Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

В готварското предаване на Симона Загорова Десислава каза, че не е искала да става поп фолк певица. Отишла да записва фолклорен албум, но Пайнера вместо това ѝ дал поп фолк. Било я срам от старата чалга тип Радка Пиратка - плакала когато се налагало да пее такива песни.

Мисля че тези неща ги е споменавала и преди. Чудя се дали съжалява за песни като дуетите ѝ с Азис, които бяха доста провокативни по онова време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 18 минути, Just_Me каза:

 

Иначе Десита не следва нито Лидия, нито Симона 🤔 И само нейният график за месеца е направен като на Paint, а на другите си е барнат 😄

Отследвала е и Галин, Адам, Алфа мюзик и всеки от екипът им, но следва Сашка, Меди, Габриела, Саби...Явно при Галин я крепи само един договор и вече е готово за трензишън към Мега стар. 

  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DanielPiliov каза:

Дано Десита успее да прекрати флоп ерата на Алфа...

Едва ли, тя един вид я започна когато Галин ѝ даде повече артистична свобода. За никой не е тайна че Десита не слуша чалга, нито ѝ харесва особено да пее чалга. Това доста си личи в проектите, в които тя има повече свобода.

Истината е че едни от най-големите хитове на Алфа, които издигнаха лейбъла ги написа именно Диона. Може би трябваше тогава нещо да ѝ светне и да остане текстописец. Някои от текстовете ѝ имат доста потенциал ако ги изпее някой с хубав глас.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 9 минути, Emanuela.Carey каза:

Едва ли, тя един вид я започна когато Галин ѝ даде повече артистична свобода. За никой не е тайна че Десита не слуша чалга, нито ѝ харесва особено да пее чалга. Това доста си личи в проектите, в които тя има повече свобода.

Като цяло последните и проекти не са слаби, а недооцененени. "Никога твой" се превърна в голям хит за кратко. "Твоята жена" и "Душата ме боли" са много свежи парчета аз лично много ги харесвам. Единствено ''Драконови нерви" ми е твърде слаба и не и отива.

Редактирано от DanielPiliov
  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Отследвала е и Галин, Адам, Алфа мюзик и всеки от екипът им, но следва Сашка, Меди, Габриела, Саби...Явно при Галин я крепи само един договор и вече е готово за трензишън към Мега стар. 

Десита беше първата която unfollowna Диона преди тя да напусне Алфа. Не я тагваше и в сторита и постове за Излъжи Ме. Може би има някаква връзка Диона да е напуснала Алфа заради скандал с Десита. Диона сама каза че е имала някакви неразбирателства.

Дали Деса де е расърдила на Галин за новия дует с Диона? Или пък че отделя повече време на Симона? Около проектите на Симона винаги пуска сторита с Галин и колко го обича.

Ще има драма за следене 🍿

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Willy каза:

Отследвала е и Галин, Адам, Алфа мюзик и всеки от екипът им, но следва Сашка, Меди, Габриела, Саби...Явно при Галин я крепи само един договор и вече е готово за трензишън към Мега стар. 

След последните и ... проекти да кажем, транзишън със сигурност ще да има! Дано часът за интервенцията да е при качествен професионалист, а не кат носа на не-Чипса. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Willy каза:

Отследвала е и Галин, Адам, Алфа мюзик и всеки от екипът им, но следва Сашка, Меди, Габриела, Саби...Явно при Галин я крепи само един договор и вече е готово за трензишън към Мега стар. 

Десита си следва Галин. А гледам Диона следва Деси и е писала коментар "пу пу ❤️" под нейна снимка.

Ходи им хвани спатиите и на тия 😂

Иначе сякаш в МегаСтар ще й е по-добре 🤔

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Just_Me каза:

Десита си следва Галин. А гледам Диона следва Деси и е писала коментар "пу пу ❤️" под нейна снимка.

Ходи им хвани спатиите и на тия 😂

Иначе сякаш в МегаСтар ще й е по-добре 🤔

Какво друго да напише Дион по повод предстоящия транзишън на прясна Деса? Ако го напише цялото, ще има цензура ... 

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DanielPiliov каза:

Дано Десита успее да прекрати флоп ерата на Алфа...

Че тя тази самостоятелен хит освен Поредната цигара има ли?? Крайно безлична е клетата,сега се опитва да провокира с курвaлък,но отново неуспешно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Отследвала е и Галин, Адам, Алфа мюзик и всеки от екипът им, но следва Сашка, Меди, Габриела, Саби...Явно при Галин я крепи само един договор и вече е готово за трензишън към Мега стар. 

Следва си ги всичките, но търсачката не ги показва. Ако скролнеш из последваните се вижда. Адам няма Инстаграм.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Гальо каза:

Те лъжат главно теб, особено Алфа. Видяхме и Трезора им как падна от 130К на 50К и забиха тотално. А ти обясняваш какви имена са, колко са конкурентноспособни с големи имена, какви гледания правили. 😂

То може да се види кога какво е било. Да изкарваме виновни само Алфа е абсурдно. При тях си личи и се зачерква темата за купеното, защото не са масово наложени имена с тежест. Същевременно на големите имена винаги им се връзваме, защото са големи, а 100 про и при доста от тях е имало тонове фалшиви цифри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Willy каза:

@Hurricane мнение за тази версия?! Последните дни почнах да я слушам.

 

Тази се слуша при нас и я знаят хората. Пускат я по тържества и в дискотеката я пускаха. Аз предпочитам бг оригиналите. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Тази се слуша при нас и я знаят хората. Пускат я по тържества и в дискотеката я пускаха. Аз предпочитам бг оригиналите. 

 

Аз пък отникъде не я чух.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

В готварското предаване на Симона Загорова Десислава каза, че не е искала да става поп фолк певица. Отишла да записва фолклорен албум, но Пайнера вместо това ѝ дал поп фолк. Било я срам от старата чалга тип Радка Пиратка - плакала когато се налагало да пее такива песни.

Мисля че тези неща ги е споменавала и преди. Чудя се дали съжалява за песни като дуетите ѝ с Азис, които бяха доста провокативни по онова време.

Не я виня. Голяма част от чалга хитовете през 90те действително са били първобитни. Жанрът е започна да еволюира едва след като мутрите са изпозастреляха, в периодът 2003-2005.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...