Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

spacer.png

С Андреа пият еднакви хапчета мисля

Голямо постижение да отидеш на такъв бар. Като че ли тук сме расли в саксия. Няма лошо - нека ходи. Жалко, че не е споменал дали е 2 в 1, и swingers club, тъкмо да му излезе късмета. 
Сигурно и за това ще се похвали скоро - колко мечета са го опънали за една вечер и колко е жалко, че няма такива бардаци и в България…

В нашата родина, всеки втори чичко от провинцията е “мече”. Да се вдигна чак до Брюксел, за да видя същото - не мерси. Пък за махалата в Костинброд да не години.

Аман за смешните му ПР опити…

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мечетата изобщо не са вайръл.😂😂😂 Наистина нямам търпение да се появи някой,който да му открадне нишата на Азис с гейските прояви и тогава да му се пръсне удължената пишка от яд.

  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, GSA каза:

Голямо постижение да отидеш на такъв бар. Като че ли тук сме расли в саксия. Няма лошо - нека ходи. Жалко, че не е споменал дали е 2 в 1, и swingers club, тъкмо да му излезе късмета. 
Сигурно и за това ще се похвали скоро - колко мечета са го опънали за една вечер и колко е жалко, че няма такива бардаци и в България…

В нашата родина, всеки втори чичко от провинцията е “мече”. Да се вдигна чак до Брюксел, за да видя същото - не мерси. Пък за махалата в Костинброд да не години.

Аман за смешните му ПР опити…

Личи, че си веща кака. Иначе Нищо ново от кака Васка.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Мечетата изобщо не са вайръл.😂😂😂 Наистина нямам търпение да се появи някой,който да му открадне нишата на Азис с гейските прояви и тогава да му се пръсне удължената пишка от яд.

Ако Галин не беше толкова срамежлив...

  • Like 3
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото какво стана с Алекса? Нали щеше да си пуска клипа в свой Ютуб канал? Вече и този анонс гледам е изтрит + в Инста профила й не пише "musician", а "makeup artist" 😅

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, WindWalkerMonk каза:

Личи, че си веща кака. Иначе Нищо ново от кака Васка.

Ох, не, скъпа. Чак по такива места не съм ходила, но знам за какво става въпрос.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , FikLena каза:

Диона: Исках да се откажа от музиката

“Имаше момент, в който исках да се откажа от музиката. Загубих много от себе си, от Денислава. Имаше момент, в който исках да създам семейство и Диона ми го отне. Имах много проблемна и тежка бременност. Заради напрежението от работа, организмът ми не издържа на това да бъде и Диона, и Денислава, и бъдеща майка”, споделя с мъка певицата. 

Правилно, даже още не е късно да се откаже ;) 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DanielPiliov каза:

Написъл съм, че гони 7М, а не че ги има.

 

Нервни са и издребняват, не обръщай внимание. ;) 

Все пак в най-силния ден Флопка е с минус 2% трафик на фона на рекламата.

А иде, понеделник, иде вторник...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

Голямо постижение да отидеш на такъв бар. Като че ли тук сме расли в саксия. Няма лошо - нека ходи. Жалко, че не е споменал дали е 2 в 1, и swingers club, тъкмо да му излезе късмета. 
Сигурно и за това ще се похвали скоро - колко мечета са го опънали за една вечер и колко е жалко, че няма такива бардаци и в България…

В нашата родина, всеки втори чичко от провинцията е “мече”. Да се вдигна чак до Брюксел, за да видя същото - не мерси. Пък за махалата в Костинброд да не години.

Аман за смешните му ПР опити…

Азис когато от 5 минути не е казвал на никой че е гей:

spacer.png

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз като цяло не мисля че Азис е гей. Кариерата му е като учебник за маркетинг и ПР. След време ако е модерно да си хетеро нищо чудно и той да си смени сексуалността.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Диона е направена на нищо в фб за интервюто за бременността. Когато Камелия се яви с подобно интервю обра съжаленията. Ходи и ги разбери тези хора с двойни стандарти.

  • Like 3
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Диона е направена на нищо в фб за интервюто за бременността. Когато Камелия се яви с подобно интервю обра съжаленията. Ходи и ги разбери тези хора с двойни стандарти.

Я дай линк?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Аз като цяло не мисля че Азис е гей. Кариерата му е като учебник за маркетинг и ПР. След време ако е модерно да си хетеро нищо чудно и той да си смени сексуалността.

Бисексуален е май.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Пресовите приехме флоповете на любимката си,а Галеновите не могат. “Еуфория” не е лоша песен,но е тотален флоп за Галена. “Сладкото зло” се оказа хит, надявам се Прес да пусне още нещо по-силно и да възвърне позиции..

  • Like 4
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, GSA каза:

Едва ли взима повече от 1000 чисто за него си.

Най-върлият му защитник тук нещо се губи отдавна, иначе щяхме да чуем какво са му подшушнали ангелите 😄

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...