Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

преди 11 минути, Willy каза:

Първата соло песен с над 10К стриймове от България. Флоп нямаше да прави тези постижения. ;)

image.png.07425c80da40577efea39f1f056246be.png

Ти сега ще тръгнеш всеки ден да се обясняваш с факти и аргументи на петимата човека от форума, които я смятат за флоп ли? :1000(29):

Въпреки, че се представя по-слабо в youtube, в момента гърми здраво в дискотеките, номер 1 е във всички платформи и лека полека завладява и ТикТок. Далеч е от успех от “Ти не си за мен”, но ще задържи прилично ниво. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 1 час, Danger. каза:

Ти сега ще тръгнеш всеки ден да се обясняваш с факти и аргументи на петимата човека от форума, които я смятат за флоп ли? :1000(29):

Въпреки, че се представя по-слабо в youtube, в момента гърми здраво в дискотеките, номер 1 е във всички платформи и лека полека завладява и ТикТок. Далеч е от успех от “Ти не си за мен”, но ще задържи прилично ниво. 

Хаха, да. То оставаше Фики да продължава да е номер 1 на 35-тия ден след премиерата си, а Галена втора на третия ден.

След масирана реклама, пак подчертавам. 

Ще се случи същото, каквото и преди рекламата. Хората ще цъкнат от любопитство и до там.

Чух я вече и аз от един съсед. После ми каза, че видял, че е излезнала и я бил пуснал заради мен. 😂😂😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Аз също съм осолен, ама ако не се изкъпя днес не мога да заспя. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Не се къпя вечер.

 

Лятото по 2 пъти, зимата веднъж. 

Ако не се изкъпя как ще правя секс? Фики сигурно като легне до Айшето и мирише на спрънджа. Маани

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

popnable в събота:

1. Фики - Отпусни се: 222К

2. Галена - Еуфория: 197К 

3. Преслава и Константин - Сладкото зло 134К

4. Камелия, Торино и Пашата - План Б 111К

5. Йоан - Любовта ти пари 95К

-------

Тая песен на на номер 5 ми намирисва на купено...

Като бонус: Данна изпреварва Александър Робов, 88K VS 59K

  • Like 1
  • Thanks 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо интересно за Преслава...

Според popnable "Сладкото зло" е песента, която най-късно пада под 100К дневно - чак на 35 ден.

Първи ден с под 100К дневно:

Пиян - 32 ден

Изтрезняваш ли - 33 ден

От утре - 15 ден

В твоето легло - 21 ден

Машъп 1 - 27 ден

Беден в сърцето - 25 ден

Доста я определиха като флоп, ама пак не познаха, само месец и 6 дена от премиерата, а вече гони 7М.

  • Thanks 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, DanielPiliov каза:

Нещо интересно за Преслава...

Според popnable "Сладкото зло" е песента, която най-късно пада под 100К дневно - чак на 35 ден.

Първи ден с под 100К дневно:

Пиян - 32 ден

Изтрезняваш ли - 33 ден

От утре - 15 ден

В твоето легло - 21 ден

Машъп 1 - 27 ден

Беден в сърцето - 25 ден

Доста я определиха като флоп, ама пак не познаха, само месец и 6 дена от премиерата, а вече гони 7М.

Във време, в което толкова хора слушат музика от телефоните си и пестят интернет - съответно биха си пуснали само аудиото, е редно да взимаме предвид и гледанията на топиците. Правиш сравнение на официалните клипове. За да не остане някой с грешно впечатление обаче: реално песента до момента не е падала под 100К.

 

 

  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Диона: Исках да се откажа от музиката

“Имаше момент, в който исках да се откажа от музиката. Загубих много от себе си, от Денислава. Имаше момент, в който исках да създам семейство и Диона ми го отне. Имах много проблемна и тежка бременност. Заради напрежението от работа, организмът ми не издържа на това да бъде и Диона, и Денислава, и бъдеща майка”, споделя с мъка певицата. 

  • Thanks 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FikLena каза:

Диона: Исках да се откажа от музиката

“Имаше момент, в който исках да се откажа от музиката. Загубих много от себе си, от Денислава. Имаше момент, в който исках да създам семейство и Диона ми го отне. Имах много проблемна и тежка бременност. Заради напрежението от работа, организмът ми не издържа на това да бъде и Диона, и Денислава, и бъдеща майка”, споделя с мъка певицата. 

Взимат тавана на заплатите с едно участие и не могат да си позволят пауза? Напусна Галин понеже не ѝ се даваше процент (нищо че той ѝ плащаше клиповете), не направи нищо сама, сега се набута да плаща на Пайнера. Еми кой ти е виновен?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сладкото зло и друг клип ли има? Видео(5.6М) + топик(0.8М) според мен не е 7М, ама знам ли. 😅

btw това ми е guilty pleasure на Дилдона. Единствената й читава песен от Те келас насам.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еуфория е най-бруталната песен на Галена за последните няколко години, кой каквото иска да мисли. 

Това в дискотека е по-брутално от това да влезеш в хладен супермаркет на 40 градуса жега навън!!!

  • Like 3
  • Haha 1
  • Dislike 2
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Еуфория е най-бруталната песен на Галена за последните няколко години, кой каквото иска да мисли. 

Това в дискотека е по-брутално от това да влезеш в хладен супермаркет на 40 градуса жега навън!!!

Коментар, че станаха големи почитатели на Сладкото зло след като задържа някакви гледания, когато излезе половината пресови не се появиха от срам и ужас, а сега всеки ден са тук да се смеят и да раздават палци на коментари за Еуфория! 😅 

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Коментар, че станаха големи почитатели на Сладкото зло след като задържа някакви гледания, когато излезе половината пресови не се появиха от срам и ужас, а сега всеки ден са тук да се смеят и да раздават палци на коментари за Еуфория! 😅 

Мен ме кефи “Сладкото зло”, зарибявка е. Ама не е толкова голям хит за тия гледания, факт.

“Отпусни се” с тия 8-9 милиона за месец изглежда пет пъти по-голям хит от “1000 пъти”, но реалността е съвсем друга. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Сладкото зло и друг клип ли има? Видео(5.6М) + топик(0.8М) според мен не е 7М, ама знам ли. 😅

btw това ми е guilty pleasure на Дилдона. Единствената й читава песен от Те келас насам.

 

Написъл съм, че гони 7М, а не че ги има.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...