Jump to content

Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

Циганията на Галена съвсем нормално да се забрави, кой нормален няма да предпочете 5 бона заплата, хита на тогавашното и няколко все още предстоящи десетилетия?????  

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Covidche каза:

Човек, вие казахте. че щяла да бъде флоп и никой нямало да й обърне внимание. Тя стана хита на годината!

Когато видяхте в какъв хит се превръща, се сетихте, че песента на била на Галена. След което се оказа, че трябваше да мерим кой колко думи има в песента. Е... оказа се дует.

На 1-ви януари млъкнахте!

После Тони Стораро в интервю каза, че песента е дует и дори не знае защо е писана фийт.

Пак мълчание...

Говори смислени думи и няма да ти се налага да се излагаш.

Един от аргументите беше, че я излъчвали само по Фен ТВ и не участВУвала в "клипа". Години по-късно всички клипове на Галена се въртят по Фенчето, хъ-хъ! 

  • Like 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, RumyanaFen каза:

Забравили са да я качат и нея

Тази ми е любимата й. Жалко, че го няма изпълнението от концерта на Хит ТВ Калканджиева Локомотив. 

 

преди 33 минути, Lelqtian каза:

Май е вече цяла седмица, време е за Майски хитове. 

 

Преди малко й честитих рождения ден!

 

преди 44 минути, Covidche каза:

Галена я нямаше в клипа, а Тони го нямаше на концерта на Планета - последният голям такъв. Галена смаза залата с Шефката, беше тотален вихър. Няколко човека, присъствали в залата, споделиха, че това е била песента с най-голямо избухване. На второ място - представянията на Преслава/Теофиков.

Май беше на концерта Стораро, но го изрязаха после. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Covidche каза:

Галена я нямаше в клипа, а Тони го нямаше на концерта на Планета - последният голям такъв. Галена смаза залата с Шефката, беше тотален вихър. Няколко човека, присъствали в залата, споделиха, че това е била песента с най-голямо избухване. На второ място - представянията на Преслава/Теофиков.

За 17 години Платета ли говориш? Беше Тони на концерта. Не мога да намеря клип с добро качество. Имаше микса в канала на Планета, изтрили ли са го? 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

За 17 години Платета ли говориш? Беше Тони на концерта. Не мога да намеря клип с добро качество. Имаше микса в канала на Планета, изтрили ли са го? 

Изтриха Цура и Стругаро от микса. Той целият микс беше неадекватен и тя си провали приема, както винаги, с излишно дрънкане и калпава подредба. Да си бе изпяла само Дай ми любов и Феноменлен, плюс нещо ретро, вместо да влачи ремаркета. 

  • Like 3
  • Thanks 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Covidche каза:

Има яки песни за пеене на конкурси и риалитита, където да се изявят гласови данни и талант. За това става въпрос.

Иначе самата певица по-скоро към днешна дата блести с визията и диетите си отколкото с актуална продукция. Имам чувството, че е манекенка, а не Примата на фолка.

Е то само Невена я пя в айдъла, първият сезон на Гласът една пя дуета с Азо, Есил в Капките и наскоро видях Ломската е пяла реката. Това е

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Covidche каза:

Забележете Fast как се скатава и с  коментар с коя песен избухва! 😂

Добре дошъл отноово в Бъъъългарияяяя! 

Не съм я слушал от 2018. Само те коригирах. 

  • Love 1
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, asylum каза:

Изтриха Цура и Стругаро от микса. Той целият микс беше неадекватен и тя си провали приема, както винаги, с излишно дрънкане и калпава подредба. Да си бе изпяла само Дай ми любов и Феноменлен, плюс нещо ретро, вместо да влачи ремаркета. 

Тогава "Шефката" беше в силата си. Просто щеще да е грях да не я изпее. Работата се развали от много дрънкане както казваш. Тогава раздаваше и плюшените мечки. 😁

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Covidche каза:

Нали се говореше, че бил болен и няма да е там? Аз явно това помня.

Сега сякаш се сещам нещо...че въпреки, че беше болен направи изненада, да. Много тъпо, че са го орязали.

Аз бях забравила, че се е говорило, че е болен. Имаше верно някакъв филм около появата му с нея. Май бяха казали, че няма да идва, а той се появи. Супер прием имаха тогава. Даже "Дай ми любов", която така и не й потръгна с гледанията се прие добре. 

Тогава на този концерт май най-силното представяне бееше на Преслава. 

Цура и Денис бяха на следващата година мисля? Тогава и той и Емрах смазаха с прием.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Covidche каза:

Има яки песни за пеене на конкурси и риалитита, където да се изявят гласови данни и талант. За това става въпрос.

Иначе самата певица по-скоро към днешна дата блести с визията и диетите си отколкото с актуална продукция. Имам чувството, че е манекенка, а не Примата на фолка.

Да напише нова книга. Този път за диети. Даже може да открадне и публикува рецептите на Емилова за ябълковите отвари. После оная ще я съди. Да стане поне нещо интересно. Или пък да пусне чай както направи Татяна. 😁😁😁

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Covidche каза:

Стеле, тотал компот си и ти. Нищо не помниш, но и аз пък тотално неадекватен - директно заявих, че Стораро изобщо не е бил на концерта! 😂

Имаш грешка за Преслава - няколко човека от присъствалите го потвърдиха -  на мен лично - трима, че Шефката е била най-бурно приетата песен за вечерта. Играно е може би със силата на звука на ТВ версията. Няма друго обяснение.

А Цура и Денис си бяха точно тогава на същия концерт. 

Помня, че "Шефката" беше с най-силен прием. И на мен го бяха казали. Обаче Преса като цялостно представане коя година смаза с микса си? Кога пя "Мойто слабо място"?

Май наистина се обърках тотално. Помощ! 🤣🤣🤣🤣

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Covidche каза:

Тя с микса смаза и тогава Преса - брутално закриване. Нo не беше най-силен прием на отделна песен. Иначе Преслава редовно си мачка през годините със закривания, буквално можеш да имаш предвид поне 7-8 такива. Ето го от този концерт:

 

За него говорех, да. Много силно въздейства тук. Особено на "Да гори в любов". Но тази песен има и едно друго не по-малко въздействащо клипче .. :cradle:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...