Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

Току що, Willy каза:

Да, но текстът е мега зле, трябва да си плащат за текстописец, Пашев и екипа не стават. 4 години мече мое, душо, сърце, мики маус.. 

На мен ми харесва, но наистина вече става досадно във всяка песен да се пее едно и също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 2 минути, Jouey каза:

На Жалка много ѝ се иска да има хит като "Турболенция". 🤣

Може ли първо да си гледаме любимките с 200к за месец и на които дори не им се знае кой е бащата на детето дето носи. 🥲

  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То пък щото Турболенция е някакъв неземен хит. Като гледам ВНЛ има с 3к повече коментари,при все че песента на Счетоводителката е направена за пазара на 2 държави. Явно теорията ми,че се вече се слуша само по румънските махали е вярна или смотлата Емилия е пазарувала.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията от 21.06:

1. Фики - 126К

2. Галена - 120К

3. Преслава и Константин - 74К

4. Камелия, Торино и Пашата - 68К

5. Емануела и Антонио - 60К

 

"Отпусни се" със 126К на 47 ден, рекорд за Фики

"Еуфория" 22 ден - 120К сравнение със "Сладкото зло" 22 ден - 151К

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Емилия да е смотла? И защо трябва да сравняваме един с друг изпълнители, които са доказали, че могат, но се различават - и стилово, и тонално, и като хора. Според мен трябва да се радваме, че има песни, които достигат до повече държави, а не да анализираме дали се пускат в махали, или в дворци и палати. И "ВНЛ", и "Турбуленция" за мен са сред най-силните песни за 2021 и изобщо - за последните 2 години. По-комерсиалната от двете е тази на Емилия, но това не ѝ попречи да бъде една от най-слушаните песни през лятото заедно с "Ти не си за мен". Изобщо смятам, че Емилия е много подценяван изпълнител през годините, но и сега, когато претърпя възход в кариерата. Тя самата е казвала, че никога не е имала амбициите да бъде лидерка, да бъде най-добрата, да бъде №1. Винаги е държала прилично ниво, съвсем спокойно влиза според мен в ТОП 5 на жените в поп-фолка. Преди години беше ненадмината в диско хитовете, а по-голямата част от баладите ѝ съвсем спокойно могат да се нарекат класики. За разлика от много певици със съмнителни гласови данни, тя може да пее, има специфичен тембър, завършила е музикално училище, пее страхотно и народни песни. Вярно е, че никой не е задължен да харесва когото и да било, но не може и да се казва на черното бяло и винаги да се търсят кусурите на някои изпълнители, докато други биват перманентно възвеличавани и абсолютизирани. 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Vanora каза:

Защо Емилия да е смотла? И защо трябва да сравняваме един с друг изпълнители, които са доказали, че могат, но се различават - и стилово, и тонално, и като хора. Според мен трябва да се радваме, че има песни, които достигат до повече държави, а не да анализираме дали се пускат в махали, или в дворци и палати. И "ВНЛ", и "Турбуленция" за мен са сред най-силните песни за 2021 и изобщо - за последните 2 години. По-комерсиалната от двете е тази на Емилия, но това не ѝ попречи да бъде една от най-слушаните песни през лятото заедно с "Ти не си за мен". Изобщо смятам, че Емилия е много подценяван изпълнител през годините, но и сега, когато претърпя възход в кариерата. Тя самата е казвала, че никога не е имала амбициите да бъде лидерка, да бъде най-добрата, да бъде №1. Винаги е държала прилично ниво, съвсем спокойно влиза според мен в ТОП 5 на жените в поп-фолка. Преди години беше ненадмината в диско хитовете, а по-голямата част от баладите ѝ съвсем спокойно могат да се нарекат класики. За разлика от много певици със съмнителни гласови данни, тя може да пее, има специфичен тембър, завършила е музикално училище, пее страхотно и народни песни. Вярно е, че никой не е задължен да харесва когото и да било, но не може и да се казва на черното бяло и винаги да се търсят кусурите на някои изпълнители, докато други биват перманентно възвеличавани и абсолютизирани. 

Защото е такава. Емилия е една тотално бейсик чалгарка,която не спира да ни занимава с безсмислената си кариера вече над 20 години. За толкова време мъки няма нито един хит,който да й е визитна картичка при все че пее от златните години на чалгата. Цялата й кариера е копие на по-успешни изпълнители от нея. В първите години на Десислава,а сега е нещо средно между Андреа,Галена и Янева.

Това пък че не иска да е номер 1 е пълна глупост. Ако не искаше нямаше клиповете й да са от Валери Милев и постоянно да прави дуети с по-актуални звезди от нея. Много й се иска даже да е на върха,но няма как да стане слава богу. Изпитвам истински душевен оргазъм да гледам как се унижава.

Точно пък в този форум няма по абсолютизиран изпълнител от Счетоводителката. И Преса,и Галена и всяка една чалгарка тук са подложени на всекидневни нападки за разлика от тая смотла. Слава богу,извън Рамания никой не се интересува от Емилия.

Поздрав с един истински интернационален хит на Кости с пожелания за повече обективност относно кариерата на Емилия.

 

  • Dislike 4
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Да, но текстът е мега зле, трябва да си плащат за текстописец, Пашев и екипа не стават. 4 години мече мое, душо, сърце, мики маус.. 

Само един няма да стигне, поне 4 трябва да работят над всяка песен, докато бюджета им е около или под нулата, няма да видим подобреия в тая насока ;) 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Първите певици в лейбъла на Емануела са Вая и Киара - някакви клонинги. Предполагам ще има трио песен с тях.

Да отбележа как ЕМАНУЕЛА queen накара Ариана Гранде да се пенсионира с тази снимка.

spacer.png

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...