Jump to content

Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

преди 11 минути, Covidche каза:

Ти добре ли си, Емилия има две песни с над 50 млн. гледания, които са английски. От чалгарките, дебютирали по онази ера коя може да се похвали с това?

Единствената заслуга  на Счетоводителката към успеха на тия песни е че е будала и се е изръсила да плати проектите и да раздава Айфони. Самостоятелната й песен на английски не знам дали има и 200к.

преди 7 минути, omline каза:

О, колко мило, завалията направил статистика колко хора не са чули тая невзрачна песньовка и сега аз трябва да се потисна сигурно. 

Звучи точно като най-незнам си каквото и за 2020, и за 2019, и за 2018-та, а както се очертава и за близките 5 години напред.

Ами информирай се поне. Модератор в чалга форум си все пак. Трябва да знаеш актуалните песни.

  • Like 1
  • Confused 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Софи Маринова се похвали: Преди мен е само Лили Иванова

 

„Изключително съм щастлива и развълнувана да ви споделя, че концертът ми с Ку-Ку Бенд на 8 октомври в зала “Арена Армеец” – София, по повод 25 години на сцена, е на ВТОРО МЯСТО по продажби в България. Вълнението ми е още по-голямо от факта, че на първо място е моят кумир – Лили Иванова и нейното Турне 2022! За мен е огромна чест да бъда в една класация с нея! Благодаря на моята публика за обичта и подкрепата!“

https://signal.bg/софи-маринова-се-похвали-преди-мен-е-са/

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква лидерка е Емилия? Хайде по-сериозно. Не може от 10 години да нямаш и популярна самостоятелна песен, а да разчиташ на Теофиков, Румънци от махалата и да се тупаш, че имаш 200 милиона гледания. Когато сама направи такъв хит да ми се обади. В следващте 10 години самостоятелна песен абсурд да има. Камо ли хит. 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Какви международни успехи има пък тая никаквица? Не виждате ли,че е като статиска в клиповете си за чуждестранната публика.:mf_surrender:  При тая е най-неуспешно,а не успешно.

Турболенцията например вчера е направила 83К, прави си по 50-60К през останалото време и постоянно е в топ 10. Вече е на почти година. За справка даже "Добре ли си" нямаше такъв успех. Не слушам Турбото и не ми допада за разлика от дуета на Галена и Миле, но не може да си кривим душите за истината. Песните с Денис са супер успешни също. Въпреки, че няма самостоятелна песен държи ниво. Разбирам, че не я харесваш, но не отричай заслугите й. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, GSA каза:

Каква лидерка е Емилия? Хайде по-сериозно. Не може от 10 години да нямаш и популярна самостоятелна песен, а да разчиташ на Теофиков, Румънци от махалата и да се тупаш, че имаш 200 милиона гледания. Когато сама направи такъв хит да ми се обади. В следващте 10 години самостоятелна песен абсурд да има. Камо ли хит. 

С румънци, без румънци, гледанията са факт. Успеха е общ за проектите и не е само за нея, но въпроса е, че българка участва в толкова гледани песни и носи някакви точки за България. Не вярвам да има друга, която не би искала да участва в успешен в чужбина проект. 

За самостоятелна песен съм съгласна, но е доказала, че може и стига да се постарае пак може да има. Те и други пяха с Денис, но най-успешните дуети са техните. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Stela каза:

Турболенцията например вчера е направила 83К, прави си по 50-60К през останалото време и постоянно е в топ 10. Вече е на почти година. За справка даже "Добре ли си" нямаше такъв успех. Не слушам Турбото и не ми допада за разлика от дуета на Галена и Миле, но не може да си кривим душите за истината. Песните с Денис са супер успешни също. Въпреки, че няма самостоятелна песен държи ниво. Разбирам, че не я харесваш, но не отричай заслугите й. 

Добре че Турбуленция е с румънския Тони Стораро,че да я слушат по румънските махали. В България не виждам вече някой да се вълнува от тая песньовка нито да я пускат кой знае колко по дискотеките.@Willy беше качвал статистика преди няколко месеца и повече от половината гледания не бяха от България. Към днешна дата сигурно вече 60% вече не са български,тъй като тук тая песен беше на ниво Ти не си за мен,която има около 20 милиона,значи и Турбуленция има горе долу толкова от БГ.

Песните с Теофиков която и да ги беше изпяла щяха да са хитове. Денис тогава беше в апогея си. С новите 2 дуета я видяхме докъде стигна-доникъде.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Stela каза:

С румънци, без румънци, гледанията са факт. Успеха е общ за проектите и не е само за нея, но въпроса е, че българка участва в толкова гледани песни и носи някакви точки за България. Не вярвам да има друга, която не би искала да участва в успешен в чужбина проект. 

За самостоятелна песен съм съгласна, но е доказала, че може и стига да се постарае пак може да има. Те и други пяха с Денис, но най-успешните дуети са техните. 

На Денис всички дуети са му силни и успешни. Анелия, Малката, Грахич и там другите. С която и да направи, те са хитове, главно заради неговото изпълнение и защото беше тийн сензация.  
Видяхме чутовния флоп след първите два дуета “В София отиде”, защото беше с никому неизвестен грък. Нали уж Емилия е най-хитовата, защо въпросната песен остана флоп? Защото Емилия не е име, което със собствени усилия може да предизвика интереса на публиката, камо ли да има тотален хит.

