Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

Какъв потенциал за хит виждате в новата на Глория и Тони Стораро? Музиката е хубава и дотам. Този посредствен текст и това изпяване за нищо не стават.

Глория визуално е убийствена. Изглежда на 30. Евала, че е една от малкото, които не се обезличиха. 

ПП: Дъщеря ѝ извади 100 пъти по-яка песен. Мама да взима пример!

 

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, pechenko каза:

Гърците са леко краднали

 

В началото куплетите започват като "За последно" на Денис, и после дойде припева който е 1:1 с Ла Маями.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, -A. каза:

Глория имала ли е дебют с над 100к в youtube ерата?

За 14 часа дуета вече има 110 хиляди. Ако продължава така като нищо да удари 200к.

https://popnable.com/bulgaria/artists/37-gloria/insights?filter=topDailyPremieres

Гост не си е била с почти 100к. Останалите са стартирали с около 40к и надолу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

 

Гост не си е била с почти 100к. 

Може да е била за два дни, както примерно Еуфория е с 400К, но реално направи 240К.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога по-точно участието на Тони Стораро стана белег, че нещо е в крак с времето? 

Хубава е песента, но тя не е с нищо по-различна от "Обичай ме такава" например, която беше хейтена. Явно е била такава новаторка през 2016, че си е изпреварила времето...така да разбирам недоумителната ви за мен реакция.

  • Like 2
  • Haha 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, meleto каза:

Абе, като говорим за Глория, Ивана пее ли въобще? Миналата година турнета уж правеше, пък 2022 нищо не се знае за нея. А Тони Дачева?

https://signal.bg/ето-на-кое-райско-място-се-скри-ивана-в/

Extra Nina to have a concert in the Italia!

May be an image of 1 person and text that says 'DIRETTAMENTE DA ISTANBUL E DALLA BULGARIA ISTANDUL FIME TIME TIME Karaoke NIGHT EXTRANINA DOMENICA 26 GIUGNO DALLE ORE 20.00 Prenota il tuo tavolo chiamando al 3382772196 0892893265 Con balli e musica turca turcalive live Via Vincenzo Montefusco Ϲανα de irreni'

  • Like 1
  • Love 2
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Това от Райна е брутално! От същия ѝ период има още няколко яки парчета. А сега какви незапеваеми бози пуска… 

 

“Ще ти мине” и “Направо ми заспа” от последните са топ също. “Мръсните им усти” мен ме кефи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

“Ще ти мине” и “Направо ми заспа” от последните са топ също. “Мръсните им усти” мен ме кефи!

“Ще ти мине” е готина. Другите две не ми допадат изобщо, особено “Мръсните им усти”. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Hurricane каза:

“Ще ти мине” е готина. Другите две не ми допадат изобщо, особено “Мръсните им усти”. 

 

Нека не забравяме, че всички тракове на Райна в периода 2013-2017 бяха брутално оплюти, въпреки че бяха в пъти по-силни от на т.нар. топ имена…

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, GSA каза:

Нека не забравяме, че всички тракове на Райна в периода 2013-2017 бяха брутално оплюти, въпреки че бяха в пъти по-силни от на т.нар. топ имена…

 

Така ли?! Въобще не помня такова нещо… 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Така ли?! Въобще не помня такова нещо… 

За съжаление да. А последния и албум беше най-силния и разнообразния за годината. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Hurricane каза:

“Ще ти мине” е готина. Другите две не ми допадат изобщо, особено “Мръсните им усти”. 

 

Една от любимите ми песни на Райна, наред с Какъв подарък. Жестока беше до 2018 и крайно недооценена, но сега вече издиша тотално с последните 3 бози.

  • Like 2
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Willy каза:

Една от любимите ми песни на Райна, наред с Какъв подарък. Жестока беше до 2018 и крайно недооценена, но сега вече издиша тотално с последните 3 бози.

Просто няма купени милиони в тубата и спотифай, които да броите и заради които да я титуловате като топ. 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...