Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври 2022)


Препоръчани коментари

преди 3 часа , DenFevgo каза:

Никой не може да изяде и никой не може да докара. Тя собствените си песни вече не може да изпее, камо ли тези на някой друг. 

Този спор ми е скучен. Всеки поне малко музикално образован човек ще чуе колко повече нюанси и техника има в пеенето на Десислава и как Глория пее всичко еднакво, от облаче ле бяло до балди и бързи песни. 
 

Поздрави се, вместо да ме цитираш 🥱🥱🥱🥱🥱🥱

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 25-ти октомври (вторник), ФЕН ТВ, ще канят всяка седмица по един изпълнител от техните, по 1 час ще си говорят :D Първия ще е Фики :D от 20 до 21ч.

 

  • Love 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , DarkChild каза:

Когато Глория имитира Деса ми обадете.

Бабиш е заета цял живот да имитира Цеца, с тази разлика, че все още Цеца:
а) има обичта на 90% от Балканския полуостров:
б) прави хитове;
в) има музикална кариера;
г) има мъж до себе си;
д) името ѝ предимно се споменава с почит и уважение;
е) пълни най-големите зали на Балканския полуостров;

Глория навсякъде е кота 0, че направо под нулата. Дори за един концерт й е нужна година, за да разпродаде билетите и то в някакъв летен театър в Пловдив.

  • drunk 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , NazzkO каза:

Този спор ми е скучен. Всеки поне малко музикално образован човек ще чуе колко повече нюанси и техника има в пеенето на Десислава и как Глория пее всичко еднакво, от облаче ле бяло до балди и бързи песни. 
 

Поздрави се, вместо да ме цитираш 🥱🥱🥱🥱🥱🥱

Десислава е целуната от Господ, а Глория пее една идея по-добре от средностатистическия българин, солидна е на живо, но гласът й не е нищо особено.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Десислава е целуната от Господ, а Глория пее една идея по-добре от средностатистическия българин, солидна е на живо, но гласът й не е нищо особено.

Важното е, че на живо е 1:1 със записите и след толкова години на сцена, а не се пъне като биволица да си изкара песните и там където да не може да импровизира или да дава на публиката. 

ДесиСлава е била целуната от Господ, сега може е ударена през устата с нещо друго. 

  • Like 5
  • Thanks 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , NazzkO каза:

Този спор ми е скучен. Всеки поне малко музикално образован човек ще чуе колко повече нюанси и техника има в пеенето на Десислава и как Глория пее всичко еднакво, от облаче ле бяло до балди и бързи песни. 
 

Поздрави се, вместо да ме цитираш 🥱🥱🥱🥱🥱🥱

Дайте линкове как пее своите уж най-големи хитове? Тя не пее де, а ги рецитира по-скоро…

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , stereoto_ каза:

Важното е, че на живо е 1:1 със записите и след толкова години на сцена, а не се пъне като биволица да си изкара песните и там където да не може да импровизира или да дава на публиката. 

ДесиСлава е била целуната от Господ, сега може е ударена през устата с нещо друго. 

Няма шанс един глас да звучи по един и същ начин след 30 години. 
 

Явно не си слушал скоро живото пеене на Глория. Много силово пеене, с малко техника и никаква емоция. 
 

преди 50 минути, GSA каза:

Дайте линкове как пее своите уж най-големи хитове? Тя не пее де, а ги рецитира по-скоро…

Хич не ме интересува как си пее песните. Нормално е да звучи различно, а не както преди 20 години. 

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Едно изпълнение, за което може да похвалим Доня! А не опитите да вие неуспешно като Ищар. 

Явно ти си от новите почитатели и те кефи това и брутален. Изпълнението на Ишар е много добро, няма смисъл да казваш на черното бяло ☺️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, NazzkO каза:

Няма шанс един глас да звучи по един и същ начин след 30 години. 
 

Явно не си слушал скоро живото пеене на Глория. Много силово пеене, с малко техника и никаква емоция. 
 

Хич не ме интересува как си пее песните. Нормално е да звучи различно, а не както преди 20 години. 

