Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

преди 50 минути, pacho каза:

Разбира се, че причина за самоубийството му са наркотиците, ако не бяха, щеше да скочи трезвен.

То по тая логика всички самоубийци са наркомани? И нещастните случаи пак са вследствие на дроги? 

преди 13 минути, pacho каза:

Кое му е абсурдното, след като се води следствие и най-малкото е неделя. Първо са казали на родителите му, които едва ли ще бият тъпана в нета. Те тия неща не се казват на минутата....а уж беше с високо IQ!

Какво като е неделя? Няма полицаи и лекари през почивните дни в България ли? 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Едва ли ще се каже официално, в световния шоубизнес толкова подобни случаи има, особено ако са го намерили и не е имало свидетел. Ще има догадки и измислици, веднага се започна със стряскащи обвинения и разни статии, не знам тези журналисти, ако изобщо са такива, как смеят да разпространяват такива неща без да са сигурни, представяте ли си да прочетете, че вие сте мотива за нечие самоубийство и то публично обвинени. Грях ни на душата, че и ние го дъвчем и изобщо наричаме самоубийство тази трагедия без да знаем. Защото от дума на дума без потвърждение вече за всеки така стоят нещата. Наистина всичко това със социалните мрежи, начина на правене на шоубизнес, пандемията, деца-звезди и какво ли не, лайкове, слухове, от адреналина на големия успех до депресията след провала, недоспиване, алкохол, наркотици... Горе някой беше написал и съм съгласен, това особено в България се превърна в чернилка, нито е музика, нито е забавление, нито е шоубизнес вече, малко като в онзи клип на Деси циничния и накрая завършва така... Но не е клип, а реалност и колко хора са почернени, и колко хора ще трябва да намерят сили да продължат. И аз спирам да чета сега, че ми е много мъчно, но най-вече чувствам и страх от системата, в която живеем и която сами си направихме.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е изключено да не е издъхнал веднага и да е бил в болница. Тук още малко ще го изкараме, че е инсценирал и е отишъл в Аруба да пие коктейли с Майкъл Джексън и Елвис Пресли...

  • Like 6
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, THE IIconic каза:

На търкалета глупости, все едно в софия има един висок блок нали, още повече на 7 етажа ... Тва съмсем са го карали през просото вече. 

преди 10 минути, Blueberry каза:

Не е изключено да не е издъхнал веднага и да е бил в болница. Тук още малко ще го изкараме, че е инсценирал и е отишъл в Аруба да пие коктейли с Майкъл Джексън и Елвис Пресли...

Принципно изключенено не е, но реалните шансове да не си отидеш на място след падане от тая височина са по-малки от тия сега да е в Аруба и да жули коктейли с Джако и Краля. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, asylum каза:

То по тая логика всички самоубийци са наркомани? И нещастните случаи пак са вследствие на дроги? 

Какво като е неделя? Няма полицаи и лекари през почивните дни в България ли? 

Защо се обаждаш, след като не си прочел цитата в първия пост? Говорим за самоубил се наркоман, не за самоубил се стресиран човек в трезво състояние!

Къде съм казал, че в неделя няма полицаи и лекари? Говорите, че много време били крили новината. Няма как веднага на всички да кажат. Айде, чети малко!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, FolkEmpire каза:

Мъди кво прави в Гласът? :D

Той участваше в сезона с Преслава мисля. Подходящ кадър е за такова нещо.

А какво пя, беше на мют, чакам отсяването, не ми се слушат нови изпълнения?

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Той участваше в сезона с Преслава мисля. Подходящ кадър е за такова нещо.

А какво пя, беше на мют, чакам отсяването, не ми се слушат нови изпълнения?

"Да си тук" и ще бъде гост треньор.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз направо още не мога да повярвам.... на 18г като бях най-добрата ми приятелка се самоуби, скочи от покрива на моя вход. Един час по-рано ми звъня да ходим до библиотеката да връща книги, мен ми беше лошо и не излязох. В тоя ден е звъняла на всички познати и всички заети. Звучеше ведра, напълно нормално и накрая само чух бум. Имаме лекар във входа веднага се притече  на помощ,  правиха опити да я задържат жива, около 5мин беше, ама все пак..... Направо сега с Теофиков го изживявам наново, ако е истина версията де. Кой знае какво му е било в душата...

  • Wow 1
  • Sad 15
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Той участваше в сезона с Преслава мисля. Подходящ кадър е за такова нещо.

А какво пя, беше на мют, чакам отсяването, не ми се слушат нови изпълнения?

