Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 16 часа , Willy каза:

Коментар под снимката на Яница с коремче.

"

Ок

Така ли се обличат майките ??

Бременна красива млада майка за уважение ще бъде тая или куртизанка..по прашки???
Накиурвена , нацицена....🤮🤢😵💫

Майка мечта! 
Какво послание носи снимката??...
."Едва ли не: ...Кой не би искал да му еве майката на  детенциту??"
"🐖🐷 свинщина!!!

Вижте се какво показвате на тинейджърите...."

 

Щях да кажа смърт за всички мъже които мислят че имат права над женските тела, но лошото е че и прости жени от народа също хейтят.

Добре че Яница не знае как да чете коментари 😌😍

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , FikLena каза:

Това ще е хита

 

Малина се е върнала в кокошарника? Щом е решила, радвам се за нея! :) Добре ще почне с мишмаш на нейната и на Весела песента! 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата генерация никога не е била конкуренция на Преслава и Галена, няма и да бъде! 
 

Слабите гледания на “Еуфория” идват от самата песен, а не от това колко забила е тубата. Видяхме, че Фики, Преслава и Константин, че и дори една Камелия направиха стабилни гледания, като “Сладкото зло” стартира с около 440К. “От утре” също стартира с над 400К, така че Тубата все още не е толкова забила и не може да бъде оправдание за ниския интерес към слабата песен на Галя. Ако беше с читава песен, щеше да има поне едни 350К. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тези негативни мнения за Еуфория? Да не би да слушаме различна песен? Галена (почти) винаги е тръгвала не с някакви чутовни гледания, нейната най-добра страна е staying power-а, така че вярвам, че ще видите светлината след месец-два, когато гони 10 милиона. Песента е лудница, в клаб това ще пръска до срутване на стените.

  • Like 7
  • Haha 2
  • Wow 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена с 20 хиляди харесвания за два дни. Галин и Симона ги правеха 5-7 дни докато си чукаха по 250-300к на ден. Да не говорим че клипът е пълен с любимци на децата, аудиторията която най-много лайква и коментира. 

Поредно доказателство че е купувал. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега като я изслушах в Spotify няколко пъти докато чаках на опашка във Фантастико, мога да кажа че това ми е любимата песен на Галена от Феноменален насам.
Може би ако имаше повече семпли като този на 00:18 щеше да ми е 10/10. На някои места се чуват мелодии на Ганев, които вече е ползвал в други песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Галена с 20 хиляди харесвания за два дни. Галин и Симона ги правеха 5-7 дни докато си чукаха по 250-300к на ден. Да не говорим че клипът е пълен с любимци на децата, аудиторията която най-много лайква и коментира. 

Поредно доказателство че е купувал. 

Или Галка си е купила... за да буустне песента. 

Зависи чия страна си заел. 

Факт е, че Еуфория е далеч от Ти не си за мен. Нищо чудно да замръзне на 3-4млн. Между другото коментарът под видеото на Галена е доста тъжен. Общо взето си е казала - знам, че е тъпа песента, ама я пуснах. :D 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Или Галка си е купила... за да буустне песента. 

Зависи чия страна си заел. 

Факт е, че Еуфория е далеч от Ти не си за мен. Нищо чудно да замръзне на 3-4млн. Между другото коментарът под видеото на Галена е доста тъжен. Общо взето си е казала - знам, че е тъпа песента, ама я пуснах. :D 

Нормално от всички премиери които съм гледал, а те са много, 14К лайкове за ден пасва за 230-60К за ден, а не 400+ като тези на Галин.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, meleto каза:

Или Галка си е купила... за да буустне песента. 

Зависи чия страна си заел. 

Факт е, че Еуфория е далеч от Ти не си за мен. Нищо чудно да замръзне на 3-4млн. Между другото коментарът под видеото на Галена е доста тъжен. Общо взето си е казала - знам, че е тъпа песента, ама я пуснах. :D 

Просто е забравила да  я пробута на Доника

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност на огромен дял от хората просто вече им писва от комерсиалната музика, затова все по-малко ще се дава шанс дори на Галена. У нас вече масово се издават песни дето са целенасочено направени, за да вървят по клубове и махали- което няколко години беше достатъчно като за заблудата, но вече- не.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...