Jump to content

Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

преди 55 минути, Danger. каза:

Ама то да не излезе накрая, че половината форум не знаят, че Галена и Азис имат дует и никога не са си пускали поне веднъж “ВНЛ” и не знаят как звучи? По-готини ли ставате като го пишете :1000(29):

И на мен ми е втръснала до безобразие, но песента се знае дори от нечалгарите, пък какво остава от хора, висящи всеки ден в чалга форум. 

Знаем, че имат песен, но просто не е моето. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Danger. каза:

Ама то да не излезе накрая, че половината форум не знаят, че Галена и Азис имат дует и никога не са си пускали поне веднъж “ВНЛ” и не знаят как звучи? По-готини ли ставате като го пишете :1000(29):

И на мен ми е втръснала до безобразие, но песента се знае дори от нечалгарите, пък какво остава от хора, висящи всеки ден в чалга форум. 

Хубаво нека имат дует, щом казвате, не ми е харесал, не съм го слушал. Висенето в чалга форум не означава автоматично да знам, че даже и да харесвам, всички бози на всякаквии Тройници и други уонабита. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не слушам 99% от песните, които са излезли през последните 7-8 месеца. На Гъзис чух около минута, за да се образовам, запомняща се е, но не ме кефи. От сторита на Галена съм я чул още няколко пъти за по няколко секунди и туй то. На Преслава пък съвсем не ги знам песните след Леглото, от което знам също толкова, колкото и от Гъзис. 

От миналата година знам песните на Ваня Великова, Теди Ломска, 1 на Емрах, Влез влез на Нелия, 2 на айви, 1 на Яница, Турбуленция естествено, Ти не си за мен, Баленсиага кючек, 1 на Цветина и май това е всичко. Таз година и толкоз не знам, но това пречи ли ми да влизам у чалга форум? Не!

 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Covidche каза:

Ауу, задава се нова доза напудрен мъжкар, с бяло палтенце и нежни думи да раздава. 

Предпочитам Лео пред тоя и Антонио. 

 

Туй е единственото, което зпомних тия дни!

 

  • Like 2
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, asylum каза:

Не слушам 99% от песните, които са излезли през последните 7-8 месеца. На Гъзис чух около минута, за да се образовам, запомняща се е, но не ме кефи. От сторита на Галена съм я чул още няколко пъти за по няколко секунди и туй то. На Преслава пък съвсем не ги знам песните след Леглото, от което знам също толкова, колкото и от Гъзис. 

От миналата година знам песните на Ваня Великова, Теди Ломска, 1 на Емрах, Влез влез на Нелия, 2 на айви, 1 на Яница, Турбуленция естествено, Ти не си за мен, Баленсиага кючек, 1 на Цветина и май това е всичко. Таз година и толкоз не знам, но това пречи ли ми да влизам у чалга форум? Не!

 

 

Тая година добре че Ванчето пусна гърмежа, иначе към други песни не съм научил. 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

ВНЛ е един от възможно най-големите хитове за чалгата напоследък, но дори и това не му е достатъчно, за да има тежестта на хитовете от едно време, както едва ли не се изкарва в този форум. Дори и Азис вече не може да прави такива хитове, защото Бг музиката пропадна тотално, а хората си имат и други неща на главата.

Не знам какво трябва да се направи вече. Може би всички изпълнители да започнат да си пеят това, което им е на сърце, а не каквото им е наложено. А малкото останали, които още си уреждат фалшив трафик да спрат да го правят- и заради себе си, и заради музиката.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Covidche каза:

Туй чак върнало миналогодишния хит на брат му в ТОП 100.

Емрах вече официално е по-успешен от двамата братя към днешна дата май. "Един на милион" в състезанието за соло песни от 2021 е минала "Момиче от лед" и "В твоето легло". 

69 от тая година пък гони 7 млн. и пак е соло.

 

Ще го видим тоя сега без Теди.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Covidche каза:

Объркал съм се! :lol: Имах предвид на чужд език.

Ами още по-брутално тогава, Джале с над 100 млн. общи гледания, Турбуленция скоро с 50 млн и трета песен на чужд език с 30 млн. Полека да не са успехи!

