Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври 2022)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, THE IIconic каза:

И не само на теб е любима. 

Коя друга те кефи? Аз много харесвам "Ледено сърце" и "Любовен пожар".

Топ си беше Весела. Жалко, че повечето от онези години се отказаха или не са толкова активни вече.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Весела не е мръднала, много красива жена, само русото да махне. "Палаво око" наистина е с брутален клип за времето си - осветленитео, графиките, кадрите с колата.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 12.10.2022 г. от 16:15, WindWalkerMonk каза:

Искам потрбителите от Рамания да си признаят:

В клипа са си представяли как момченцето ги мачка, а те носейки розовата рокля на Глория, не се стеснявайте, кажете си котенца? 

Този не ме кефи, този по-долу е по-як:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pacho каза:

Абе "Горе ръцете" я съсипах от слушане и гледане. Страшна е. 

 

 

Мен така и не ме зариби като останалите й песни. Като гледам  е и флопнала здраво. За тази година най ме изкефи “Кучка проклета” от нейните.👻

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, xroflx9 каза:

@Willy @meleto @Stela или някой друг който се занимава с нейбъла да ми каже колко песни трябваше да добавя за да виждам гледанията?

Получават се единици точки за различни неща в сайта. Например - в профилите на изпълнителите да добавиш/редактираш инфо като страница в инста, туитър, фейсбук, добавяне на нов изпълнител, текст и разни други. В нейбъла където ти е името на профила отиваш на падащото меню и там в секция единици може да видиш за какво колко точки се дават. Аз примерно имам 9 единици. Не знам колко минимум трябва да имаш, понеже не помня при колко ми го отключи. 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Оти в тубaтa ги немa тв версиите нa Жaдувaнa любов, Не е зa всеки, Кaто птицa без подслон? 

Преди ги имaше?

Бонус с този хит! 😛

 

и този!

 

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Странно ми е, че Токича реши да се завърне с нов лейбъл. Винаги съм си мислел, че Про мюзик си е изцяло негова собственост, в неангажиращо съдружие с Пайнер, както са Алфа и Даймънд. Най-малкото като име звучи по-добре и си е легендарен лейбъл.

Няма нищо странно, то не беше "Про Мюзик" а "Пайнер Про Мюзик", както сега е "Пайнер Топ" на Александрова. Плюс това Пашев нали вече е Diamond Pro и още едно "Про" ще стане мешана скара...

Емануела и тя с RA Music...

А това животно "Айвън" ли е какво е там, дето ще му е първия "артист" всъщност от какъв пол е, питам абсолютно сериозно, понеже гледам и не схващам какво е това...мъж или жена?

Последно така се чувствах в началото на века с Азис... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Fast каза:

 

Не знам за фенката на Преслава, но да се казваш Ивка бейбе, да пушиш по време на интервю и да се имаш за водеща, а да фъфлиш - това вече ми се вижда отклонение. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DenFevgo каза:

Не знам за фенката на Преслава, но да се казваш Ивка бейбе, да пушиш по време на интервю и да се имаш за водеща, а да фъфлиш - това вече ми се вижда отклонение. 

Значи живеем в едно колективно и уродливо отклонение, защото масово всички се кефят на това и правят такива хора популярни и печеливши. За съжаление не е частен случай. Алпер да не е много класен?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Коя друга те кефи? Аз много харесвам "Ледено сърце" и "Любовен пожар".

Топ си беше Весела. Жалко, че повечето от онези години се отказаха или не са толкова активни вече.

99%

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

То че е абсурдно да се мъкнеш вече 20 години всеки ден на участия Преслава и да си пренебрегваш своя живот е факт. Но тя в случая не вреди абсолютно на никого с това, нейн избор е, не извършва лоши неща или да се възползва от нея в случая. Даже самата Киронова й е нещо като помощник с някакви неща. 

