Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 1 час, Willy каза:

Песента колко и да е в мазен стил е доста различна от всички, освен текста. Самата музика ми напомня на израелски модерен поп-фолк. Аз съм страшно доволен от Галс. Ти не си за мен и ВНЛ колкото и да ги слушам, са типични еднодневки като музика. 

btw песента има много up n down моменти през цялото време и кулминацията с последният отсвир. Направо си е правена за перформънс на сцена, ако имаше такава. 

Музиката е яка, но текста е прекалено тъп. Изобщо за мен той разваля главно нещата. Музиката има няколко ударни моменти, но не е достатъчно. Интересно ми е как ще се приеме в дискотека. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Hurricane каза:

Този път няма да купят. Прекалено очевадно ще е :) 

Твърдиш, че Скандал е с купени гледания ли? Докажи го вместо да хвърляш безпочвени обвинения.... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментар под снимката на Яница с коремче.

"

Ок

Така ли се обличат майките ??

Бременна красива млада майка за уважение ще бъде тая или куртизанка..по прашки???
Накиурвена , нацицена....🤮🤢😵💫

Майка мечта! 
Какво послание носи снимката??...
."Едва ли не: ...Кой не би искал да му еве майката на  детенциту??"
"🐖🐷 свинщина!!!

Вижте се какво показвате на тинейджърите...."

 

Щях да кажа смърт за всички мъже които мислят че имат права над женските тела, но лошото е че и прости жени от народа също хейтят.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, до там ли стигнаха да обсъждат облеклото на бременна чалгарка. Яко изпростя населението. Защо не коментират на Рири? :D Прилича на млада безработна баба от Столипиново. Яница поне е направена хахахаха.

5ede2928bcb44d91bc3ef32d66c3885d_xl.jpg

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Willy каза:

Върви към флоп, нищо че не може да го кажем от ден 1. Поне Галс си се оправда самата пред широката аудитория като още на секундата вчера написа коментар че я записала за личен кеф. Лиса си е!

Ликен кеф хубуу, ма върви когато пееш нещо смислено, а не "та-та-та" ... 

Май е време да за цензура и почивка от интернеда.  

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Скандал" имаше доста по-хитово и интересно звучене от това днешното. Освен това, доколкото си спомням, тогава Галена беше с прясно създаден youtube канал и това беше едва втората песен в него - имаше проблеми в началото, но ги навакса във времето за ужас на Преславовите тогава. То се виждаше и по реакцията на хората, че песента е нацелена.

  • Like 4
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, pacho каза:

Оф, до там ли стигнаха да обсъждат облеклото на бременна чалгарка. Яко изпростя населението. Защо не коментират на Рири? :D Прилича на млада безработна баба от Столипиново. Яница поне е направена хахахаха.

5ede2928bcb44d91bc3ef32d66c3885d_xl.jpg

Е,те и Риана плюха ама всичко могат да й мият чиниите само.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Причината за ниската гледаемост на песента е защото хората я търсят в YouTube търсачката като напишат “Euforiq”. Галена се е объркала и я е написала “Euphoria”, което я прави трудна за намиране. 

:1000(29)::ae:

Кво ви пука, след месец Теа ще я кавърдиса и ще пусне албум със заглавие “Euforija” с нов пакет от Ганевски кавъри.

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

Северина преди този дует си беше точно "горката". Нямаше хит сигурно вече 3-4 години. Мисълта ми е че флоп след Фалиш ми няма да е нищo ново.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Mousie каза:

Аз мисля, че Робов измести Галена заради интересът на подрастващите, които се вълнуват доста от Алфа, Даймънд и тн, а и самата й песен е малко странна, но като цялостен проект е нива над Робов. Но Галена е изпълнител, който може да си позволи да пуска проекти за собствен кеф. Аз супер много се кефя на "Да ти олекне", а в началото не я възприемах, мисля, че и с тази ще бъде така.

image.png.a2d66e3d1a7bc08e7a17dc58f165a03b.png

Моля Галена да не бъде сравнявана с Робов, Алфи и другите там, които пазарът ще изхвърли за 1-2 години и смени с нови. Галена и Преслава са имена които през годините не се дадоха на имена в българската музика като Андреа, Теди, Цура, Джена, Криско, Гери-Никол, Тита, Фики, Галин...какво остава за новата слаба доза дебюти?!

  • Like 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабите гледания на Галена са поредния случай, който доказва три неща: 1. YouTube наистина вече сериозно забавя темпото и в България. 2. Новата генерация най-накрая е конкурентоспособна на старите имена (не, не са по-големи звезди от Галена и Преслава, спокойно). Трябват им само подходящи песни с които да се откроят и да станат масови сред целия народ, защото иначе дори и с по-големи хитове от старите все ще им липсва онази огромна разпознаваемост, която те имат. 3. Както винаги нещата дето допадат на SG са флопове.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Willy каза:

Северина преди този дует си беше точно "горката". Нямаше хит сигурно вече 3-4 години. Мисълта ми е че флоп след Фалиш ми няма да е нищo ново.

Преди 3 години извади албум и беше пълен с хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Обаче гледайте какво се случва и с другите гледания. Вчера втор най-гледан клип е бил на Фики, който пада рязко на 120К.

И първи ден от 32 насам в който Сладкото зло пада под 100К дневно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много странна година… Галена с флоп,най-големият хит е на Фики мазната цигания… хубави песни почти няма за слушане… дано се стегнат всички,че положението е трагично,не знам дали е имало по-слаба година в чалгата..

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pacho каза:

Преди 3 години извади албум и беше пълен с хитове.

Сещам се само за песента за детето и Mrtav bez mene. Всичко друго беше много под нивото на старите й хитове, включително и тези две.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BaGaBoNtIn каза:

Много странна година… Галена с флоп,най-големият хит е на Фики мазната цигания… хубави песни почти няма за слушане… дано се стегнат всички,че положението е трагично,не знам дали е имало по-слаба година в чалгата..

Буквално всяка година най-успешната песен включва циганско звучене или цигани.

2022 Отпусни се Фики

2021 ВНЛ Азис

2020 Проблем Софка

2019 Жено бягай Азис (Най-гледана)

2018 Шефката Тони Стораро

2017 Мотел Азис

2016 Пей сърце - клипът и фт Азис

2015 Хабиби АЗис

итн.... 

  • Like 2
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Буквално всяка година най-успешната песен включва циганско звучене или цигани.

2022 Центрофуга - Ванчето разбирасе Великова 

2021 Близалка - Ванчето разбирасе Великова 

2020 Давай мило - Ванчето разбирасе Великова 

2019 Шефат и шефката - Клеа

поназад за другите години ме мързи да помня кои са успешните хитови хитове и да поправям ... 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...