@Stela Забелязваш ли deja vu-то? Определен потребител дълго успяваше да подтисне вътрешното си желание за вечно опониране по deafault, но вчера отново показа за какво всъщност живее, тръгвайки да спори без особени доводи, просто, за да е наопаки и да се търка в яката енергия.

Емилия нямала успехи, Само 40% от гледанията на Турбуленция били от България, песента била хит в циганските махали на Румъния само! 😂

Това момче, ако имаше по-висок интелект, можеше и да се сети, че тези цифри всъщност сочат, че песента е по-голям хит в България, отколкото в самата Румъния. В България живеят 6.8 млн човека, а в Румъния над 19 милиона, цели 300% повече. А гледанията са почти наполовина разделени в двете държави. Турбуленция помете всичко миналото лято по морето, тия, дето не забравят лесно, помнят добре.

Ако Турбуленция беше по-голям хит в Румъния, отколкото е хит при нас, гледанията от България трябваше да са около 15-20%. А те са над 40%.

Това, че Емилия нямала голям соло хит от много време е отделен въпрос. Моята теза беше, че никоя чалгарка е нямала такива задгранични успехи.

Ма заради Жадор било, ма заради Кости. Да бяха Галена и Андреа хванали Жадор и Кости, да бяха и те направили 50-100 млн, ма не стана...  

Виждам, виждам всичко аз... 😁

На мен ми е смешно, защото се отрича успеха на въпросните песни, а тези 100 милиона не са дошли от нищото. Да не говорим, че продължава да е в топ 10 при толкова песни пуснани след Турбото. Другото смешно е, че се смесват нещата. Емилия, че няма самостоятелен хит от 100 години е факт. Факт е също, че разчита на дуети. Никой не е спорил за тези неща. Това обаче няма нищо общо наистина с успехите зад граница. Сега все едно да отречем, че познават Азис на Балканите и да търсим кусури в кариерата му в България, които да бутаме като агрументи. 

Галена нали направи опит за чуждоезични проекти - с Faydee, с Akcent и не й се получи. Иначе мачка държавата с хитове, не разчита само на дуети... На нея защо не й се получи заради въпросните изпълнители? Просто понякога не става с който и да изпееш песен. Понякога е въпрос на късмет и на много други фактори. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , xroflx9 каза:

Лицемерието на хора правещи си 10 профил тук е пословично. По времето на Шефката тук ни се обясняваше как гледанията от чужбина нямали значение само и само за да изкарат дуета на Стораро и Галена номер 1 при положение,че имаше друг по-успешен кючек,а сега тръгнали да защитават песен само с 40% гледания от България. Това че песента има горе долу по 20 милиона от двете държави показва само,че нито в България е някакъв голям хит,нито в Румъния. Всички знаем какви гледания правят румънските хитове.

Била помела всичко през лятото😂😂😂..беше вярно това донякъде,но за 1 месец. След това излезе Ти не си за мен.

Щом ще намесваш Андреа,песента й с Жадор има 40 милиона и отделно има 2 с по над 100 милиона. Лидерката,новаторката,хитмейкърката Емилия кога?

Какво общо има кой колко профила си е направил? Друг аргумент нямаш ли? 😂

"Шефката" не беше чуждестранен проект, нито дует с певец от друга държава. Тогава бутахте съвсем нарочно циганския кючек за да принизите успеха на Стораро и Галена и за да дразните. В края на годината се видя кой спечели мача. Тогава нямаха значение, защото с нея не беше търсен успех зад граница.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@GSA понеже повдигна въпроса защо "В София дойде" не е станала такъв хит заради Емилия... Ами замисли се, че и най-големите дори на световния пазар не винаги нацелват хитове. Няма изпълнител на който всяка песен да отива в топ-а. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Какво общо има кой колко профила си е направил? Друг аргумент нямаш ли? 😂

"Шефката" не беше чуждестранен проект, нито дует с певец от друга държава. Тогава бутахте съвсем нарочно циганския кючек за да принизите успеха на Стораро и Галена и за да дразните. В края на годината се видя кой спечели мача. Тогава нямаха значение, защото с нея не беше търсен успех зад граница.

