Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Ciaga каза:

Не бих казал, че ми е от най-любимите особено като се сетя за онова клипче от преди години, в което напсува един с думите "на майка ти п**ката".

Много добре,вече със сигурност ще станеш мод,тъй като аз спя с @meleto и съм нещо като Цветелина Янева на форума!

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , Willy каза:

Какво й има на WtB? Разбирам че не е по-всеки вкус, но предпочитам да разнообразява с подобни проекти всяка година. SG първо да си гледа любимката тотално забила с еднакви отсвири, изхабен глас в сравнение с предишните години и загубени почитатели.

SG предпочита да не си гледа/слуша любимката, но мерси за препоръката.

И какво му е разнообразното на WTB, все още никой не е посочил? Галена е имала подобни проекти и преди. А конкретно песента си е доста във вече слушания стил на Кости и ако беше на Алфа щеше да се оплюва до небесата тук.

От години се чудя на такива Галена, които имат неограничен паричен фонд, защо никога не са заложили на нещо дори още по-високобюджетно без капка чалгарщина. Примерно:

преди 1 час , Olay каза:

Както почнете с тея коментари 'бабите пред блока' не са чували еди коя си песен, значи не е хит.

Сякаш щото точно те не са мейн таргета на поздравите по Фен, Веселина или Вероника. Да, едва ли ровят в тубата или Спотифай за да рипийтват тракове и да редят плейлисти, но не е и като да живеят в пещери или да слушат по графона стари плочи на Лили Иванова. Вземете идете на някой коледен банкет след някой и друг месец и да си опресните данните за хитове, които се слушат от 'всеки'.

Наистина ли ще твърдим, че каквото и да е от чалгата през 2022 може да се мери по успех с песента Х от примерно 2000, когато действително всички чуваха дадена песен и дори и не особено приятни на публиката имена имаха тотални смашове? Ами сори ама на Галена пиковите й години като лидерка просто не са в това време, не са й чак такива хитовете.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Поп-фолкът от 2022 година не може да се мери по успех с този от 2000 година, да. Но това важи за мен кардинално за музиката, всички стилове, в глобален мащаб. Времената не са такива каквито бяха преди. Но то ако погледнем нещата, целият свят се промени доста. Хората станаха по-напрегнати, времената по-несигурни, всеки се е затворил в собствения си микросвят. Така че да, досегът на хората до поп-фолка е по-ограничен, отколкото е бил преди. Въпреки това смятам, че не е редно да се омаловажават успехите на настоящите лидери. Галена с какво е виновна, че приемът вече не е такъв, какъвто преди? В крайна сметка такъв ѝ е бил късметът, както се казва. А и дори при този занижен интерес към YouTube като платформа за споделяне, смятам, че прави добри гледания, и то в канал, реализиран сравнително отскоро.

Времената се промениха, вече слушащите поп-фолк се вместват в интервала 10-35-годишните. Съответно ако се търси успех и популярност, трябва да се правят проекти, удовлетворяващи и интригуващи горепосочените възрастови групи. Набляга се повече на видеоклипове, сценично поведение, някаква интересна хореография, напоследък и танците също са акцент в цялостния замисъл заради приложения като Тик Ток. Комплексни са нещата със сигурност, но не се търси най-добрият вокал, за сметка на ефекта. Преди клиповете бяха по-семпли, но изпълненията - истински, докосваха хората, изпълнителите бяха по турнета, концерти, на стадионите - имаше пряк и непосредствен досег с хората. И то масово. А не като сега - задимено, запрашено, в някакви мъгляви сепарета, където се сервира фалшив алкохол и се дават луди пари, за да видиш отдалече някаква фигурка, пееща на плейбек през 90% от времето. Но изпълнителите колкото и да изпитват носталгия по старите времена, не искат да се връщат, защото сега - пеят на живо, не пеят, си взимат хонорара. Всичко в днешния свят е пари, а личните облаги са водещи, за съжаление.

Но човек е най-ценен със своята адаптивност, затова смятам, че полза от това да тъжим за миналото така или иначе няма, защото едно на ръка, че товарим собствените си нерви с безсмислени емоции, друго на ръка, че нищо няма да се промени, поне не в близките 5-10 години. Българският поп-фолк отдавна престана да слуша гласа на балканското си сърце, а започна да копира и подражава чуждестранни маниери на поведение, визии, сценично поведение, клипове, звучене - в това за мен се състои най-голямата му грешка, а не в това, че развращава младото поколение, както твърдят някои групи от псевдоинтелектуалци, главно лелки и чичковци, гонещи 60-те си години. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо сте в грешка. Никой не казва, че WtB е нещо невиждано и е нещо ново в музиката. Там е работата, че е различна откъм тематика с всички останали песни, излезнали в момента. Цветина като изпя “В България сме най-добри в това, да танцуваме кючек до сутринта” не виждам някой да я е плюл, че е вулгарно, че е просташко и т.н. Хората се кефят на такива песни със забавна тематика и затова тази си стана категоричният хит на лято 2022. Отделно диалога в началото съм убеден, че няма чалгар вече който да не го знае, та той се знае и от нечалгари заради тикток, инста и т.н. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

