Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 1 час, Stela каза:

Видях, че и Преслава. Защо пък през седалка, нали няма ограничения вече?

Сега пак погледнах. Само в някои сектори е пуснала през седалка. Явно има опасения, че няма да може да ги продаде и иска да се оправдае с пандемията по някакъв начин. Не знам какво ѝ е в главата на баба Гло…

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, какво времена настанаха...

Камелия да изкара по-голям хит от Галена. 😁😁😁

Между другото именно Камелия ще бъде най голямата звезда тази година на София Прайд. 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DanielPiliov каза:

Гледанията от 02.06:

1. Фики - 181К

2. Галена - 179К

3. Преслава и Константин - 120К

4. План Б - 119К

5. Алекс Робов - 105К

Галена е с по-малко от Фики, дето е с песен на месец? Скандално! А казвахте staying power имала... Много бързо... прегря..

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , xroflx9 каза:

А представяте ли си..🤭

Еуфория=Горчиви истини

???=Шушанита

Това ще е поредното доказателство Галенови да не се подиграват на Преса.

Аз не знам къде са тръгнали сега Пресови да се подиграват на Галена, при положение, че “Ти не си за мен” и “ВНЛ” са едни от най-големите чалга хитове в последните години и тяхната не е виждала такъв от сумати време и с нетърпение чакаха Галена да изкара песен с по-слаби гледания. :1000(29):

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Hurricane каза:

Сега пак погледнах. Само в някои сектори е пуснала през седалка. Явно има опасения, че няма да може да ги продаде и иска да се оправдае с пандемията по някакъв начин. Не знам какво ѝ е в главата на баба Гло…

Нищо й няма в главата. Първоначално бяха пуснати половината места, но от около месец бяха пуснати и останалите. Просто предишните билети в някои сектори бяха вече изкупени и след като пуснаха "новите" места, сега те излизат през място. Местата, които в момента са в сиво, са изкупени.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Галена има доста stans от Сърбия в коментарите. Видях че и в Twitter си я коментират доста.

На мен вече ми е по любима от всичко нейно в последните 4 години с изключение на Феноменален и Ти не си за мен!

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Willy каза:

Третият ден ще е по-силен от втория, лайкове и коментари продължават да валят. Ще им се размине на някои мечтата за флоп май. ;) 

Тя ако в петък, събота и неделя не вдигне, то кога? Също така навсякъде е пуснала платени реклами.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Тя ако в петък, събота и неделя не вдигне, то кога?

Все пак. Гледам сега в Popnable, че Сладкото зло също не е мачкала много и на 5тия ден е имала 196К. Ако Еуфория успее да ги задържи на същото ниво, ще е флоп само защото първите 24ч. е имала 250К, а не 400К ли?

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Все пак. Гледам сега в Popnable, че Сладкото зло също не е мачкала много и на 5тия ден е имала 196К. Ако Еуфория успее да ги задържи на същото ниво, ще е флоп само защото първите 24ч. е имала 250К, а не 400К ли?

Много “ако”-та станаха. Нека да мине първата седмица и тогава ще коментираме. Засега е доста далеч от “Сладкото зло”. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hurricane каза:

Много “ако”-та станаха. Нека да мине първата седмица и тогава ще коментираме. Засега е доста далеч от “Сладкото зло”. 

Не коментирайте певици, които се развиват и се чудят как да надскочат себе си. 

Слушайте статуквото  и се кефете на претапицирните дивани, които предлага то.

  • Like 2
  • Haha 4
  • Love 1
  • Dislike 1
  • Ooo 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Danger. каза:

Аз не знам къде са тръгнали сега Пресови да се подиграват на Галена, при положение, че “Ти не си за мен” и “ВНЛ” са едни от най-големите чалга хитове в последните години и тяхната не е виждала такъв от сумати време и с нетърпение чакаха Галена да изкара песен с по-слаби гледания. :1000(29):

ВНЛ да ама Ти не си за мен един от най-големите хитове и то от последните години??? За миналата година може би,но цялостно-не.

Сладкото зло си е в топ 3 на хитовете към този момент.

преди 6 минути, stereoto_ каза:

Не коментирайте певици, които се развиват и се чудят как да надскочат себе си. 

 

Това важеше за Галена през 2015,сегашната Галена е поредната наредена при Ганев за хит.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, stereoto_ каза:

Не коментирайте певици, които се развиват и се чудят как да надскочат себе си. 

Слушайте статуквото  и се кефете на претапицирните дивани, които предлага то.

Не виждам да коментираме такива певици. В България такива няма. Нито песента е нещо нечувано, нито клипът е нещо неправено. Самата Галена има поне 2 клипа, които са в тази стилистика.

Ти вземи най-накрая се освести, че всеки път надскачаш себе си с все по-глуповато изказване.

 

 

  • Haha 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, stereoto_ каза:

Не коментирайте певици, които се развиват и се чудят как да надскочат себе си. 

Слушайте статуквото  и се кефете на претапицирните дивани, които предлага то.

Ти пък недей да казваш на хората какво да правят.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Hurricane каза:

Тя ако в петък, събота и неделя не вдигне, то кога? Също така навсякъде е пуснала платени реклами.

Навсякъде с платени реклами? Хахахахахах. Великата, лидерката опря до реклами в петък вечер.

Флопена, хората изнемогват с тази инфлация, ти дваш пари за реклами на ра-та-та-та. Вземи нахрани някой беден.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

ВНЛ да ама Ти не си за мен един от най-големите хитове и то от последните години??? За миналата година може би,но цялостно-не.

Сладкото зло си е в топ 3 на хитовете към този момент.

Това важеше за Галена през 2015,сегашната Галена е поредната наредена при Ганев за хит.

Ти не си за мен поставя рекорди за соло песен. Видеото е по-малко от седмица от 20М, а общо с топика и Spotify има над 23М слушания за малко над 10 месеца. Тотален хит си е отвсякъде. Даже засенчи и Пиян и 100 живота като най-успешни соло песни от последните 3 години.

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DoloresPunchev каза:

Навсякъде с платени реклами? Хахахахахах. Великата, лидерката опря до реклами в петък вечер.

Флопена, хората изнемогват с тази инфлация, ти дваш пари за реклами на ра-та-та-та. Вземи нахрани някой беден.

Ти откога и защо вече си анти Галена?😀

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Ти откога и защо вече си анти Галена?😀

Откакто спря да ми плаща. 😜

Бях на заплата, правех магии на песни и разни проекти. Как мислиш, че Шефката стана номер 1 един час преди да настъпи Нова Година? Приключих дейността и реших да изразя истинското си мнение. 👈

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DoloresPunchev каза:

Откакто спря да ми плаща. 😜

Бях на заплата, правех магии на песни и разни проекти. Как мислиш, че Шефката стана номер 1 един час преди да настъпи Нова Година? Приключих дейността и реших да изразя истинското си мнение. 👈

Още помня поста ти във FB миналата година, където рече и отсече, че “Ти не си за мен” е най-слабата песен на Галена в последните години, а то какво стана :1000(29):

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Още помня поста ти във FB миналата година, където рече и отсече, че “Ти не си за мен” е най-слабата песен на Галена в последните години, а то какво стана :1000(29):

Верно е, да, имаше такъв пост.

Е, и?

Опитваш се да ме засегнеш, но по неадекватен начин. Какво, като е станала голям хит?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...