Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври 2022)


Препоръчани коментари

преди 38 минути, asylum каза:

И двете родиха от мъже. Имаме си транс - Дион. За Луна имаше новини едно време, че имала връзка със собственичка на бутик за дрехи - много цветущо беше описано скъсването им, но уви, не намирам статията. 

Това не пречи нали, пък и Джина бащата на детето и май отдавна го беше натирила? 

Иначе е добър повод, скоро не се бях присещал за тях двечките. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , SG каза:

Преслава в ранните си години беше голяма, после гласа й се измени също като този на Дес и към днешна дата почти никъде не можем да я чуем на живо, та да знаем как реално стоят нещата. Софка пък винаги е бетон с нейните сто октави ама това нейното пеене е някакво толкова еднакво и без капка разнообразие, също като самата нея. А Ивана въобще не знам къде се слага в картинката... Тя пее супер, но си е типична кръчмарска певица, като 50 други и като самата Деси Слава към днешна дата.


enjoy

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Гальо каза:


enjoy

Ужасно, просто ужасно пеене от Лиса. Точно това почти можеше да ни го спестят с другата кумица и Софка да си пее самичка. 

Но поне трансформацията е завършена. Изглеждат еднакво, Лиса имитира неуспешно пеенето на Софка и само трябва да си намерят още една и поредната Тройница е готова. 

Аман. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , xroflx9 каза:

Алфите обмисляли концерт през декември. Жалко че Галин под “концерт” най-вероятно разбира общо участие на всички в някоя дискотека,но ако все пак решат да скандализират със зала,феновете на Гюрга трябва да си приготвят хапчетата:3fdb8960598fa63e:

Никакви хапчета, споко. Няма нужда да я намесваш. Аз ще се радвам да направят концерт, даже да напълнят залата. Може би им е малко рано и трябва да съберат повече репертоар, но и така би се получило. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Никакви хапчета, споко. Няма нужда да я намесваш. Аз ще се радвам да направят концерт, даже да напълнят залата. Може би им е малко рано и трябва да съберат повече репертоар, но и така би се получило. 

Дори да резервират мазето на Пайнер за това мероприятие, пак ще се затруднят да го напълнят. Извън фирмени кадри, нали. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Lelqtian каза:

Дори да резервират мазето на Пайнер за това мероприятие, пак ще се затруднят да го напълнят. Извън фирмени кадри, нали. 

Не е така. При добра реклама и организация могат да съберат хора. Не е нужно да е нещо мащабно и да очакваме да напълнят Арена Армеец за да е успешно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алфа малко си изпуснаха шанса за пълна зала, мисля. До към миналата година си имаха стабилно детски и тийн фенчета, които при цени от 5-10 лева щяха да отидат да си видят идолите, както беше по турнетата на Планета. От тази година фирмата е в осезаем спад и сякаш основния им таргет се съсредоточава (както на всички останали) към почитателите на кръчмотеките. Те на техен концерт надали биха отишли... както почти не отидоха и на едни Преслава, Галена и Меди.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

 

Без майтап. Как може да живееш живота си, единствено, за да те знаят като най-голямата фенка на Преслава? Чак мъчно да ти стане, че хора като нея, не изглежда да гонят някакви свои индивидуални успехи, да се развиват като личност с уникалността си, а цял живот мазохистично за заслепени от някаква по-известна от тях личност. То не е само тя де, толкова много такива примери има. Пропилян капацитет и потенциал. Дано все пак се осъзнае, че живота не е само Преслава…

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Stela каза:

Не е така. При добра реклама и организация могат да съберат хора. Не е нужно да е нещо мащабно и да очакваме да напълнят Арена Армеец за да е успешно. 

и аз това казвам де, не е нужно да е мащабно за да флопнат могъщо. Галя, Лиса и компания имаха уж и реклама, и организация, и всичко, а видяхме накрая кво стана, какво остава за Тройниците на Маман. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Странно ми е, че Токича реши да се завърне с нов лейбъл. Винаги съм си мислел, че Про мюзик си е изцяло негова собственост, в неангажиращо съдружие с Пайнер, както са Алфа и Даймънд. Най-малкото като име звучи по-добре и си е легендарен лейбъл.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Но зaглaвието е подвеждaщо. Нито е безизвестнa, нито спрялa, нито преквaлифицирaлa се.

Кaти беше супер подходящa зa тaзи рубрикa. Гергaнa също е, Деси, Дaниелa Никифоровa, Елвирa Георгиевa, Зaрa, Румянa Тодоровa, Инa, Вероникa, Евитa, не сa много обaче. Повечето продължaвaт дa си попявaт. Дори Лия се зaвърнa. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, asylum каза:

Симпатяга е. 

Дааа 😊 Миличка е, не е нахална и не се бута като Веско Любенов и другите ловци на звезди.

На няколко пъти съм я виждала на участия на Галена, последно това лято 😃

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Just_Me каза:

Дааа 😊 Миличка е, не е нахална и не се бута като Веско Любенов и другите ловци на звезди.

На няколко пъти съм я виждала на участия на Галена, последно това лято 😃

Тя е истински Троянски кон. Ходи на Галена и другите по участията и после може би докладва на Преслава. Лисичка си е и тя като любимката си. 😁

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked, unpinned, unlocked, unfeatured, locked, unlocked and pinned this Тема
  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...