Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

преди 31 минути, SG каза:

Десита отново е с приятна песен, но дори и аз вече се усещам, че започвам да давам на заден с Алфа. Музикалния усет на Галин напоследък съвсем се ограничава само до не-открояващи се парчета за дискотека.

От последните излезли (освен Еуфория, за чийто успех тези дни си казах мнението) най-зарибяваща е на Данна. Все едно слушам парче на певица от ретрото, а и за клуб става. Честит й втори хит.

 

Много е яка, но едва ли ще е хит, след първата седмица заби тотално.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

https://woman.bg/zhulta-shpionka/ovo-je-standart---ekstra-nina-s-leopardova-roklya-snimki.79951.html

Ово йе стандарт - Екстра Нина с леопардова рокля (снимки)

00079951.jpg

Една от най-любимите фолкдиви от зората на лекия жанр, Екстра Нина, определено е в топ форма, макар и да я делят само две лета от 60-ия ѝ рожден ден. Певицата, която от години не е активна в шоубизнеса в България и се е преустановила в съседна Турция, за пореден път доказа, че сексапилът ѝ е напълно устойчив на времето. 

Преди часове тя зарадва феновете си в социалните мрежи, като публикува кадри от снощното ѝ гостуване в турската телевизия Tek Rumeli. На кадрите виждаме същата Екстра Нина, която феновете на попфолка обожаваха и преди много години. Певицата е в страхотна форма и все така готова да грее на сцената, а стилът ѝ е все същият. Все пак - кожените дрехи и тоалетите с животински принтове са нещо като нейна запазена марка за сцената. 

Преди часове тя зарадва феновете си в социалните мрежи, като публикува кадри от снощното ѝ гостуване в турската телевизия Tek Rumeli. На кадрите виждаме същата Екстра Нина, която феновете на попфолка обожаваха и преди много години. Певицата е в страхотна форма и все така готова да грее на сцената, а стилът ѝ е все същият. Все пак - кожените дрехи и тоалетите с животински принтове са нещо като нейна запазена марка за сцената. 

Преди часове тя зарадва феновете си в социалните мрежи, като публикува кадри от снощното ѝ гостуване в турската телевизия Tek Rumeli. На кадрите виждаме същата Екстра Нина, която феновете на попфолка обожаваха и преди много години. Певицата е в страхотна форма и все така готова да грее на сцената, а стилът ѝ е все същият. Все пак - кожените дрехи и тоалетите с животински принтове са нещо като нейна запазена марка за сцената. 
 

Този път Екстра Нина заложи на леопардова рокля, комбинирана с бляскави сандали на високи токчета и да - тя изглеждаше по същия начин, както и в края на 90-те. Дори бихме казали, че към днешна дата сияе още по-силно.

Певицата издаде още, че днес излиза и първият ѝ проект в Турция. Парчето е с името "Caka", а визията ѝ за видеото е доста гореща - червено бюстие и черни кожени панталони с високи талия. 

 

image.png

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази девойка ми се струва, че ще е с голямо бъдеще. Голяма красавица е и пее много приятно. Гледанията са добре като за първа песен, която между другото е много яка. Като вайб ми напомня на една от най-любимите ми песни на Емилия "Не се променям". 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре ще имаме нова-стара водеща по ФенТВ, наддавайте коя ще е - Лудата, Барбито или някоя от по-старите Кети/Гери? :D

Аз съм за Лудата, водещия даде жокер "Утре новата стара водеща ще ви забавлява"

  • Love 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти не си за мен е минала 20М на видеото, с което Галена изравни Азис за най-много клипове над 20М с 13, както и за най-много соло клипове с 5.

Screenshot-20220611-103755-You-Tube.jpg

Най-бързо направени на соло песен, след Мотел и Хабиби, но те се слушаха и в други държави.

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, DanielPiliov каза:

Реалните гледания на първите два дуета между Денис и Емилия от popnable.

Тръгвай си - 31 000 000

Акула - 26 000 000

2019 годината на фен клиповете!

Добре ли си 32 000 000

Пиян 28 100 000

Няма да ми мине 27 100 000

Паника, Ламбо, Изтрезняваш ли, Ангелът, Спомени също имаха по 2-3М+ от други клипове.

  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DanielPiliov каза:

Гледанията от 10.06:

1. Галена  - 178К

2. Десита - 177К

3. Фики - 156К

4. Преслава и Константин - 110К

5. План Б - 90К

 

Галена има 177 674, а Десита 177 462. Реално са първи и двете в класацията с минимална разлика. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Галена има 177 674, а Десита 177 462. Реално са първи и двете в класацията с минимална разлика. 

Десита е на първо място, имаше премиерните гледания на Еуфория за първия си ден.

Само, че popnable й раздроби трафика, а за Галена съединиха гледанията от два дни в един и я изкараха с над 300К премиера, което знаем, че никога не се е случвало. Хората, които работят в popnable са или некадърни, или двулични.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DoloresPunchev каза:

Десита е на първо място, имаше премиерните гледания на Еуфория за първия си ден.

Само, че popnable й раздроби трафика, а за Галена съединиха гледанията от два дни в един и я изкараха с над 300К премиера, което знаем, че никога не се е случвало. Хората, които работят в popnable са или некадърни, или двулични.

Ясно. Мерси. Аз не съм ги засичала в ютуб, но в попнейбъла от 9.06 я дава с 93К, което са за броени часове, а от вчера са 177. Не са засечени за пълни 24 часа. Жалко, песента е много яка. Но каквото и да е, редно е да се засича равнопоставено за тия часове, не да се дели и събира. Случвало се е и преди с други премиери и е гадно, защото не всеки ще засича в ютуб от час до час, за да види колко има за 24 часа реално. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...