Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 час, Runevski каза:

 

77C4AF16-0293-4CE8-A57F-19CB9F471ACA.jpeg

Какви са тия жълти статии от Балканската война? Дайте видео. На Счета псувните цяла България ги разбра. Уж с претенции на голяма звезда, а говори за шунди. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой да предположи, че 10 години по-късно феновете на Десислава ще се държат за успеха на Софи Маринова като авариен изход в спор за Десислава? Странно нещо е животът.

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Runevski каза:

Голямо интервю с разкази и снимки от личния архив на Райна, непубликувани другаде, в специализираното списание “Фолк Парад”. Там разказва и как като малка хвърляла вишни на току-що белосаната къща на нейна приятелка, която я издразнила. 

Да не е била къщата на Рена? 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Събирането на Десислава и Камелия 20 години по-късно се реализира толкова близо до мен, а аз дори не отидох.😆

Иначе не знам коя от фолка е най-талантливата, но за кариери с 25+ години според мен е добре да се обсъжда по периоди, а не в цялостност. Малко са гласовете, които се запазват еднакво силни за чак толкова време, то това трябва да е някакъв тотален късмет. Десислава примерно категорично беше най-талантливата до преди 5-6 години, след това си попрецака гласа, но не е като в този период много често да сме я чували да се пробва в нейния си мащаб извън кръчмите и втръсналите й до болка песни - само в Маскирания певец, където се справи завидно добре, но пък и не се знае колко беше на живо. Глория от 2015 не е имала голям двучасов концерт, от който да бъде излъчен официален запис, та да се уверим дали още е толкова стабилна. Преслава в ранните си години беше голяма, после гласа й се измени също като този на Дес и към днешна дата почти никъде не можем да я чуем на живо, та да знаем как реално стоят нещата. Софка пък винаги е бетон с нейните сто октави ама това нейното пеене е някакво толкова еднакво и без капка разнообразие, също като самата нея. А Ивана въобще не знам къде се слага в картинката... Тя пее супер, но си е типична кръчмарска певица, като 50 други и като самата Деси Слава към днешна дата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Събирането на Десислава и Камелия 20 години по-късно се реализира толкова близо до мен, а аз дори не отидох.😆

Тази година по-рано пак имаха общо участие + Емилия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Най-добрия му плюс е чЧЧшее умее да докосва с гласа си " Галин за Мъди :D

"ДийествитилносттА" го надъхва "ЕхЕХехЕХеЕХЕ"

"Баща ми кату е работил на кръчмата - кръчмарски музиант"

image.png.3b12b7b00d54f8d14a5cee94b7d4ee78.png

  • Haha 4

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, GSA каза:

Не съм в страната от дълги години скъпа. 

Е, и? Да не си в изгнание?

преди 24 минути, Emanuela.Carey каза:

Първия изпълнител на Токича - Айван дебютира утре в 16 часа. Нещо не съм надъхан. Очаквах да открие следващата Гергана, а не още един етно принц.

spacer.png

Първата звезда-мъжкарана.

  • Haha 2
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, SG каза:

То май си беше само на Емилия. Но те го превърнаха и в свое. :D

То пък все едно има някаква визуална разлика в тая нова Тройница. 

Какъв обрат междудругото. Счети, преди да си изправи гърбицата, драпаше да е Деса. След което почна да се прави на Кама. А сега и двете се докараха да са и сестри тризначки. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Първия изпълнител на Токича - Айван дебютира утре в 16 часа. Нещо не съм надъхан. Очаквах да открие следващата Гергана, а не още един етно принц.

spacer.png

Само лесбийка нямахме в чалгата.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Lelqtian каза:

То пък все едно има някаква визуална разлика в тая нова Тройница. 

Какъв обрат междудругото. Счети, преди да си изправи гърбицата, драпаше да е Деса. След което почна да се прави на Кама. А сега и двете се докараха да са и сестри тризначки. 

ДС към днешна дата е доста по-различна от тях двете. Създава впечатление за най-не-ремонтирана, макар и също да се е пипала във времето. На живо даже си е баш като обикновена жена от народа, като в началото на кариерата ама руса. :D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Emanuela.Carey каза:

?

spacer.png

И двете родиха от мъже. Имаме си транс - Дион. За Луна имаше новини едно време, че имала връзка със собственичка на бутик за дрехи - много цветущо беше описано скъсването им, но уви, не намирам статията. 

 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , pacho каза:

Райна може да е груба, ама па какви нежни фенове има.... :D

https://www.vbox7.com/play:70c8129889

Присмяла се куката на кривото дърво! 

😂😂😂

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Emanuela.Carey каза:

?

spacer.png

https://svyat.com/luna-imala-shumna-lesbiyska-vrazka/ 

Луна имала шумна лесбийска връзка.

18.10.2008
 
 

Така поне твърдят нейни колежки.
Позабравената чалга фурия прекарала през леглото си управителка на изискан столичен бутик. Певицата била клиентка на магазина години наред и покрай светските разговори за тенденции в облеклото успяла да свали шефката. Двете жени били неразделни дълго време и често управителката нощувала в просторния апартамент на Луна.

Наскоро обаче връзката им се разпаднала с гръм и трясък. Луна влетяла в магазина кисела като лимон и пред ошашавените продавачки започнала да крещи на доскорошната си любовница: „Изчезни от живота ми, ма, селянко“ и прочее цветущи изрази. После я накарала пред нея да си изтрие номера на мобилния й телефон и да се. закълне, че занапред няма да я притеснява. Според запознати фолкзвездата, която още преди 10 години публично призна, че е бисексуална, вече нямала келепир от любовницата си. Тя се била метнала на врата на състоятелен бизнесмен и искала да сложи край на ласките с модната дама.

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

ДС към днешна дата е доста по-различна от тях двете. Създава впечатление за най-не-ремонтирана, макар и също да се е пипала във времето. На живо даже си е баш като обикновена жена от народа, като в началото на кариерата ама руса. :D

Афиша за вчерашното участие не харесва това! 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked, unpinned, unlocked, unfeatured, locked, unlocked and pinned this Тема
  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...