Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

Току що, DanielPiliov каза:

Говорим за премиера😀

Скандал тръгна зле, защото не се показваше абсолютно никъде и не влезе в трендинг.

Но за новата песен нямаме никакви оправдания, да, премиерата е слаба като за лидерка. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

 

преди 3 минути, Danger. каза:

Скандал тръгна зле, защото не се показваше абсолютно никъде и не влезе в трендинг.

Но за новата песен нямаме никакви оправдания, да, премиерата е слаба като за лидерка. 

Всички правят по-малко вече. 200 е все едно 600 преди 2 години. Eкстра си е и вероятно не копова. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена изкара флоп. Гледанията за премиера са зле, като за нейното име. 24 часа по-късно, песента все още не ми харесва. Дори не ме влече да си я пусна и да и дам шанс. 

20220601_190527.jpg.961aca484d7e735a17b7175b4bdf8874.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, DanielPiliov каза:

Какви 5 години хаха, още миналата “Скандал” беше с 220К за 24h…

Скандал нито се показваше, нито беше в тренда. Тази сега няма такъв проблем.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , THE IIconic каза:

И Нина си е била камшика от Пайнер 

Скъпи приятели ,всички които ме познават през годините знаят ,че обичам да експериментирам  в моята досегашна певческа кариера по някога за добро друг път за лошо, но въпреки всичко не се отказвам от различното.Ето ,че направих още един експеримент .Записах песен на турски език и подписах договорни отношения с една от най големите  муз.компаний в Турция. На 9ти юни  в 16.15 часа ще бъде премиерата в ютуб представена от Netd müzik .

FB_IMG_1654073816708.jpg

С @Just_Me ще пируваме!

  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 9 минути, Lelqtian каза:

Ако някоя друга беше направила 220 хиляди за 24 часа, щеше да е хит, но понеже е Галена е флоп. 

Кво казвахме за двойните стандарти на предната страница? 

 

Защото за такова име се очаква повече… “Сладкото зло” си направи 430К за 24h, месец по-късно гони 6М, ама да не забравяме нали е Преслава трябва да е флоп и така от години ама гледанията вървят нагоре… Така, че да Галена с флоп😌

Редактирано от DanielPiliov
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stela каза:

На какво отдаваш този слаб интерес?

Песента колко и да е в мазен стил е доста различна от всички, освен текста. Самата музика ми напомня на израелски модерен поп-фолк. Аз съм страшно доволен от Галс. Ти не си за мен и ВНЛ колкото и да ги слушам, са типични еднодневки като музика. 

btw песента има много up n down моменти през цялото време и кулминацията с последният отсвир. Направо си е правена за перформънс на сцена, ако имаше такава. 

  • Like 2
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hurricane каза:

Този път няма да купят. Прекалено очевадно ще е :) 

Този път бюджетът не стигал за да купи и огромни реакции на хората по участия вече почти 13 месеца. ;)  

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , THE IIconic каза:

И Нина си е била камшика от Пайнер 

Скъпи приятели ,всички които ме познават през годините знаят ,че обичам да експериментирам  в моята досегашна певческа кариера по някога за добро друг път за лошо, но въпреки всичко не се отказвам от различното.Ето ,че направих още един експеримент .Записах песен на турски език и подписах договорни отношения с една от най големите  муз.компаний в Турция. На 9ти юни  в 16.15 часа ще бъде премиерата в ютуб представена от Netd müzik .

FB_IMG_1654073816708.jpg

ШОК! Скоро ще пуска поздравителни адреси на Митко.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Галена изкара флоп. Гледанията за премиера са зле, като за нейното име. 24 часа по-късно, песента все още не ми харесва. Дори не ме влече да си я пусна и да и дам шанс. 

20220601_190527.jpg.961aca484d7e735a17b7175b4bdf8874.jpg

Казах!

Да ти олекне "2" !

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че Робов измести Галена заради интересът на подрастващите, които се вълнуват доста от Алфа, Даймънд и тн, а и самата й песен е малко странна, но като цялостен проект е нива над Робов. Но Галена е изпълнител, който може да си позволи да пуска проекти за собствен кеф. Аз супер много се кефя на "Да ти олекне", а в началото не я възприемах, мисля, че и с тази ще бъде така.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е флоп песента на Галена засега,днес я чух от 1-2 коли,а това според форумните критерии е = на хит.

Абсолютно всяка която е имала дует с Азис изживява период на неголеми успехи. Не знам защо сте очаквали при Галена да е различно. Ще видим сега дали ще успее да се реанимира или ще потъне като Андреа.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Върви към флоп, нищо че не може да го кажем от ден 1. Поне Галс си се оправда самата пред широката аудитория като още на секундата вчера написа коментар че я записала за личен кеф. Лиса си е!

  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...