Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

Правила:

1. В темата се пише само за поп фолк и всичко около жанра. 

  • Спамът, флуудът, двойните постове, саморекламата и прекомерните залитания от основната тема са забранени.
  • Не са позволени коментари, съдържащи само емоджита, клипове и снимки без контекст.  
  • Не е позволено постването на повече от едно видео от видеоплатформи в един пост. Ако има нужда от повече, да бъдат вмъкнати като линк.
  • Коментари, които затрудняват нормалното браузване (разглеждане) на страницата - ще бъдат скривани.

2. Не се допуска създаването и използването на псевдоними на фенове или фен маси, както и свързването на фенство с личен живот. 
3. Забранени са индиректни обиди към потребители, посредством текстове/заглавия на песни и др. добре познати похвати. 
4. Освободеният език към публични личности и продуценти е допустим, когато не са засегнати техни деца, роднини и близки хора, които не са в публичната сфера.
5. Споделянето на линкове за изтегляне към незаконно изтекла музика в темата е забранено без изричното разрешение на администратор. 

Екипът си запазва правото да крие или мести коментари, които не отговарят на горепосочените правила, а системните и повторните нарушители ще бъдат наказвани. 

Само модератори могат да създават тази тема и задължително трябва да посочат Време на заключване.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline featured and pinned this Тема
  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

И Нина си е била камшика от Пайнер 

Скъпи приятели ,всички които ме познават през годините знаят ,че обичам да експериментирам  в моята досегашна певческа кариера по някога за добро друг път за лошо, но въпреки всичко не се отказвам от различното.Ето ,че направих още един експеримент .Записах песен на турски език и подписах договорни отношения с една от най големите  муз.компаний в Турция. На 9ти юни  в 16.15 часа ще бъде премиерата в ютуб представена от Netd müzik .

FB_IMG_1654073816708.jpg

  • Like 1
  • Wow 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, THE IIconic каза:

И Нина си е била камшика от Пайнер 

Скъпи приятели ,всички които ме познават през годините знаят ,че обичам да експериментирам  в моята досегашна певческа кариера по някога за добро друг път за лошо, но въпреки всичко не се отказвам от различното.Ето ,че направих още един експеримент .Записах песен на турски език и подписах договорни отношения с една от най големите  муз.компаний в Турция. На 9ти юни  в 16.15 часа ще бъде премиерата в ютуб представена от Netd müzik .

FB_IMG_1654073816708.jpg

Кой?

spacer.png

  • Haha 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, DanielPiliov каза:

Гледанията от 31.05:

1. Фики - 190К

2. Преслава и Константин - 120К

3. План Б - 117К

4. Данна - 106К

5. Алекс Робов - 105К

 

Голямата звезда, а плаче все след мен, аре стига си ревал, ще те водя в

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Гледанията на План Б до момента!

Изтритото аудио - 1,5М

Топик аудио - 1,1М

2-то аудио - 500К

Фен видео - 400К

2-ро фен видео - 250К

Почти 4М гледания за няма и месец, Камелия изкара един от топ хитовете на годината.

Редактирано от DanielPiliov
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Blueberry каза:

Не съм чела много, но ми направи впечатление:

Когато става дума, че План Б е крадена - това е песен на Торино и Пашата, Кама е само фийт! Няма вина!

Когато става дума, че План Б е хит - Камелия изкара един от топ хитовете на годината! 

И vice versa за антифеновете на Камелия :D 

Знаеш, че винаги е имало двойни стандарти тук. На кой както му изнася. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Blueberry каза:

Не съм чела много, но ми направи впечатление:

Когато става дума, че План Б е крадена - това е песен на Торино и Пашата, Кама е само фийт! Няма вина!

Когато става дума, че План Б е хит - Камелия изкара един от топ хитовете на годината! 

И vice versa за антифеновете на Камелия :D 

Сефте. Нека си пуснем актуално рециклиран от хит на Галена по тоя повод  :) 

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Mousie каза:

Някой знае ли какъв инструмент е използван за отсвира на 1:25? За пръв път го чувам, но звучи много яко

На мен ми звучи като тромпет? Гъмзата мисля че е имал подобни отсвири. Но може и да е някаква зурна.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Mousie каза:

Някой знае ли какъв инструмент е използван за отсвира на 1:25? За пръв път го чувам, но звучи много яко

Ако имаш предвид това след 1:18 на мен ми бие на бузуки 

Иначе след таймспейса който си постнал се чуват и допълнително някакви звуци тип силиконова играчка тип пате за басейн или някакви подсвирквания :D

  • Like 1
  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, FolkEmpire каза:

Ако имаш предвид това след 1:18 на мен ми бие на бузуки 

Иначе след таймспейса който си постнал се чуват и допълнително някакви звуци тип силиконова играчка тип пате за басейн вана или някакви подсвирквания :D

Поправено. Иначе имаме новина, Галена явно не само обича да снима клипчета из тия помещения, но вече записва и песните там. 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена с 240К за 24 часа? Имала ли е по-слаба премиера последните 5 години?

Не знам защо, но на мен флоповете и са ми най-любими. Може би не омръзват толкова бързо от чуване навсякъде, но и тази и “Дай ми любов” са жестоки. 

Алекс Робов я измести от трендинга и е номер 1 в Бг трендинга, което е постижение за него. Браво

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Гальо каза:

Галена с 240К за 24 часа? Имала ли е по-слаба премиера последните 5 години?

Не знам защо, но на мен флоповете и са ми най-любими. Може би не омръзват толкова бързо от чуване навсякъде, но и тази и “Дай ми любов” са жестоки. 

Алекс Робов я измести от трендинга и е номер 1 в Бг трендинга, което е постижение за него. Браво

Какви 5 години хаха, още миналата “Скандал” беше с 220К за 24h…

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...