Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 час, FikLena каза:

финaлнo Дeниc пpибиpaл жълти cтoтинĸи – oĸoлo 20% oт cyмaтa.

Всеки, който работи на трудов договор, взема около 1/4 от заработеното за месеца във формата на трудово възнаграждение в зависимост от договора, отработеното време и длъжността. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

От 27.10.2021 г. от 10:49, pechenko каза:

Награда за най-тъп коментар ли се бориш да вземеш? Как не те беше срам да го напишеш? Какво да очакваш от Глориеви… не се различавате от останалите коментатори У фейсУ.

От кое да ме е срам? Тук се написаха доста по-грозни и тежки неща на съвсем по-срамно ниво, а аз какво лошо казах? Нима е нещо, което не е възможно и в същото време нормално ?! Кротко, не се превземай толкова да не се задавиш.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Логиката (ако изобщо има такава) в този форум: Емилия също е виновна за кончината на Денис, защото има два дуета с Цеци Лудата глава, който е тормозил Денис:

Почвам сериозно да кринджвам от всяка на бързо скалъпена лъжлива новина относно трагедията, която поствате, и веднага като овце се вкопчвате в нея, обуславяйки я като сто процентова истина.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Avi Benedi is 5-LN0dBQhM-.pngfeeling heartbroken.

 
Здравейте всички, бих искал да кажа нещо, трудно ми е да говоря за това, познавам много добре бащата на Денис , който е много добър музикант.Преди Денис да подпише с бъдещия продуцент Пашев, той и баща му бяха при мен в моето студио в София, веднага видях таланта му и го помолих за продуцентски договор с ,който би станал известен по целия свят с помощта на моите контакти! Но не знам защо, по дяволите, той реши различно. Много добре си спомням колко срамежлив и колко културен беше, срамуваше се да каже дума. След тази среща не се чух с Денис и баща му. Дори не получих анулиране по телефона на договора! Без значение как. Две години по-късно бях поканен на концерт в пловдив от моя партньор Payner. Когато пристигнах там видях много мои колеги да ме поздравяват и прегръщат, но когато видях Денис, той ме игнорира, избухнах и казах на Денис, младият Джъстин Бибър, не забравяй от къде идваш и остани на земята, или трябва да те науча как да поздравяваш хората? Той ме погледна и аз забелязах колко неудобно се почувства, дори баща му се приближи и ме прегърна, извини ми се! Някак си знаех, какво промени Денис. Това не може да бъде негова воля. той не е такъв. разпознавам хората от първия път и знам кой какъв е. Денис беше различен. Ако знаех, че проблемът е в Пашев и тормози Денис , защото му трябват пари , бих му помогнал,като на малък брат. Никога нямаше да го оставя ,защото не съм тиранин, не съм алчен за пари и власт. Аз съм като всички хора , обикновен и добър.А ти сега чувстваш ли се по-добре колега Пашев?Не знам какъв човек си, мислех те за добър човек!Оценявам много и съм ти благодарен, че ми помогна с вокалите на песента ми ,с Анелия "Хубав е живота",но тогава вероятно си бил друг човек. Всички искаме да успеем в живота, но трябва да останем хора! Сигурен съм, че Денис приключи така заради теб.С Емрах нямаше как да стане ,така с Тони, а с Денис, защото баща му не беше много заможен , ти се почувства силен . Но ако бяха при мен играта щеше да е различна и той щеше да е различен !! срамувай се от себе си Пашев. Просто нямам думи! не мога да спя от 4 дни! Когато чух новината от моя певец Жокер, спрях голям запис и започнах да плача като малко дете. Плачех, като малко дете цял час. Господи, моля те кой е виновен за смъртта му, моля те, прокълни го и го накажи !! Амин! Поп-фолк хитовете са тук Най-новите поп-фолк хитове до скъсване
  • Like 1
  • Sad 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не е лъжлива информация, а информация от полицията. Работи се по случая и се проверява и такава версия. Не е казано, че това е истината за момента.

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, asylum каза:

Avi Benedi is 5-LN0dBQhM-.pngfeeling heartbroken.