Остави го да си мисли и живее с мисълта, че Дора бо*ката е певица номер 1! Ридай

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, THE IIconic каза:

Инресно ми е дали Т. У. харесва дуета на Наркобос и Жанет 

На мен ми е по интересно дали ревнува наркобоса от Ванчето или Близалка вече и е любимата песен ;) 

https://www.instagram.com/p/CcJwPcWF_tj/

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

@GSA понеже повдигна въпроса защо "В София дойде" не е станала такъв хит заради Емилия... Ами замисли се, че и най-големите дори на световния пазар не винаги нацелват хитове. Няма изпълнител на който всяка песен да отива в топ-а. 

или да си го кажем по-простичко -  не беше с топ име, което да й донесе успех.😭

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Stela каза:

Какво общо има кой колко профила си е направил? Друг аргумент нямаш ли? 😂

"Шефката" не беше чуждестранен проект, нито дует с певец от друга държава. Тогава бутахте съвсем нарочно циганския кючек за да принизите успеха на Стораро и Галена и за да дразните. В края на годината се видя кой спечели мача. Тогава нямаха значение, защото с нея не беше търсен успех зад граница.

Да,видя се. Половин година бутахте тая песен и накрая кво? Към днешна дата е тотално забравена и истинския хит на Галена от 2018 е Феноменален.

Да не говорим за абсурдните ви изказвания от типа че Шефката щяла да бъде най-гледания кючек на Стораро и подобни. Да ама не.:3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

или да си го кажем по-простичко -  не беше с топ име, което да й донесе успех.😭

Нека всяка направи дуети с топ имена и да имат успех. Щом го могат и го искат... Ние можем само да се зарадваме на успех зад граница. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Да,видя се. Половин година бутахте тая песен и накрая кво? Към днешна дата е тотално забравена и истинския хит на Галена от 2018 е Феноменален.

Да не говорим за абсурдните ви изказвания от типа че Шефката щяла да бъде най-гледания кючек на Стораро и подобни. Да ама не.:3fdb8960598fa63e:

 

Още помниш какво сме казали и не си забравил. Останало е в теб. 😁

Не е забравена да ти кажа. Още върви по банкети и тържества и хората се сещат за нея. Това че към днешна дата не е със същите успехи не променя факта, че ги е имала и гърмеше навсякъде. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Още помниш какво сме казали и не си забравил. Останало е в теб. 😁

Не е забравена да ти кажа. Още върви по банкети и тържества и хората се сещат за нея. Това че към днешна дата не е със същите успехи не променя факта, че ги е имала и гърмеше навсякъде. 

Това че я пускат по банкети през декември не я прави песен останала във времето. То след 2 седмици по баловете ще гърми и Абитуренти ама какво от това? За мен е важно,че хората които ви казвахме че тая песен не е такъв хит какъвто се опитвахте да я изкарате се оказахме прави.

Това за Феноменален дори и да съм го казал е било преди да ме зариби. След това винаги съм твърдял,че ще бъде по-големия хит.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, xroflx9 каза:

Това че я пускат по банкети през декември не я прави песен останала във времето. То след 2 седмици по баловете ще гърми и Абитуренти ама какво от това? За мен е важно,че хората които ви казвахме че тая песен не е такъв хит какъвто се опитвахте да я изкарате се оказахме прави.

Това за Феноменален дори и да съм го казал е било преди да ме зариби. След това винаги съм твърдял,че ще бъде по-големия хит.

 

Става въпрос последно за преди седмица-две. 

Как се оказахте прави по-точно? 4 години по-късно твърдиш, че не е хит. Пропускаш тогавашната еуфория. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Става въпрос последно за преди седмица-две. 

Как се оказахте прави по-точно? 4 години по-късно твърдиш, че не е хит. Пропускаш тогавашната еуфория. 

Не твърдя,че не е хит. Твърдя че не е хита,който твърдяхте че ще бъде-в това да остане във времето,да бъде най-гледания кючек на Стораро и тн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...