Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

Току що, Willy каза:

jumpscare

image.png.7172f1535bbda30143b4f4e6f8258854.png

Глория не е грозна, ако трябва да сме сериозни. Просто това как я обличат и маниерите й ме карат да кринджвам. Сега чух й дуета й, не е лоша песента. Ама не съм на чалга вълна. В крайна сметка беше време да направят със Стораро, две легенди, а нямаха нищо. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Глория не е грозна, ако трябва да сме сериозни. Просто това как я обличат и маниерите й ме карат да кринджвам. Сега чух й дуета й, не е лоша песента. Ама не съм на чалга вълна. В крайна сметка беше време да направят със Стораро, две легенди, а нямаха нищо. 

Далеч от грозна и е в перфектна форма за годините, но е ходещ криндж, дам!

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Снощи са я пускали в някакъв клуб в Щатите, заедно с “Луда по тебе” и “1000 пъти”. 

Това 1000 пъти е върха на простотията и връша чалгата 30 години назад, but go on i guess.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Това 1000 пъти е върха на простотията и връша чалгата 30 години назад, but go on i guess.

Ужасна е! На Фики също ми е не по-малко противна, особено с тази втръснала, крадена музика, която и Гальо използва в “Трезора”. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това на Глория и Стораро не е никак лошо, но нещо му липсва сякаш.

Може би малко по-ударен арянжимент особено в припева, но е похвално как тя си мисли мелодии и участва в целия процес на правене на музика.

Определено си мисля, че е крачка в правилната посока за нея.

Дано има желания успех.

 

Според мен нещо такова би било яко, леко латино и бързо без да е мазно.

 

https://youtu.be/hTru3eJ-jJI

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, GSA каза:

NINA DIMITROVA пръсна 20 годишните пикли. EYVALLAH! Браво, така се прави. MASHALLAH! Тя и Камелия са убийствени. Дано и Таня ни Боева не разочарова тези дни с новата си песен! 

 

  • Like 2
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Глория изненадва публиката... през 2022!? 😲

@adorable @HIStory @omline

Чух я отгоре-отгоре, нямам мнение още. Стораро изначално ми е антипатичен. Клипът е колкото да има някакъв, поредните мятане на коси, чупки и веене на рокли. Евала все пак, че се пробва да е актуална, дано й се получи. Все си мисля, че има още много хляб в нея.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, HIStory каза:

Чух я отгоре-отгоре, нямам мнение още. Стораро изначално ми е антипатичен. Клипът е колкото да има някакъв, поредните мятане на коси, чупки и веене на рокли. Евала все пак, че се пробва да е актуална, дано й се получи. Все си мисля, че има още много хляб в нея.

Абе хляб има ама тя не знае как да го продава- няма и да знае. Певица с такъв глас и звездна осанка можеше още да е актуална, и то с много повече от опит за комерс с наложено име...

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, SG каза:

Абе хляб има ама тя не знае как да го продава- няма и да знае. Певица с такъв глас и звездна осанка можеше още да е актуална, и то с много повече от опит за комерс с наложено име...

Само едно изречение по повод осанката - оня ден гледах общата версия на Две очи разплакани - еми отдалеч личи кога се качва Глория на сцената, няма как да я сбъркаш. Дано повъзкръсне, че грехота така да си похаби и таланта, и дискографията, и присъствието.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ютуб ера 2013-22, само и единствено от официални клипове

Галена: 702.7М

Преслава: 435.7М

 

По години Преслава само 2019 и 2022 има повече, другите е Галена.

Не искам да вдигам спорове с това инфо, просто да си го имаме нали, а и това са двете най-успешни и с най-много фенове за този период. Повтарям включил съм само официални клипове, но и неклипираните песни издавани официално, както и машъпите и Шушана на Преслава. Единствено липсват ютуб топикс, фен клипове, концертни/лайв изпълнения итн...

Някой ако му се занимава може да добави и за годините преди това до 2004. До 2010 пак Галена е с повече, но надолу Преслава има много гледани ретро песни, които може малко да стопят разликата. Просто не ги знам всички по години преди 2010 и не ми се занимава да губя толкова време + доста песни липсват официално.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адски много зарибява на Глория и Тони песента. Глория освен с глас им пръска психиката и с визия за тия години. Не я познават годините тази жена.... Мачкай, дано и DJ-ите я завъртят по клубовете. 

  • Like 4
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 6 минути, ANGEL каза:

Адски много зарибява на Глория и Тони песента. Глория освен с глас им пръска психиката и с визия за тия години. Не я познават годините тази жена.... Мачкай, дано и DJ-ите я завъртят по клубовете. 

Абсолютно!

И уж критикувана за оберации, удължаване на крака и идиотии, но остана единствената, която не се направи на маймуна в лицето! Остарява с гордост.

Редактирано от Mira
  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...