Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 6 часа , Lelqtian каза:

Най накрая добри новини! 

https://lifeonline.bg/bg/slabi_rezultati_bilqnish_spira_da_pee_video

 

Аз гледам че по участия е почнала пак да рапира. Рап феновете я изгониха, чалга феновете не я искат… да се пробва в народното ако не я е страх от бабетки фенс.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Еуфория" дебютира на първо място в класацията на Spotify. С този #1 хит продължава да е изпълнител с най-много първи места в чарта. Много трудно се стига до върха там, а какво остава за директен дебют. Миналта година само с ВНЛ И ТНСЗМ покори чарта.

image.png.f8473ac9483884819c0d0d16593321d7.png

#1 и в Deezer и YouTube Music, в Apple Music май още не е качена.

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DoloresPunchev каза:

Лео, обичам те. Ако искаш да са плякаме, се регистрирай и ми пиши на лично. Ще останеш много доволен. 👌

 

По грозен не можа ли да харесаш? 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Willy каза:

Обаче Галена има доста stans от Сърбия в коментарите. Видях че и в Twitter си я коментират доста.

@Kriminal това само на кавърите ли се дължи?

Screenshot-20220603-210941-You-Tube.jpg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

трети ден: 206К 💖

 

Както и очаквах - започва да вдига гледанията. Някои хора да си избият от главата, че тази хитачка може да е флоп. Лятото като си късат ризите по морето на нея друго ще си говорим. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DoloresPunchev каза:

Лео, обичам те. Ако искаш да са плякаме, се регистрирай и ми пиши на лично. Ще останеш много доволен. 👌

 

Лео е малко тип Преслава и Емануела. И той опитва да ги кълне и нарича, но много по-елегантно и тактично. Сладур е. 😁

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , asylum каза:

Пенция за Флопена. Има нова лидерка. 

Аз често, когато пиша името Галена и бъркам на клавиатурата и пиша ГалеТа. Явно ми се правят кюфтета, нали съм кулинарка. 😂 Винги се смея на това.

А  тази дето си постнал ли е новата ти любимка? Коя поред е? Не ти ли станаха много? 😁😁

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Stela каза:

Аз често, когато пиша името Галена и бъркам на клавиатурата и пиша ГалеТа. Явно ми се правят кюфтета, нали съм кулинарка. 😂 Винги се смея на това.

А  тази дето си постнал ли е новата ти любимка? Коя поред е? Не ти ли станаха много? 😁😁

Да не сме в манастир да имаме само по една льобимка? Скромните в манастира, тука ще правим 

 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Да не сме в манастир да имаме само по една льобимка? Скромните в манастира, тука ще правим 

 

И в манастира може да е секси. Питай Камелия. ;)

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Констнантин е качил стори от участието си вчера как цялата дискотека пее "Сладкото зло". "Проблем" също. Ако трябва да избера едната обаче, "Сладкото" повече ми харесва. Дуета със Софка беше толкова натрапван отвсякъде, че ми е омръзнал. 😄

https://instagram.com/stories/konstantin_official7/2852650599358870813?utm_source=ig_story_item_share&igshid=MDJmNzVkMjY=

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...