Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 22 минути, DanielPiliov каза:

Преслава най-слушана на база месец от октомври 2019.

Преслава е най-слушаният изпълнител през май месец 2022.

1. Преслава - 14.4М

2. Азис - 11.9М

3. Галена - 11М

Възраждането на Преслава, ли чувааам? 👌 👈

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Furcho каза:

Аз съм нов тук...Вярно ли, че повечете тук са доста токсични на теми свързани с Преслава 😜

Фурчо, спокойно, миличък. Ще ги мяткаме по канавките. 😜

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, DanielPiliov каза:

Никога не е падала надолу, че да се възражда😉

Тогава защо си написал, че не е била номер 1 от близо 3 години? Мисли малко преди да се изказваш.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 6 минути, DoloresPunchev каза:

Тогава защо си написал, че не е била номер 1 от близо 3 години? Мисли малко преди да се изказваш.

Номер 1 е отново от 3 години насам, защото пусна 2 песни в рамките на 4 месеца и двете станаха големи хитове. Докато от ноември 2019 до сега е пуснала само 4 песни(броя и машъпа), без да броим последните две. Аз ли да мисля преди да пиша?😀

Редактирано от DanielPiliov
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DanielPiliov каза:

Номер 1 е отново от 3 години насам, защото пусна 2 песни в рамките на 4 месеца и двете станаха големи хитове. Докато от ноември 2019 до сега е пуснала само 4 песни(броя и машъпа), без да броим последните две. Аз ли да мисля преди да пиша?😀

И дори само с тези 4 песни се задържа в топ 3, докато смядовската фиона пуска песен през 2 месеца и е само с няколко милиончета над Преслава😙😙

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DanielPiliov каза:

И дори само с тези 4 песни се задържа в топ 3, докато смядовската фиона пуска песен през 2 месеца и е само с няколко милиончета над Преслава😙😙

Смядовската фиона 🤣

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Равносметка между Преслава и Галена в периода 2020 и 2021:

Преслава

Беден в сърцето 

Машъп 1 и 2 

В твоето легло 

Горчиви истини 

 

Галена

100 живота 

Красиви лъжи 

Куршум 

Кавала кючек

Къде беше ти

Скандал 

Да съм твоя

Ти не си за мен

Тръпката 

ВНЛ

 

Галена - 275М слушания общо (не само от изброените песни)

Преслава - 182М слушания общо (не само от изброените песни)

Разликата между двете е 93М, за Преслава е само с 4 песни, Галена с 10! Правете си изводите сами...

 

 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, DanielPiliov каза:

Равносметка между Преслава и Галена в периода 2020 и 2021:

Преслава

Беден в сърцето 

Машъп 1 и 2 

В твоето легло 

Горчиви истини 

 

Галена

100 живота 

Красиви лъжи 

Куршум 

Кавала кючек

Къде беше ти

Скандал 

Да съм твоя

Ти не си за мен

Тръпката 

ВНЛ

 

Галена - 275М слушания общо (не само от изброените песни)

Преслава - 182М слушания общо (не само от изброените песни)

Разликата между двете е 93М, за Преслава е само с 4 песни, Галена с 10! Правете си изводите сами...

 

 

Защо машъп 1 и машъп 2 се броят за една песен и защо Да съм твоя се брои за песен на Галена :1000(29):

По тази логика трябва да включиш и Шушанита. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Казвате, че не пускала продукция често и затова не била лидерка, но за последните 3 години от пуснатите от нея песни защо никоя от тях не се конкурира с Пиян/Да гори/Не се изтриваш?

Докато отсрещната страна има 100 живота, Ти не си за мен и ВНЛ. :1000(30):

  • Like 3
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DanielPiliov каза:

Преслава най-слушана на база месец от октомври 2019.

Преслава е най-слушаният изпълнител през май месец 2022.

1. Преслава - 14.4М

2. Азис - 11.9М

3. Галена - 11М

На Азия не засича дуета със Северина с 25М за 2 месеца. Иска й се на Преслава, че и на Галена, да са по-слушани от прайд мечката с този балкански хит в момента.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 1 час , DanielPiliov каза:

Никога не е падала надолу, че да се възражда😉

 

преди 1 час , DanielPiliov каза:

Номер 1 е отново от 3 години насам, защото пусна 2 песни в рамките на 4 месеца и двете станаха големи хитове. Докато от ноември 2019 до сега е пуснала само 4 песни(броя и машъпа), без да броим последните две. Аз ли да мисля преди да пиша?😀

Казваш, че за първи път от 2019 е номер 1. От номер 1 нагоре ли се пада?

Точно ти трябва да мислиш с ума си, а не със страстта си към Преслава. С ум се мисли, не със страст.

Редактирано от DoloresPunchev
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DoloresPunchev каза:

Тогава защо си написал, че не е била номер 1 от близо 3 години? Мисли малко преди да се изказваш.

Защото е така и не знае какво говори в опит да я издигне. Преслава е била чарт топинг в месечната само два пъти когато изкара албума с 5 нови + дуета с Галин и вървежната Пиян. Няма лошо нали, но тръгнал да говори за количество. Галена е била 20 пъти на върха на месечната и през абсолютно всяка година от 2015 насам.(откакто същестува класацията)

  • Haha 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

На Азия не засича дуета със Северина с 25М за 2 месеца. Иска й се на Преслава, че и на Галена, да са по-слушани от прайд мечката с този балкански хит в момента.

Каква мечка, това е пасивен чувал с черни изпражнения. 😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Emanuela.Carey каза:

Втори пореден флоп… да се прекръсти на Средната

Кокаин, аналгин, никотин - това Галена вече го изпя в Паника. Бахти циганката, марш оттука!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DoloresPunchev каза:

@Malkata

Малке, тая година стана на 30, тоя ник кво ши го прайм?

Тя не беше малка и като си го сложи псевдонима. Може би се има предвид малка в кариерата .. знам ли. 😁😁

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Тя не беше малка и като си го сложи псевдонима. Може би се има предвид малка в кариерата .. знам ли. 😁😁

На Пашев "умните" идеи с цел да завземе младия таргет в музиката, ама не върви. Тя от над 10 години е на сцена вече. Те опитаха да я бутнат за чисто нов изпълнител с този нов псевдоним и си го заби 5 ката.

След още няколко години, като нахендри бръчки и одъртее, ще трябва за трети път да сменя името.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пашев нарочно пише такива глупости в текстовете за да коментират и издигат песните повече. Още помня и "падат като двете кули", което беше сменено с нова версия буквално за час.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DoloresPunchev каза:

На Пашев "умните" идеи с цел да завземе младия таргет в музиката, ама не върви. Тя от над 10 години е на сцена вече. Те опитаха да я бутнат за чисто нов изпълнител с този нов псевдоним и си го заби 5 ката.

След още няколко години, като нахендри бръчки и одъртее, ще трябва за трети път да сменя името.

Нали беше пуснала пост да й преслагат нов псевдоним и тя да избира. Не знам дали са й предложили точно този, но си беше смешно още тогава. Особено в последствие в дуетите с Денис.. Малката и Денис, дето беше доооста по-малък на години от нея. Ама да е мислила предварително за бъдещето и как ще изглежда и звучи като минат още годинки.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...