Попринцип ако беше обсебена до такава степен както я изкарват, щеше да я дебне пред салони, заведения, ресторанти и т.н, както онези миризливци го правят вече не знам колко време. 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Danger. каза:

То че е абсурдно да се мъкнеш вече 20 години всеки ден на участия Преслава и да си пренебрегваш своя живот е факт. Но тя в случая не вреди абсолютно на никого с това, нейн избор е, не извършва лоши неща или да се възползва от нея в случая. Даже самата Киронова й е нещо като помощник с някакви неща. 

Попринцип ако беше обсебена до такава степен както я изкарват, щеше да я дебне пред салони, заведения, ресторанти и т.н, както онези миризливци го правят вече не знам колко време. 

Както сама каза, това й е хоби и релаксира по тоя начин - едни гледат филми, други спортуват и т.н. Не й е попречило да има професионален живот и любовни връзки. Не се и хвали какво е правила Преса за нея. Не преследва други. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова много обичах Весела на времето, че не е истина. Браво за предаването на Алпер. Същия прекрасен човек си е останала Весела. Да не говорим, че е имало години, в които е била в топ 3, особено покрай “300 нощи, 300 дни”, която течеше и от чешмата. Директно на прима виста бих изброил 10 тотални хита:

Палаво око

Уво-уволнение

300 нощи, 300 дни

Може би

Любовен пожар

Блондинка

Ръчна крачна

Джобно гадже

Шуми яворе

Ледено сърце

Звездна нощ

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, GSA каза:

Толкова много обичах Весела на времето, че не е истина. Браво за предаването на Алпер. Същия прекрасен човек си е останала Весела. Да не говорим, че е имало години, в които е била в топ 3, особено покрай “300 нощи, 300 дни”, която течеше и от чешмата. Директно на прима виста бих изброил 10 тотални хита:

Палаво око

Уво-уволнение

300 нощи, 300 дни

Може би

Любовен пожар

Блондинка

Ръчна крачна

Джобно гадже

Шуми яворе

Ледено сърце

Звездна нощ

"Виновна ли съм" също. :)

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, GSA каза:

Толкова много обичах Весела на времето, че не е истина. Браво за предаването на Алпер. Същия прекрасен човек си е останала Весела. Да не говорим, че е имало години, в които е била в топ 3, особено покрай “300 нощи, 300 дни”, която течеше и от чешмата. Директно на прима виста бих изброил 10 тотални хита:

Палаво око

Уво-уволнение

300 нощи, 300 дни

Може би

Любовен пожар

Блондинка

Ръчна крачна

Джобно гадже

Шуми яворе

Ледено сърце

Звездна нощ

И от всички тези “тотални хита”,към днешна дата се помни само първата и донякъде “Джобно гадже” и “300 нощи..”А някои хора тук изкарват нещата така сякаш преди всяка песен е оставала във времето.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, adorable каза:

Значи живеем в едно колективно и уродливо отклонение, защото масово всички се кефят на това и правят такива хора популярни и печеливши. За съжаление не е частен случай. Алпер да не е много класен?

Няма как да има класа, когато аудиторията има минимални, да не кажа несъществуващи критерии към това, което се предлага и което консумира. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, GSA каза:

Толкова много обичах Весела на времето, че не е истина. Браво за предаването на Алпер. Същия прекрасен човек си е останала Весела. Да не говорим, че е имало години, в които е била в топ 3, особено покрай “300 нощи, 300 дни”, която течеше и от чешмата. Директно на прима виста бих изброил 10 тотални хита:

Палаво око

Уво-уволнение

300 нощи, 300 дни

Може би

Любовен пожар

Блондинка

Ръчна крачна

Джобно гадже

Шуми яворе

Ледено сърце

Звездна нощ

Колело

преди 11 минути, xroflx9 каза:

И от всички тези “тотални хита”,към днешна дата се помни само първата и донякъде “Джобно гадже” и “300 нощи..”А някои хора тук изкарват нещата така сякаш преди всяка песен е оставала във времето.

300 нощи се усеща по-хитово от Палавото око. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked, unpinned, unlocked, unfeatured, locked, unlocked and pinned this Тема
  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...