Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври 2022)


Препоръчани коментари

Tе много казаха, че ще издават албуми: Глория, Джулия, Теодора, Фики, Емрах, Преслава, Деса и накрая йок. Тази година май няма издаден поп-фолк албум или греша? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Fast каза:

Докато е такава яростна путинистка-тръмпистка-орбанистка, ще продължавам активно да избягвам творчеството й.

 

Eкстра си е. Па и Тръмп си е екстра. @asylum Ванчето Великова следва великите лидерки Глория, Алисия, Преса и т.н. да се разправя в милицията. Великите лидерки са така - противоречиви. Само една лидерка ми липсва Туцето от Бургас. Гранд дама беше и велика изкусителка. Загубихме я!!!!!

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой ще коментира ли факта че Галена си нямаше на идея коя е Михаела Маринова в Гласът на България? 😭

Отделна тема е защо дебютирала певица пак е допусната да участва след като Невена Цонева беше хейтвана за същото.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Emanuela.Carey каза:

Някой ще коментира ли факта че Галена си нямаше на идея коя е Михаела Маринова в Гласът на България? 😭

Отделна тема е защо дебютирала певица пак е допусната да участва след като Невена Цонева беше хейтвана за същото.

Няма да участва. Отишла е да си рекламира последния сингъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Emanuela.Carey каза:

Някой ще коментира ли факта че Галена си нямаше на идея коя е Михаела Маринова в Гласът на България? 😭

Отделна тема е защо дебютирала певица пак е допусната да участва след като Невена Цонева беше хейтвана за същото.

 

преди 18 минути, Fast каза:

Няма да участва. Отишла е да си рекламира последния сингъл.

Пак неразбрали. Ще бъде гост треньор в отбор Дара. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, WindWalkerMonk каза:

Eкстра си е. Па и Тръмп си е екстра. @asylum Ванчето Великова следва великите лидерки Глория, Алисия, Преса и т.н. да се разправя в милицията. Великите лидерки са така - противоречиви. Само една лидерка ми липсва Туцето от Бургас. Гранд дама беше и велика изкусителка. Загубихме я!!!!!

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , DarkChild каза:

Не е нито жена, нито мъж!

Имам чувството, че слушам ония Радко, само, че визуално не мога да спра да се чудя за пола на съществото...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, DarkChild каза:

Самуна Загорелова при Николаос сега

Като две капки вода в ролята на Гюра Двемогилска. Май не й дадоха да изпее цялата песен.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава е първата чалгарка, правеща битки в тикток, жестока. Изпя малко от новата си песен, балада ще е.
Колко време даваме на Преси да разбере, че се изкарват пари от това, и да се преориентира?❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

Десислава е първата чалгарка, правеща битки в тикток, жестока. Изпя малко от новата си песен, балада ще е.
Колко време даваме на Преси да разбере, че се изкарват пари от това, и да се преориентира?❤️

Румина прави битки всеки ден от месец-два насам. За гифт пее песен по поръчка :1000(29):

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Румина прави битки всеки ден от месец-два насам. За гифт пее песен по поръчка :1000(29):

Не съм запознат коя е Румина, и дали е активна певица. 😬 Нещо като Рашия ли?

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Гальо каза:

Не съм запознат коя е Румина, и дали е активна певица. 😬 Нещо като Рашия ли?

Начина да бъдеш оригинален не ти се получи. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Lelqtian каза:

Не са открили топлата вода ... 

 

Миналата година Мюмюн или както се казва новата мъжка звезда също пя.

преди 7 часа , Гальо каза:

Не съм запознат коя е Румина, и дали е активна певица. 😬 Нещо като Рашия ли?

Активна сводница.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Гальо каза:

Не съм запознат коя е Румина, и дали е активна певица. 😬 Нещо като Рашия ли?

Иска и се, но няма да и се получи да стигне Рашия. Бедната, никому неизвестна жена от народа ще си остане бедна и никому неизвестна. 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Покрай развилата се тема тук за велики вокалистки, Деса мешаната скара снощи реши да имитира Глория. Разбира се, форумният любимец Весоу също присъства.

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Покрай развилата се тема тук за велики вокалистки, Деса мешаната скара снощи реши да имитира Глория. Разбира се, форумният любимец Весоу също присъства.

 

 

Намерила да си вдига самочувствието с Весо... :D

Смях в залата. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked, unpinned, unlocked, unfeatured, locked, unlocked and pinned this Тема
  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...