Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

Ето това вече е голямо музикално събитие, за което си струва да се зашуми и да бъде препълнено. Само някои от имената не знам как си се представят на концерт с фолклор...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 49 минути, Hurricane каза:

Не бе, нали се прави на голям професионалист и изключителна колежка… Ще я видим днес. Да не се окаже отвътре черна? Всичко около нея ми мирише на въздух под налягане. 

Все едно, че ако не честити е гнила, айде стига глупости. Все едно и Лили Иванова ако не и честити и тя е гнила. Още малко ще изкарате Преса по-голяма от Мадона. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на най-добрата певица! Да бъде жива и здрава и още много стабилни хитачки й пожелавам. ❤️
 

Жалко,че днес няма да ни зарадва с нова песен.. обикновено така правеше предни години…

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, GSA каза:

Все едно, че ако не честити е гнила, айде стига глупости. Все едно и Лили Иванова ако не и честити и тя е гнила. Още малко ще изкарате Преса по-голяма от Мадона. 

Преса и Лили Иванова никога не са имали приятелски отношения. Нито пък Преса някога ѝ е честитявала рождения ден, за да очакваме нещо подобно от Лили.
 

Тук става дума за колегиалност! Преслава видяхме, че няма его, щом става дума за тяхното приятелство с Галена. Тя ѝ честити рождения ден. Да видим представителката на Смядово дали ще ѝ върне жеста! Чети малко преди да пишеш каквото и да е било! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Hurricane каза:

Преса и Лили Иванова никога не са имали приятелски отношения. Нито пък Преса някога ѝ е честитявала рождения ден, за да очакваме нещо подобно от Лили.
 

Тук става дума за колегиалност! Преслава видяхме, че няма его, щом става дума за тяхното приятелство с Галена. Тя ѝ честити рождения ден. Да видим представителката на Смядово дали ще ѝ върне жеста! Чети малко преди да пишеш каквото и да е било! 

 

Галена на първо място не прие публично този жест, за да й го връща.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Ето това вече е голямо музикално събитие, за което си струва да се зашуми и да бъде препълнено. Само някои от имената не знам как си се представят на концерт с фолклор...

Кое по-точно си заслужава? От кол и въже събрани орел, рак и щука в нещо, коет' се предполага, че трябва да ме умили.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Hurricane каза:

Как разбра? А дори и да е така, това говори много лошо за нея. 

Преса изтри сторито преди да е изтекло и имайки предвид, че всички вече го бяха видели не го е изтрила за да се скрие, а вероятно защото Галена така и не се е свързала с нея.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Hurricane каза:

Как разбра? А дори и да е така, това говори много лошо за нея. 

Казах публично т.е. не го сподели, а дали е отговорила на лично, можем да гадаем. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Преса изтри сторито преди да е изтекло и имайки предвид, че всички вече го бяха видели не го е изтрила за да се скрие, а вероятно защото Галена така и не се е свързала с нея.

Това е ужасно, ако е истина… Още повече се отвращавам от човека Галена.

преди 1 минута, Willy каза:

Казах публично т.е. не го сподели, а дали е отговорила на лично, можем да гадаем. 

Ама тя не сподели на никого честитките. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, omline каза:

Кое по-точно си заслужава? От кол и въже събрани орел, рак и щука в нещо, коет' се предполага, че трябва да ме умили.

Всеки един толкова голям концерт с изпълняващи прекрасно фолклора изпълнители е добре дошъл във времена на тотален комерс. Нека никой не ме контрира с Гери-Никол и Лорена, защото дори и Валя Балканска сама по себе си е достатъчна, за да се отсрами положението, какво остава като добавим Десислава, Азис, Славка Калчева.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Валерия Балканика има ли хит като Феноменален?! Няма нужда от отговор!

 

От толкова много Галена мозъка ти се е изпарил. Валя Балканска само с един Дельо Хайдутин праща смядовския миндил в 9та глуха! 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

От толкова много Галена мозъка ти се е изпарил. Валя Балканска само с един Дельо Хайдутин праща смядовския миндил в 9та глуха! 

Твоят мозък явно никога не е съществувал, че да има какво да изпари, щом не усеща и най-обикновени закачки и майтапи. Имах уважение за много потребители, но под умственото ми ниво си и не искам да ме занимаваш!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Всеки един толкова голям концерт с изпълняващи прекрасно фолклора изпълнители е добре дошъл във времена на тотален комерс. Нека никой не ме контрира с Гери-Никол и Лорена, защото дори и Валя Балканска сама по себе си е достатъчна, за да се отсрами положението, какво остава като добавим Десислава, Азис, Славка Калчева.

Ми не, не е добре дошъл - абсолютната позьорщина никога не е добре дошла, пък дори и в нея да е замесена Валя Балканска. Безвкусица и кич!

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, omline каза:

Ми не, не е добре дошъл - абсолютната позьорщина никога не е добре дошла, пък дори и в нея да е замесена Валя Балканска. Безвкусица и кич!

преди 3 минути, omline каза:

На Деса таланта е обречен да гние с такова обкръжение около себе си. 

И аз бих предпочел да пеят само изпълнители с изявен фолклорен потенциал, но такова е положението. Трябва да се радваме, че поне се правят опити, че иначе положението е съвсем плачевно.

На Дес таланта й си е похабен вече...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, THE IIconic каза:

От толкова много Галена мозъка ти се е изпарил. Валя Балканска само с един Дельо Хайдутин праща смядовския миндил в 9та глуха! 

А Илка праща смядовкиня в 10-та глуха.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

И аз бих предпочел да пеят само изпълнители с изявен фолклорен потенциал, но такова е положението. Трябва да се радваме, че поне се правят опити, че иначе положението е съвсем плачевно.

На Дес таланта й си е похабен вече...

Па ако слушаш фолклор този концерт е последното нещо, което ще те развълнува. Оркестърът за народна музика към БНР прави достатъчно концерти през годината, за да запълни тази потребност поне в софийската публика. 

Събрали се сульо и пульо да си играят на народни певици - Десислава не прави изключение от този цирк.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена се наложи за излъчването на този концерт по телевизията да й монтират допълнително лайв записа отгоре, толкове зле се справи на живо. Тръгнала народни песни в Арена Армеец да пее. Това некадърие.

 

  • Haha 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Hurricane каза:

Това е ужасно, ако е истина… Още повече се отвращавам от човека Галена.

Ама тя не сподели на никого честитките. 

Преслава, след като е качила сторито, е звъняла на Галена лично да й честити, но онази надувка не й е вдигнала телефона. Затова и Преслава изтрива сторито.

Някой да има други предложения?

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никакво предположение нямам, но много силно се надявам Галена да не вземе да размисли и да честити на Преса до довечера. Толбухинската жена от народа не заслужава да ѝ бъде прощавано никога. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

И Галена, и Преслава са в добри отношения към момента и не смятам, че една честитка ако е публична ще я направи много по-ценна и истинска, отколкото ако е лична. ;) 

Онзи ден тази песен звучеше в Serdika Center от един магазин :ae:

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

И Галена, и Преслава са в добри отношения към момента и не смятам, че една честитка ако е публична ще я направи много по-ценна и истинска, отколкото ако е лична. ;) 

За Галена това е важно! Всички нейни приятели и колеги ги поздравява чрез социалните мрежи, независимо, че им е честитила и лично. Не виждам защо днес да не го направи… Нека не търсим оправдание.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...