Не случайно, в следващите 5 години, следват още дуети с Кости, със Стораро, с онзи испанеца от Джале, защото Емилия знае, че сама е бита карта. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Добре че Турбуленция е с румънския Тони Стораро,че да я слушат по румънските махали. В България не виждам вече някой да се вълнува от тая песньовка нито да я пускат кой знае колко по дискотеките.@Willy беше качвал статистика преди няколко месеца и повече от половината гледания не бяха от България. Към днешна дата сигурно вече 60% вече не са български,тъй като тук тая песен беше на ниво Ти не си за мен,която има около 20 милиона,значи и Турбуленция има горе долу толкова от БГ.

Песните с Теофиков която и да ги беше изпяла щяха да са хитове. Денис тогава беше в апогея си. С новите 2 дуета я видяхме докъде стигна-доникъде.

Турболенция от България има 20.2М от общо 47.1М

Внл 25М от 32.1М

В проценти от БГ - 77.8% за ВНЛ и 42.8 за Турболенция.

Нищо не твърдя, аз смятам че ВНЛ е много по-голям хит в БГ, защото беше  сензация и постигна това за по-кратко време, а Турболенция е по-големият хит като цяло, защото постигна и балкански(румънски) успех.

  • Like 2
  • Thanks 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Covidche каза:

Ти добре ли си, Емилия има две песни с над 50 млн. гледания, които са английски. От чалгарките, дебютирали по онази ера коя може да се похвали с това?

Английски? Джале(40М), Джале ремикс с Жадор(93M), Adrenalina(29M) са на испански и румънски, а Турболенция на бг и румънски. 

Единствената й английска песен има 200к за година, там трудно се пробива, а да не забравим че беше и сама. ;) 

  • Like 2
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.05.2022 г. от 14:29, Runevski каза:

Да, беше празнична програма за Цветница, и Нелина беше. А Рени пя и “Като птица” към края. Те пяха, пяха и накрая водещия вика “И сега най-големия хит за вечерта!”, чак на Рени стана неудобно. Карикатурен образ е малко, верно, само изтъква как израстнал с техните песни, а е колкото Весела. Иначе Рени има проблеми с хормоните, за това е подпухнала в лице, не е от процедури и намеси. 

Никой не пя в това предаване, всичките си изкараха плейбека, което беше уникален дисапойнт. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

После като ти викам ромка, да няма сърдити!

 

Единствения начин годината да се запомни както трябва е Галена да направи кавър на това:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Gerganafen каза:

Шамари? Никога! Аз съм толкова мило и невинно същество. Мъжката версия на Гертрудис. ❤️

Точно така. Само Гюрга има сертификат за раздаване на шамари, кой друг може да лекува остеопороза с този метод! 

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , omline каза:

О, колко мило, завалията направил статистика колко хора не са чули тая невзрачна песньовка и сега аз трябва да се потисна сигурно. 

Звучи точно като най-незнам си каквото и за 2020, и за 2019, и за 2018-та, а както се очертава и за близките 5 години напред.

Азис и Галена кога са направи дует? 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Willy каза:

Това е минало 20 милки. Трета песен на Джеси и втора на Джордан.

 

На практика е с 4 като съберем гледанията от всичките клипчета на И на всички като тебе вкл. около 2М изтрити. :)

Има и почти 700k в Spotify. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лицемерието на хора правещи си 10 профил тук е пословично. По времето на Шефката тук ни се обясняваше как гледанията от чужбина нямали значение само и само за да изкарат дуета на Стораро и Галена номер 1 при положение,че имаше друг по-успешен кючек,а сега тръгнали да защитават песен само с 40% гледания от България. Това че песента има горе долу по 20 милиона от двете държави показва само,че нито в България е някакъв голям хит,нито в Румъния. Всички знаем какви гледания правят румънските хитове.

Била помела всичко през лятото😂😂😂..беше вярно това донякъде,но за 1 месец. След това излезе Ти не си за мен.

Щом ще намесваш Андреа,песента й с Жадор има 40 милиона и отделно има 2 с по над 100 милиона. Лидерката,новаторката,хитмейкърката Емилия кога?

  • Like 2
  • Ooo 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Lelqtian каза:

Азис и Галена кога са направи дует? 

И те ли имат? 

П. С. Майтапа настрани, но тази песен още 1 път не съм я чул

Чух само отказ и ми е супер противна.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама то да не излезе накрая, че половината форум не знаят, че Галена и Азис имат дует и никога не са си пускали поне веднъж “ВНЛ” и не знаят как звучи? По-готини ли ставате като го пишете :1000(29):

И на мен ми е втръснала до безобразие, но песента се знае дори от нечалгарите, пък какво остава от хора, висящи всеки ден в чалга форум. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Covidche каза:

Начи, ако трябва да съм честен, се радвам, че имало и други като мен.

Тук, ако чете човек, ще си каже, че тази песен се знае повече и националния химн.

А всъщност е един надут, селски балон.

Не съм я чул нито веднъж! Само откази в тик ток, но веднага ги махам. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...