 
Здравейте всички, бих искал да кажа нещо, трудно ми е да говоря за това, познавам много добре бащата на Денис , който е много добър музикант.Преди Денис да подпише с бъдещия продуцент Пашев, той и баща му бяха при мен в моето студио в София, веднага видях таланта му и го помолих за продуцентски договор с ,който би станал известен по целия свят с помощта на моите контакти! Но не знам защо, по дяволите, той реши различно. Много добре си спомням колко срамежлив и колко културен беше, срамуваше се да каже дума. След тази среща не се чух с Денис и баща му. Дори не получих анулиране по телефона на договора! Без значение как. Две години по-късно бях поканен на концерт в пловдив от моя партньор Payner. Когато пристигнах там видях много мои колеги да ме поздравяват и прегръщат, но когато видях Денис, той ме игнорира, избухнах и казах на Денис, младият Джъстин Бибър, не забравяй от къде идваш и остани на земята, или трябва да те науча как да поздравяваш хората? Той ме погледна и аз забелязах колко неудобно се почувства, дори баща му се приближи и ме прегърна, извини ми се! Някак си знаех, какво промени Денис. Това не може да бъде негова воля. той не е такъв. разпознавам хората от първия път и знам кой какъв е. Денис беше различен. Ако знаех, че проблемът е в Пашев и тормози Денис , защото му трябват пари , бих му помогнал,като на малък брат. Никога нямаше да го оставя ,защото не съм тиранин, не съм алчен за пари и власт. Аз съм като всички хора , обикновен и добър.А ти сега чувстваш ли се по-добре колега Пашев?Не знам какъв човек си, мислех те за добър човек!Оценявам много и съм ти благодарен, че ми помогна с вокалите на песента ми ,с Анелия "Хубав е живота",но тогава вероятно си бил друг човек. Всички искаме да успеем в живота, но трябва да останем хора! Сигурен съм, че Денис приключи така заради теб.С Емрах нямаше как да стане ,така с Тони, а с Денис, защото баща му не беше много заможен , ти се почувства силен . Но ако бяха при мен играта щеше да е различна и той щеше да е различен !! срамувай се от себе си Пашев. Просто нямам думи! не мога да спя от 4 дни! Когато чух новината от моя певец Жокер, спрях голям запис и започнах да плача като малко дете. Плачех, като малко дете цял час. Господи, моля те кой е виновен за смъртта му, моля те, прокълни го и го накажи !! Амин! Поп-фолк хитовете са тук Най-новите поп-фолк хитове до скъсване

Тоя па... израелтянина пак да намаже. От къде бил тръгнал... Той нищо не е правил с тебе бе АвиМкв Кенефези, просто са ти отказали договора, че и му държи сметка шматката.

Как ще караш господ да кълне, ти ква религия си изповядвал...

Ако беше при него, нямаше да има такива хитове обаче...

  • Like 7
  • Angry 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

Тоя па... израелтянина пак да намаже

Като чакали всички осморазрядници, както и този застаряващ проскубан пергиш Ави Бенеди, са се нахвърлили да оглозгат и последните останки от популярността на Денис и да я присвоят за себе си. Думи нямам! 

  • Like 8
  • Thanks 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Kitty каза:

И Райнуши на 19 години. Чудесен дебют с "Гасне пламък" а роклята, с която е във видеоклипа е абитуриентската и.

 

 

На Райна дебюта и е "Наша е нощта", а "Гасне пламък" е втората или третата клипирана:

https://www.vbox7.com/play:16397e87

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Kitty каза:

Емилия - "Свършено е с теб", тук май е на 19 години. Направо да не я познае човек с тази прическа.

 

На 17 години е тук Еми, 1982 г. е родена.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://nova.bg/news/view/2021/10/28/344427/откриха-наркотици-в-жилището-в-което-стана-инцидентът-с-денис-теофиков/
Намерили трева, големи наркотици. Бати злетаците. Тревата трябва да стане законна.

  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама вие вече прекалявате. Не знаех, че има правила с какви дрехи трябва да се самоубие човек, или че депресираните хора не ходят на партита. Ок, има причина да вярваме, че може да има друга причина за смъртта му, но някои хора с разсъжденията си ясно показват защо имам такава стигма да се говори за психични проблеми в България. Всичко, което досега сме разбрали за Пашев и ко е достатъчно да се види защо Денис (изглежда) е бил в такова състояние.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако планирате самоубийство ще го направите ли в кооперация, където има и градинка? На видеото си личеше че е паднал на бордюра до някакви храсти и ако наистина е планирал самоубийство щеше да го направи на сигурно място, където няма никакъв шанс да оцелее. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, z_o_ каза:

На 17 години е тук Еми, 1982 г. е родена.

На какъв ли договор е била в "Пайнер"? Все пак е била непълнолетна. Отделно от това се надявам в  началото да не са им давали големи заплати, защото тийнейджърите не са особено умни на тема пари. Не смятам и че е редно непълнолетни, дори и таланти, да взимат много пари.

И още един дебют, Цветелина Янева - "Открадната любов".