Явно ти си от новите почитатели и те кефи това и брутален. Изпълнението на Ишар е много добро, няма смисъл да казваш на черното бяло ☺️

Аз не казвам, че трябва да звучи като преди 20 години като си пее своите песни. Защо рецитира а не пее, това се питам? Толкова ли са и скучни вече нейните си песни, та не иска да ги пее вече? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Спорът е скучен вече и избива или на пристрастия, или на простотия. Факт е, че те двете са най-добрите певици в жанра. Сега едната е по-мощна, другата не знам каква. Десислава опитва сто неща, пее страхотно тракийско и е длъжна да си спази обещанието за народен албум. Ама автентичен, не Славатроники. Няма как да не те трогне. Да, на някои от своите си песни издиша, отдавам го и на липсата на хигиена в нощните клубове и резултати от т.нар. мързеливо пеене. Човек може да си окепази гласните връзки, оттам и техниката. Глория пък има супер трудни балади като "За добро или зло", "Ангел с дяволска душа", "Ако те няма", дето си ги пее по-добре и от записа и няма как да не те трогне. Или ако изпее нещо на Георги Христов, "Eternal flame". Тя не може да докара като Деса имитация на Сюзън Бойл, но Деса пък не може да докара като нея "Нямам нужда от много приятели" и "Ти ужасно закъсня". Кому е нужно 5-и ден едно и също да се дъвче? Това е като спора кой е по-успешен. Този с милионите гледания и дискотеките, или този с концертите.

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FikLena каза:

този отново станал слон.

1432669.jpg

И аз щях да напиша същото. Тъкмо малко си въздъхна Цурето и пак трябва да "носи" цялото това бреме на гърба си (и не само).

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, adorable каза:

Спорът е скучен вече и избива или на пристрастия, или на простотия. Факт е, че те двете са най-добрите певици в жанра. 

Така е. Дори са родени на една и съща дата 

image.png.f3464d7a5f92532925e7ace51937b4f7.pngimage.png.b7a115d6c1d96c920b477a7e5acbd392.png

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, DarkChild каза:

И аз щях да напиша същото. Тъкмо малко си въздъхна Цурето и пак трябва да "носи" цялото това бреме на гърба си (и не само).

За това го нарича в песните си "болка моя".

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , NazzkO каза:

Няма шанс един глас да звучи по един и същ начин след 30 години. 
 

Явно не си слушал скоро живото пеене на Глория. Много силово пеене, с малко техника и никаква емоция. 

Ами мога да ти кажа, че миналия месец бях на нейно участие, както и ще бъда сега в бар Изток и в този ред на мисля, че не трябва да се изказваш неподготвен, а да излезеш от балона, в който си влезнал.

ДесиСлава е много слаба на живо вече, изключитено амортизиран и неподдържан глас. Да, може да има еднократни включвания, но сигурно са за сметка на няколко дни почивка, дори и от плейбека. Просто го приеми и спри да се самозаблуждаваш. Тази Десислава, която харесваш остана там някъде, когато го имаше и Зарко.

Сега ДесиСлава гледа да прибира само, без да се надгражда, без да има последователност в проектите й, всичко е пари. Нито ще има концерти, нито ще има албум с нови песни, нито ще има нещо интересно. Тя знае, че умее на пее балади и когато акциите й паднат пуска балада, за да си спомним за нея, а в останалото вореме - "А във секса си брутален" или как беше онова, което дори и не стана клубен хит, илииии "Дай да вдигнем много шум и да гърмим" .. Жалка картинка. Беше голяма, но беше.. Алчна е и се вижда, а това, че е уж завеяна е само постановка. 

  • Like 6
  • Thanks 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , NazzkO каза:

Този спор ми е скучен. Всеки поне малко музикално образован човек ще чуе колко повече нюанси и техника има в пеенето на Десислава и как Глория пее всичко еднакво, от облаче ле бяло до балди и бързи песни. 
 