О,и ти ли искаш да си играеш на чичо доктор с нея? Много станахме.💦

Как ти се играе на чичо доктор? Нали те плющи танциора на Дора. И лапе си имате 😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Danger. каза:

Нещо сте в грешка. Никой не казва, че WtB е нещо невиждано и е нещо ново в музиката. Там е работата, че е различна откъм тематика с всички останали песни, излезнали в момента. Цветина като изпя “В България сме най-добри в това, да танцуваме кючек до сутринта” не виждам някой да я е плюл, че е вулгарно, че е просташко и т.н. Хората се кефят на такива песни със забавна тематика и затова тази си стана категоричният хит на лято 2022. Отделно диалога в началото съм убеден, че няма чалгар вече който да не го знае, та той се знае и от нечалгари заради тикток, инста и т.н. 

Аз не го знам. Дори не съм слушал песента. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Аз не го знам. Дори не съм слушал песента. 

Те най-големите хейтъри на Галена знаят и песента и диалога наизуст. :D 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Те най-големите хейтъри на Галена знаят и песента и диалога наизуст. :D 

Много добре знаеш, че Галош не е единствената, която не харесвам. Деса и Праса също! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Веднъж съм я пуснал и то за 10 секунди! За кое съм излъгал? 

 

преди 12 минути, THE IIconic каза:

Аз не го знам. Дори не съм слушал песента. 

Хем лъжеш,хем мажеш сега😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

SG предпочита да не си гледа/слуша любимката, но мерси за препоръката.

И какво му е разнообразното на WTB, все още никой не е посочил? Галена е имала подобни проекти и преди. А конкретно песента си е доста във вече слушания стил на Кости и ако беше на Алфа щеше да се оплюва до небесата тук.

От години се чудя на такива Галена, които имат неограничен паричен фонд, защо никога не са заложили на нещо дори още по-високобюджетно без капка чалгарщина. Примерно:

Наистина ли ще твърдим, че каквото и да е от чалгата през 2022 може да се мери по успех с песента Х от примерно 2000, когато действително всички чуваха дадена песен и дори и не особено приятни на публиката имена имаха тотални смашове? Ами сори ама на Галена пиковите й години като лидерка просто не са в това време, не са й чак такива хитовете.

Е браво, по-добре да правят просташка чалга като Булгария отколкото боза като Roar ... 

А Галена специално като има пари, и предлагам да ги инвестира в бакалия пред блока за да се инсталира зад тезгяха. 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

От години се чудя на такива Галена, които имат неограничен паричен фонд, защо никога не са заложили на нещо дори още по-високобюджетно без капка чалгарщина.

Прасето и с червило си остава прасе.

  • Haha 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Ciaga каза:

Не знам за какво говорите, аз си пускам това и ще си правя сепуку!

 

По добре пускай Котарачето с лукс и пари  🐷😄

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Да тогава не я бях чук после само 15 сек. Ама на теб ли да се обеснявам. Айде чао

Първо бяха 10 секунди,сега станаха 15. Отново показах на всички какъв си attention seeker.😂айде чиба оттука.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Mousie каза:

Около мен много хора казват, че WTB е криндж песен и харесват Еуфория доста повече. Аз също мисля така. WTB я слушах 1-2 дни след като излезе и толкова. Няма нещо, с което да ме филмира, за да я слушам постоянно. Но каквото и да си говорим, и двете песни не са на нивото на 100 живота, Добре ли си, Феноменален и тн.

Така е. За мен са крачка назад за Галена при положение, че пускаше песни като 100 живота примерно и с тях също гърмеше. Достатъчно разнообразие са песни като "Ти не си за мен", нещо по-забавно и купонджийско, без да звучи елементарно и да клони към простовато. 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Като новия най-голям фен на Лидия съм напълно съгласен с горното. Връзката й с Атанас Колев пък роди един от най-успешните филми за миналата година-Бай Иван.

За сметка на което кариерата й върви надолу...

Но щом дори и в такива периоди печели фенове, значи има надежда! :Jumpy:

По този случай е време да отправим поздрав към новодошлите в сектата!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Лидия и Атанас Колев вчера са имали общо участие в Слънчев бряги клубът се е пръскал по шевовете. Десита кога? 💋Тя първа ходеше с рапър (Бобката) и връзката им роди само най-тъпия български филм - Бягай (препоръчвам, ако обичате да кринджвате).

Бяха споделили стори с опашката пред дискотеката. Доста народ е имало. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

За сметка на което кариерата й върви надолу...

Но щом дори и в такива периоди печели фенове, значи има надежда! :Jumpy:

По този случай е време да отправим поздрав към новодошлите в сектата!

Връщам поздрава с може би любимата ми песен на Лидия.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...