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Kitty каза:

Ехооооо, изборите да не са ти гласуванията за музикалните награди на телевизия "Планета"? Я порасни! Президентските избори са мега сериозно нещо!:read:

Явно изобщо не разбираш какво пишем и имаме предвид в този форум. Някакво чувство за хумор имаш ли? На акъл достатъчно съм пораснал!
И за да е ясно! Президента на България отдавна не е в Планета!!! 
БЮЛЕТИНА НОМЕР 16! Гласуваме за ЛУНА! ❤️ 😘 

  • Like 1
  • Love 3
  • Angry 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Kitty каза:

На какъв ли договор е била в "Пайнер"? Все пак е била непълнолетна. Отделно от това се надявам в  началото да не са им давали големи заплати, защото тийнейджърите не са особено умни на тема пари. Не смятам и че е редно непълнолетни, дори и таланти, да взимат много пари.

И още един дебют, Цветелина Янева - "Открадната любов".

 

След наградата от Тракия Фолк 99 я взимат във фирмата, но я оставят да завърши образованието си, а следващата година излиза клипа на "Весело момиче".

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Kitty каза:

Мира на колко започна да пее?

Гергана - "Губя те бавно", тук е малко преди да навърши 19. Двете сме връстнички, аз съм родена през март, а тя - през ноември. Видеото май излезе октомври месец.

 

 

И Мира стартира кариерата си от същия фестивал, започва на 16 да пее.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Гальо каза:

Не искам и аз да защитавам Пашев, но защо след като всичките му близки и приятели на Денис, са знаели за всичко уж, доказателства имали кво беше, защо за 3-4 години нищо не направиха? Както виждаме не е трудно да напуснеш, далеч се съмнявям Джулия и Грахич да са плащали по 20 бона, за Емрах също се съмнявам. Или ако е било толкова страшно при Пашев, нямаше да набута Робов един от най-близките му приятели. 
Като че ли просто мишките намериха един начин да атакуват Пашев, и започнаха да го правят за ПР. 

Джулия даде на Пашев около 40к за да си тръгне от там. 

  • Wow 14
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Danger. каза:

Ако планирате самоубийство ще го направите ли в кооперация, където има и градинка? На видеото си личеше че е паднал на бордюра до някакви храсти и ако наистина е планирал самоубийство щеше да го направи на сигурно място, където няма никакъв шанс да оцелее. 

7мия етаж са около 30 метра височина, освен ако няма градинка от дюшеци, реално шансовете да не си на място след такъв скок/падане са толкова минимални да няма разлика с никакви. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, stenly каза:

Джулия даде на Пашев около 40к за да си тръгне от там. 

Тя щото пък Джулия е имала 40К, те всичките и песни и клипове не струват 40К. Тя няма спонсор, не е и имала. 
Вярваме на нечии съчинения, Емрах по-голяма звезда, по-богата, а му искат само 20К? На Коя 34 и взимат 40К

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето ви идеален пример защо първи трудов договор не се подписва сам, а заедно с мама, тати и адвокат. Такива ограбвания на младежи са недопустими и такива "работодатели" не трябва да се търпят!

Аз се чудя защо някои от по старите звезди - Ивана, Глория, Деси Слава, не станат продуценти. Те поне разбират от музика и също така вярвам, че с лекота биха откривали таланти и биха ги продуцирали.

Мене ако питате, Глория трябва да поеме "Пайнер мюзик".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Danger. каза:

Ако планирате самоубийство ще го направите ли в кооперация, където има и градинка? На видеото си личеше че е паднал на бордюра до някакви храсти и ако наистина е планирал самоубийство щеше да го направи на сигурно място, където няма никакъв шанс да оцелее. 

Един депримиран човек не съзнава напълно какво прави. Нито крои толкова задълбочени планове къде точно ще падне. Даже много оцеляват, защото падат върху дървета и коли и те омекотяват удара. 

По-рано четох, че Денис търсил квартира на седмия етаж или колкото се може по-нависоко. Може да е имал страст към височини.  

преди 12 минути, Lelqtian каза:

7мия етаж са около 30 метра височина, освен ако няма градинка от дюшеци, реално шансовете да не си на място след такъв скок/падане са толкова минимални да няма разлика с никакви. 

Не е баш така. Можеше да се закачи за някоя тераса, дърво. Зависи от падането. 

Никой не може да каже дали е било умишлено падане или инцидент.

ДА не вкарвам сценарии още, ама не е ли странно как всички присъстващи хвърлят вината върху продуцента? Приятелката на Денис е на партера??? В 6 сутринта. Горе е този с дрогата.  И за капак, някакъв човек заснема случката с телефон. Един вид за доказателство кой къде е бил по време на инцидента. Ама да не се правя повече на Хорейшио.

 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Гальо каза:

Тя щото пък Джулия е имала 40К, те всичките и песни и клипове не струват 40К. Тя няма спонсор, не е и имала. 
Вярваме на нечии съчинения, Емрах по-голяма звезда, по-богата, а му искат само 20К? На Коя 34 и взимат 40К

Джулия не, но спонсора на Кристиян има.

  • Like 1
  • Haha 5
  • Wow 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...