Поздрави се, вместо да ме цитираш 🥱🥱🥱🥱🥱🥱

Музикално образован съм и много добре знам, че Десислава е по-технична певица от Глория и че може да пее в повече стилове. Също така знам и че Глория си докарва песните 1:1 със записите, макар някои височини да не може да ги достига вече, което е съвсем нормално за възрастта й. Разликата между двете е, че Глория запази кристалния си и красив глас, а този на Десислава остана някъде в миналото. Не е особено постижение да пееш в хиляда стила и да си манджа с грозде. Предпочитам да си пее в един, но да го прави както трябва. Показателен е фактът, че всеки втори се мъчи да пее Йорговани, но само Глория я пее дори по-добре от оригинала. 

Иначе съм бил на участие на Десислава и не желая повече да си причинявам този звуков и концептуален хаос. Хората буквално питаха "Няма ли да изпее една песен като за света", т.е. както те си я знаят. Лошото е, че към 2022 импровизациите й не са на база талант, а на база изчезващ такъв. 

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ли спорите за глупости. ДесиСлава е по - талантлива и добра певица от Глория. Както и да го напишете няма да стане друго яче. Глория не знам къф глас е запазила, ама се дере и на моменти звучи по зле от напил се мъж. 

Деса наистина има покъртителни изпълнения, но когато реши и се стегне, може да пее така:

https://m.facebook.com/planetafenklub/videos/деси-слава-като-ищар-horchat-hai-caliptus/1918840428364395/

За Глория това е непосилно. Бахти хората, аман да бутат Глория за новата Селин Дион. Звучала 1:1 със записите... особено тук:

Toлкова е фалшива, че е направо срамно след 20 години да не си изпееш собствената песен. И гласа е 1:1, направо.... 

  • Like 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Амортизирана, комерсиализирана, неадекватна, отблъснала доста от феновете си... но в крайна сметка една от единствените три, които след 25+ години кариера още си пеят прилично, печелят като луди и малко или много са вървежни както със стара, така и с нова продукция. Само в Рамания може да се подценяват подобни имена, които въпреки плюсовете и минусите си са оцелели толкова дълго в гаден бизнес като чалгата. И, разбира се, не се зачита за важно колко много са се борили и същевременно са допринесли някои от тях докато са се изправяли сами срещу системата на монопола в някои от най-силните му години. Докато междувременно други са си стояли на сигурно.

Става ми все по-забавно като за достоен антипод на подобни видимо успешни имена и до днес се посочват певици като Глория, на които дори да им сложим продукцията от последните 15 години настрани, пак си остава другия видим факт, че от 7 години те също не са се осмелявали да вложат средства и усилия в голям концерт. А напоследък даже най-накрая са започнали да се пречупват малко и да приемат, че и редовните участия са опция. Хайде да я видим тя как и с какво желание ще си пее нейните песни след десетилетия в клубния бизнес и 150+ и понякога даже 200+ участия годишно. Да, знам че Деси Слава сама си избра този начин на печалба.

А ако ще си изтъкваме тази и онази заради стари лаври предлагам в такъв случай да дойде и фена на Рени и да започнем всеки ден да натрапваме на форума коя е най-успешната концертна чалгарка. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория не е лоша певица, но просто Деси Слава и Преслава са по - талантливи от нея. Това е факт и всеки който разбира поне малко ще го потвърди. Тук не говорим за хитове, принос, концерти, визия, техника, а за талант. Те имат по - голям от нея. Толкова.

Се1 да спорим, че Софи Маринова не е грозна, да, тя е супер грозен птеродактил. Другите са хубави, но тя не. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, WindWalkerMonk каза:

Глория не е лоша певица, но просто Деси Слава и Преслава са по - талантливи от нея. Това е факт и всеки който разбира поне малко ще го потвърди. Тук не говорим за хитове, принос, концерти, визия, техника, а за талант. Те имат по - голям от нея. Толкова.

Се1 да спорим, че Софи Маринова не е грозна, да, тя е супер грозен птеродактил. Другите са хубави, но тя не. 

По талантливи, а по концерти и участия са дроб. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked, unpinned, unlocked, unfeatured, locked, unlocked and pinned this Тема
  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...