Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Голяма си латерна. Стига си говорил по цял ден за смядовския паразит. Как не те заболя устата? 

Той измисли начин да го преодолява това още преди няколко години с подобен уред:

facial2.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 3 минути, DoloresPunchev каза:

Той измисли начин да го преодолява това още преди няколко години с подобен уред:

facial2.jpg

Това психопата който се беше снимал пиян как го влачат със синджир/каишка на същата песен от лято 2017 ли е? :D 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Това психопата който се беше снимал пиян как го влачат със синджир/каишка на същата песен от лято 2017 ли е? :D 

Брат, нали се сещаш, че ако ме е срам или ми пука за тази изцепка изобщо нямаше да я качвам.

Пробвай с "човека, който си направи 100 ника и не може без форума, ама... и ние без него". ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DoloresPunchev каза:

Брат, нали се сещаш, че ако ме е срам или ми пука за тази изцепка изобщо нямаше да я качвам.

Пробвай с "човека, който си направи 100 ника и не може без форума, ама... и ние без него". ;) 

Entertaining е дам, признали сме го, но едно говорите, правейки се над нещата, а друго правите, засегвайки се от трошка. Последно?!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FikLena каза:

За първи път от 10 години.хитът на лятото няма да е при Галена :(

 

 

Кога пък хита на лятото е бил при Галена освен годината на ''Хавана-тропикана'', ''В твоите очи'' ''Пей сърце''? 3/10.

При нея най-силния сезон винаги си е бил есента. :D 

  • Like 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

The boss беше слабо предложение и среден хит наистина, но като цяло Галена си беше сила и тогава. Тя винаги си има няколко песни, които се въртят. Паника също беше зад най - боли ме и Пиян, но това не пречеше Галош да е най - въртяната сумарно.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , FikLena каза:

За първи път от 10 години.хитът на лятото няма да е при Галена :(

 

 

На Фики наистина е огромен хит на този етап, но лятото сега започва. Не се знае какво ще излезе тепърва. Преслава, Галена и другите със сигурност ще се отчетат и с други песни. Алфите предполагам и те ще пуснат нещо. Юли и август излизат винаги летните. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DanielPiliov каза:

Последните им 5 най-гледани песни в канала са всичките на Симона, интересно, ако нея я няма какво щеше да е.

1. Момиче от лед - 11М

2. Земтръс - 6М

3. Вендета - 11М

4. Пак - 9М

5. Agapi mou - 9М

Симона е новата любимка на младите, нормално. Ако пусне нещо готино сега за лятото, спокойно ще е с един от хитовете на сезона. Задържа си интереса на песните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

The boss беше слабо предложение и среден хит наистина, но като цяло Галена си беше сила и тогава. Тя винаги си има няколко песни, които се въртят. Паника също беше зад най - боли ме и Пиян, но това не пречеше Галош да е най - въртяната сумарно.

Аз не харесвам много периода на Галена с The boss и Мама ураган. Въртяха се добре и наистина бяха на средно ниво, но тогова имаше доста по-силни песни от тях. Това беше покрай манията на фолка да изместят посоката към друг музикален стил. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Светът беше по-добро място

spacer.png

Брат, ти фен на Емануела и Марая ли си?

Марая ми беше любимата певица, като бях малък (както и на половината свят).

Чу ли това? Бясно е:

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DoloresPunchev каза:

Брат, ти фен на Емануела и Марая ли си?

Марая ми беше любимата певица, като бях малък (както и на половината свят).

Чу ли това? Бясно е:

 

Разбира се че слушам само велики вокалистки като Марая Кери и Емануела.

Въпреки че имам съмнения дали Марая би могла да изпълни 20 лева.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, FikLena каза:

на Гелена не й отива такива евтини клипове стил Преслава....... 

 

Като направи мега изпипан клип се коментира защо е нужно да се хвърлят толкова пари, а като направи по-семпъл клип (който също е скъп, бая техника е използвана) - евтино... Стига де...

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...