Да си тук.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А версията на Блиц, дето отишъл в приятеля си и приятеля му чул чак след писъците вън е глупост. Чува се жесток звук, като бомба.... или просто прикриват нещо.  Макар каквата и да е причината, нито ще го върне,  нито нищо. И зодия Рак.. ❤ и с тези сини очи... 

  • Sad 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Arwity каза:

А версията на Блиц, дето отишъл в приятеля си и приятеля му чул чак след писъците вън е глупост. Чува се жесток звук, като бомба.... или просто прикриват нещо.  Макар каквата и да е причината, нито ще го върне,  нито нищо. И зодия Рак.. ❤ и с тези сини очи... 

Търсят си да пишат сензации. Някои хора са толкова дебелокожи и гнусни... 

Сега 24 часа са си сменили заглавието на Самоуби се поп-фолк певецът Денис Теофиков (видео)... все едно видео от инцидента. А видеото е последната му песен.

  • Like 1
  • Sad 5
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Търсят си да пишат сензации. Някои хора са толкова дебелокожи и гнусни... 

Сега 24 часа са си сменили заглавието на Самоуби се поп-фолк певецът Денис Теофиков (видео)... все едно видео от инцидента. А видеото е последната му песен.

Именно в такива критични ситуации лъсва истинската природа и същност на хората.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се в така създалата се ситуация да няма друга плиткоумна чалгарка, ала Андреа, възползваща се около масовата покруса и тъга, породена от смърта на Денис, пускайки дует с него, търсейки само и единствено момента слава и бърз хит.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Надявам се в така създалата се ситуация да няма друга плиткоумна чалгарка, ала Андреа, възползваща се около масовата покруса и тъга, породена от смърта на Денис, пускайки дует с него, търсейки само и единствено момента слава и бърз хит.

Аз пък искам да пуснат всякакви негови записи, имаме нужда да го слушаме тоя глас. 

---

Жалко, че Галена махна Теодора Марчева, много е готина и ми харесваше как пее.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Погнусих се за преден път от нашите медии. Денис е една от най-ярките звезди в последните години и угасна така без време… Да почива в мир, за 21 години остави след себе си повече от хора за цял живот. 

  • Like 6
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Аз пък искам да пуснат всякакви негови записи, имаме нужда да го слушаме тоя глас. 

---

Жалко, че Галена махна Теодора Марчева, много е готина и ми харесваше как пее.

Аз нямам против да ги пуснат, но да изчакат едно 40 дни под формата на траур, съпричастност и уважение към паметта му и близките му, а не да искат да изкарат бързи пари на гърба на тяхната загуба.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Blueberry каза:

Търсят си да пишат сензации. Някои хора са толкова дебелокожи и гнусни... 

Сега 24 часа са си сменили заглавието на Самоуби се поп-фолк певецът Денис Теофиков (видео)... все едно видео от инцидента. А видеото е последната му песен.

Това е много гнусно! За съжаление, масова практика дори при авторитетни медии у нас. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Аз пък искам да пуснат всякакви негови записи, имаме нужда да го слушаме тоя глас. 

---

Жалко, че Галена махна Теодора Марчева, много е готина и ми харесваше как пее.

И аз се надявам да пуснат каквито песни имат.... по-добре да се наслаждават хората на творчеството и гласа му, отколкото да залежават някъде....  

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

Надявам се в така създалата се ситуация да няма друга плиткоумна чалгарка, ала Андреа, възползваща се около масовата покруса и тъга, породена от смърта на Денис, пускайки дует с него, търсейки само и единствено момента слава и бърз хит.

Ема със сигурност ще пусне 3тия им дует. Дано е хубав разбира се, но да се изчака подходящ момент. Сигурно е потресена из основи горката и изживява наново болката от 

 

  • Like 1
  • Sad 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, GSA каза:

Ема със сигурност ще пусне 3тия им дует. Дано е хубав разбира се, но да се изчака подходящ момент. Сигурно е потресена из основи горката и изживява наново болката от 

 

3 и 4.

Бременните жени са оше по-емоционални и се надявам този път да не се срине напълно.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Arwity каза:

А версията на Блиц, дето отишъл в приятеля си и приятеля му чул чак след писъците вън е глупост. Чува се жесток звук, като бомба.... или просто прикриват нещо.  Макар каквата и да е причината, нито ще го върне,  нито нищо. И зодия Рак.. ❤ и с тези сини очи... 

Зелени са

2A0A8FE1-C4A4-4033-A593-391AF62D2599.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...