Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

Малката е пуснала игра в инста за да рекламира новата си песен. Иска хората да качват клипчета, да я тагват и да слагат линк към песента, а тя щяла да избере един, който ще спечели 15 минутен разговор на лайф с нея. Адам пък подканя хората да се включат в играта й. 😂

  • Haha 3
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 24 минути, pacho каза:

Меди ще подгрява Цеца във Варна.

Нормално - Сашка е нямало кой друг да и пробута. Иначе навсякъде статии, че Цеца си го избрала. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Stela каза:

Малката е пуснала игра в инста за да рекламира новата си песен. Иска хората да качват клипчета, да я тагват и да слагат линк към песента, а тя щяла да избере един, който ще спечели 15 минутен разговор на лайф с нея. Адам пък подканя хората да се включат в играта й. 😂

Адам? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DoloresPunchev каза:

Ох, тая Сашка няма ли кой нея да пробута в някой казан за боклук, аман от мазната й мутра.

Не злобей, че не лобидира за Преслава.. 

Преслава също подгряваше Цеца, 70 процента плейбек, как не я беше срам не знам.. Просто си е проста.

  • Like 3
  • Love 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Току що, DanielPiliov каза:

Свали ли са профила и на Dj Paffy, който работи с Alphа, кой още следва?

 

Тоя измисленият не го знам какъв DJ е, но е кръгла нула...

Относно Сашка...
Андреа беше пуснала пред 1 месец някъде сторито, къде обижда Сашка от сорта - жената, която развали Пайнер, Сашка монопола и т.н., но ги изтри след това веднага не знам какво се случва, но като няма кой да подгрява много ясно, че ще са нейни хора все пак тя е PR на сръбските изпълнители, които имат участия в България...Ако имам някаква грешка ме поправете, но така мисля 🙃

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Малката е пуснала игра в инста за да рекламира новата си песен. Иска хората да качват клипчета, да я тагват и да слагат линк към песента, а тя щяла да избере един, който ще спечели 15 минутен разговор на лайф с нея. Адам пък подканя хората да се включат в играта й. 😂

Каква голяма награда , разговор, за каква се взе пък тази изобщо? Тотално изпрося и инфантилна стана с този противен псевдоним. Имаше песен в Ара с Алисия Малката и от там този смешен псевдоним. А като стане бабичка ще се кръсти Бабката. Добре си беше като Ванеса, но в Ара й направили проблем, не можело да го използва, въпреки че се появи с Ани Хоанг още във фирмата на китаеца с някаква бебешка приспивна песен Три думи или думи три, май още си мисли че е в този период, та се кръстила Малката , а с тоя текст на последната песен е за пердах, та като е малка да се превъзпита.

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, DevilWish каза:

Каква голяма награда , разговор, за каква се взе пък тази изобщо? Тотално изпрося и инфантилна стана с този противен псевдоним. Имаше песен в Ара с Алисия Малката и от там този смешен псевдоним. А като стане бабичка ще се кръсти Бабката. Добре си беше като Ванеса, но в Ара й направили проблем, не можело да го използва, въпреки че се появи с Ани Хоанг още във фирмата на китаеца с някаква бебешка приспивна песен Три думи или думи три, май още си мисли че е в този период, та се кръстила Малката , а с тоя текст на последната песен е за пердах, та като е малка да се превъзпита.

С тоя последния текст е за цензура. Или иска и тя като Туцето да я върше Наркобос, но ние знаем че той ги харесва 8ми клас :) 

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина ли има все още хора, които 3 години по-късно още не са приели Малката?😂 Какво значение има какъв ще и е псевдонима, като изкарва яки песни, изглежда жестоко и си натрупва хитове. 

 

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

Наистина ли има все още хора, които 3 години по-късно още не са приели Малката?😂 Какво значение има какъв ще и е псевдонима, като изкарва яки песни, изглежда жестоко и си натрупва хитове. 

 

Яка песен с чужди и вече пяти фрази в текста. За толкова й стигнало якото. 😂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли някаква информация за Камелия, дали ще пуска ново ново ?

