Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

Пресовите пак се покриха като видяха, че Галена за пореден път не е с флоп, а с хит. :1000(29):

Иначе по цял ден сравнения с Горчиви истини и Да ти олекне предните дни.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

Süper hit! Bomba! Çok güzel!@Just_Me

 

Цака, в Пайнер последно яко се преЦАКА! :D Нино, Нино.... първо Екстра Нина, сега Нина Димитрова? И тя като Пепа с нов псевдоним. Това само за Турция ли е или вече и в България ще е така?

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямо бълване! Преди се смеехте на Андреа, сега тия през седмица и нова песен! Данна пусна скоро, Робов и той, Ванеса. Най-добре да се прави както преди, през 3 месеца, но то когато една песен не стане хит и веднага се бърза! Що Преслава, Галена, Анелия, Джена не пускат така песни например, а може всяка от тях да си позволи това! 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

Голямо бълване! Преди се смеехте на Андреа, сега тия през седмица и нова песен! Данна пусна скоро, Робов и той, Ванеса. Най-добре да се прави както преди, през 3 месеца, но то когато една песен не стане хит и веднага се бърза! Що Преслава, Галена, Анелия, Джена не пускат така песни например, а може всяка от тях да си позволи това! 

Въпросните две по-скоро се отказаха след поредицата от провали, които наредиха. Преслава и Галена са друг калибър. Те наистина нямат слабо и могат да си позволят паузи от по година, че и повече.

  • Dislike 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само се чудя защо Пайнер го позволяват и стават смешни?

За Малена говоря. Патката заспала така бясно купува гледания, даже имаше някакви аномалии 320, 280 , 240 , 280...

И то аз, дето никога не ми е дремело за гледания ми се наби на очи, какво остава за хората, дето следят тия неща...

Близо 400К за 3 дни, като първите около 280К дойдоха за 24 часа? Тъз сериозно ли мисли, че ще се върже някой?

Значи Димана , чиято песен е брутална излиза 5 дни преди нея и е на 162, име като Яница на 273 за 13 дни (!!!) , Диона, която е актуално име на 455 за 2 седмици, надолу слизаме при имена като Джулия и Джордан и гледанията им за период от седмици, и дори песни на Джулия и Яница с по милион за 6 месеца.

И тая иска да ми каже, че прави стартовите гледания като на Преслава и Галена ли?

Не стига , че предния "проект" беше тотална гавра , сега купува гледания и на тая гавра. Е*аси фалшивото "пеене" и то след обработка. А навремето Андреа ви се струваше бездарна. Гледам Маленка е извън Пайнер, явно на ротация ще го кара. Митьо и е посочил вратата , но явно няма против да обира пари за ротация и онлайн канала. Само чудно що позволява купуване, при това толкова очевидно?

Screenshot_2022-06-09-16-21-03-83_f9ee0578fe1cc94de7482bd41accb329.jpg

Screenshot_2022-06-09-16-20-53-88_f9ee0578fe1cc94de7482bd41accb329.jpg

Screenshot_2022-06-09-16-17-18-82_f9ee0578fe1cc94de7482bd41accb329.jpg

Screenshot_2022-06-09-16-17-12-96_f9ee0578fe1cc94de7482bd41accb329.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Just_Me каза:

Олиииии, доста добре звучи 🔝

Само откъм облеклото имам леки критики, ама айде 😁

И аз тъй, но откъм песен и телО е чок гюзел! В любимия ни стил, хъхъ

Поздрав с нещо по-традиционно

https://www.facebook.com/pirgosta/videos/896673811734461/

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Бозица е… Поредната Цигара 2. Гласа на Емрах я прави дори досадна накрая.

Трябва да си доста ербап да пуснеш клип в същия ден с Кралицата на 2 континента Нина Димитрова! 

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Willy каза:

Емрах и Фики също имат купено над 200К.

И Андреа. Не схващам логиката на това. Още повече на Емануела след като профила и, и като цяло снимките и са кошмарни. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Десита песента е приятна, но искам версия без тоя парцал Умрях, за да я пусна повече от един път. Иначе, май е лягала под ножа за бомбите.:naked:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми алгоритъма на инстаграм, който като напишеш една буква примерно в последователите на известните и първо показва официалните профили и най-следваните започващи на тази буква. Гледам че профилът на Галена е следван буквално от доста балкански звезди и половината от сръбската сцена, започващи от легенди и все до нови идоли като Coby, Теодора, Теа, Андрия, Ивана от хюрикейн итн...но има и доста лица от световната сцена, като Нета, Нусрет и разни модели, лекари, инфлуенсъри.

Голямо признание си е за бг артист!

  • Like 2
  • Haha 1
  • Confused 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...