Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 1 минута, meleto каза:

има ако...дето може да е издрайфано с връхче :D 

Аз не разбрах, Фики орева всички медии, че ще пуска поп албум и пусна... Отпусни се... wtf?

Не само поп, а и други крайности като джаз и рок. Не му се занимаваше вече с фолка, но като нищо да смени плочата. За Отпусни се беше изявил че е пусната просто така несериозно за купон.

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, asylum каза:

След Паника и Еуфория е време за Диария.

Глория залезе като зацикли в Опиати, Хипнози и т.н. Слочаенос?

Оказа се че съм изпуснал, и Дъртата вече е пуснала вокална Диария. ама с друго заглавие, и е възпяла де що не я примързяло да изрови от речника завършващо на "-ия" ... Аман. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Отпусни се" толкова ми се наби в главата по тия балове, че и аз започнах да я харесвам. Носи тякакво яко настроение. 

В събота чух "Еуфория" от една кола. Снощи също я бяха надули покрай блока ми от кола. В дискотека звучи яко и хората й се изкефиха. Не е песен, която ще си пускам ежедневно по няколко пъти, но за купон, за диско е добре. Не мисля, че гледанията не са реални и е купувала, защото песента вече се чува от разни места. Времето ще покаже колко ще се задържи. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hurricane каза:

Нелепо е такива гнусотии да се публикуват тук… 

Завистта е грях чадо, обиколи иконите 5 пъти да се покаеш и после молитва! Никой не ти е виновен как Лиса сама си отряза носа и сега той има повече успехи от нея. 

 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

има ако...дето може да е издрайфано с връхче :D 

Аз не разбрах, Фики орева всички медии, че ще пуска поп албум и пусна... Отпусни се... wtf?

В диапазооон рекъ̀рдс попове има само когато тате Тони прави курбан.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Willy каза:

@Hurricane мнение за тази версия?! Последните дни почнах да я слушам.

 

Не е никак лоша, но изпяването не ме кефи. Другите кавъри на български песни също не са зле, но оригиналите са си оригинали. Най-добрата ѝ песен в този албум за мен е “Дубай”. Не разбирам защо “Два и два” стана такъв хит. На мен грам не ми харесва.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам за гледанията на Еуфория, но за мен звученето на песента естествено я превръща в тотален смаш. Отдавна ми се искаше някой да пробва различни нюанси на ориенталското, че онзи еднакъв саунд от години насам направо... То е ясно, че са вложени доста $$$, за да се постигне този ефект, де, но според мен с това предложение Галена си уреди дългосрочен хит, който ще се запомни повече дори от 100 живота, Ти не си за мен и ВНЛ. А че не го забелязваме по гледанията- това само за пореден път показва колко много са ни лъгали с фалшив трафик във времето.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, SG каза:

Не знам за гледанията на Еуфория, но за мен звученето на песента естествено я превръща в тотален смаш. Отдавна ми се искаше някой да пробва различни нюанси на ориенталското, че онзи еднакъв саунд от години насам направо... То е ясно, че са вложени доста $$$, за да се постигне този ефект, де, но според мен с това предложение Галена си уреди дългосрочен хит, който ще се запомни повече дори от 100 живота, Ти не си за мен и ВНЛ. А че не го забелязваме по гледанията- това само за пореден път показва колко много са ни лъгали с фалшив трафик във времето.

Те лъжат главно теб, особено Алфа. Видяхме и Трезора им как падна от 130К на 50К и забиха тотално. А ти обясняваш какви имена са, колко са конкурентноспособни с големи имена, какви гледания правили. 😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кефи ме как в Spotify продължава да си прави, рекордни за соло песен, 10К+ на ден, само от БГ, и блокира идола на децата от първо място - V:RGO, който е с 15 песни от албума си в топ 20.

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

БГ песни на върха на класацията на Spotify през 2022:

 

ВНЛ - 65 дни(общо 85)

Пак ще се броиш - 22 дни

План Б - 14 дни

Сладкото зло - 12 дни

Единствено - 6 дни

Еуфория - 5 дни(6 ако и за днес е след ъпдейта.)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее и на Доника профилът в Инстаграм е бил хакнат, ама..кой да забележи 😂

Иначе Десита не следва нито Лидия, нито Симона 🤔 И само нейният график за месеца е направен като на Paint, а на другите си е барнат 😄

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...