 

Ако изкара някоя тупалка след "План Б" съвсем спокойно може инж. Димитров да излиза пенсия.😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Яка песен с чужди и вече пяти фрази в текста. За толкова й стигнало якото. 😂

Е айде това е малко относително, и на мен ми направи впечатление, но то вече всичко е пято. Малко като любовните текстове, всяка е пяла искам те обичам те не мога без теб. Малко като на Галена рататата, същото като Автомата рататата😅

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Lelqtian каза:

С тоя последния текст е за цензура. Или иска и тя като Туцето да я върше Наркобос, но ние знаем че той ги харесва 8ми клас :) 

 

 

Сега си я пуснах песента й, ама тя направо е правена по калъп на "Аномалия" с по-различен текст. 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, korabnia каза:

Има ли някаква информация за Камелия, дали ще пуска ново ново ?

 

Ако изкара някоя тупалка след "План Б" съвсем спокойно може инж. Димитров да излиза пенсия.😁

Соло кариерата на Камелия приключи през 2010. Не знам защо все още някой си мисли, че тя може да изкара самостоятелен хит, камо ли да накара Димитров да излиза в пенсия. Тя самостоятелно изкарва провал след провал, макар и да харесвам последния ѝ такъв. Фактите са си факти!

 

  • Like 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , SG каза:

Не знам за гледанията на Еуфория, но за мен звученето на песента естествено я превръща в тотален смаш. Отдавна ми се искаше някой да пробва различни нюанси на ориенталското, че онзи еднакъв саунд от години насам направо... То е ясно, че са вложени доста $$$, за да се постигне този ефект, де, но според мен с това предложение Галена си уреди дългосрочен хит, който ще се запомни повече дори от 100 живота, Ти не си за мен и ВНЛ. А че не го забелязваме по гледанията- това само за пореден път показва колко много са ни лъгали с фалшив трафик във времето.

Разбира се, че е точно така. Посочените 3 песни (особено ТНСЗМ и ВНЛ) са такива, в които няма нищо различно, провокативно, челинджинг. Всяка може да ги изпее тях - затворете очи и си ги представете в изпълнение на толбухинската например, биха й паснали идеално. 

Но Галена не е станала това, което е, заради елементарни песнички по калъп от типа на "Ти не си за мен". Да, те са нужни от време на време, защото са лесносмилаеми от масовката, но освен гарантираната ротация по клубовете в 1-2 сезона не й носят друго кой знае какво.

Нейното надмощие в последните години е точно заради експериментите, смелостта, хазарта даже, ако щете. Хайде сега си представете "Хаваната", "Стара каравана", "Феноменален", "Пей, сърце", "Къде беше ти", "Сърце", "Кавала",  "Красиви лъжи", "Мама ураган" в изпълнение на Преса. Не върви, нали? 

Леко беше започнала да ме напряга Галче, че напоследък не добавя песни в този списък. Но "Еуфория" е точно такава и затова ми стана любима от раз. Още като излезе казах, че на масата ще им трябва малко повече време да го осъзнаят и да я изстрелят на върха, но ето че вече се случва. А лятото още не е започнало. 

 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , plambata каза:

Разбира се, че е точно така. Посочените 3 песни (особено ТНСЗМ и ВНЛ) са такива, в които няма нищо различно, провокативно, челинджинг. Всяка може да ги изпее тях - затворете очи и си ги представете в изпълнение на толбухинската например, биха й паснали идеално. 

Но Галена не е станала това, което е, заради елементарни песнички по калъп от типа на "Ти не си за мен". Да, те са нужни от време на време, защото са лесносмилаеми от масовката, но освен гарантираната ротация по клубовете в 1-2 сезона не й носят друго кой знае какво.

Нейното надмощие в последните години е точно заради експериментите, смелостта, хазарта даже, ако щете. Хайде сега си представете "Хаваната", "Стара каравана", "Феноменален", "Пей, сърце", "Къде беше ти", "Сърце", "Кавала",  "Красиви лъжи", "Мама ураган" в изпълнение на Преса. Не върви, нали? 

Леко беше започнала да ме напряга Галче, че напоследък не добавя песни в този списък. Но "Еуфория" е точно такава и затова ми стана любима от раз. Още като излезе казах, че на масата ще им трябва малко повече време да го осъзнаят и да я изстрелят на върха, но ето че вече се случва. А лятото още не е започнало. 

 

Днес сме с 195К и то само от клипът. 😁

Аудиото също е в тренда.

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...