Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, stereoto_ каза:

Склонен съм да вярвам на това.. Пашев и Лудата Глава така процедираха и с Джулия и с Грахич!

Това ли е причината да напуснат двете Даймънд?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, THE IIconic каза:

Пашев и Цеци лудата глава го притиска ли... 

https://news2.bg/2021/10/denis-teofikov-se-e-samoubil/

Сега някой веднага си измисля неща, за да генерира трафик. Представете си, че не е вярно и някой ви обвинява за нечие самоубийство без никакви доказателства.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пашев е много агресивен и се е стигал неведнъж до побоища в студиата им. Затова и той, работи с много малко изпълнители. Доколкото съм чувал, Емрах и Пашев са се сбивали, затова е напуснал Даймънд. Денис също искал, но впоследствие се е отказал.

  • Like 1
  • Wow 1
  • Sad 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Така е в това предаване навсякъде по света. 

Може би, не ми е правило впечатление като съм гледал други издания на формата. Или са пели по добро да не вълнуват парцалите, или монтажистите са им по-кадърни, или и двете. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

Аз не виждам защо да не може да паднеш от балкон ... дори да не си под влияние на някви субстанции. Аре стига със спекулациите. 

Аз пък не виждам как може както си стоиш да паднеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Пашев е много агресивен и се е стигал неведнъж до побоища в студиата ми. Затова и той, работи с много малко изпълнители. Доколкото съм чувал, Емрах и Пашев са се сбивали, затова е напуснал Даймън. Денис също искал, но впоследствие се е отказал.

Това нека да е така, нали, но пак е тъпо да се спекулира на тоя етап. Щот може да няма нищо общо и колко му е наистина да е просто нелеп инцидент. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, чушка. каза:

Пашев е много агресивен и се е стигал неведнъж до побоища в студиата им. Затова и той, работи с много малко изпълнители. Доколкото съм чувал, Емрах и Пашев са се сбивали, затова е напуснал Даймънд. Денис също искал, но впоследствие се е отказал.

Значи Пашев е хетеро еквивалента на Галинката. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, чушка. каза:

Пашев е много агресивен и се е стигал неведнъж до побоища в студиата им. Затова и той, работи с много малко изпълнители. Доколкото съм чувал, Емрах и Пашев са се сбивали, затова е напуснал Даймънд. Денис също искал, но впоследствие се е отказал.

Че той с кого работи в момента? Малката и Теофиков?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Това нека да е така, нали, но пак е тъпо да се спекулира на тоя етап. Щот може да няма нищо общо и колко му е наистина да е просто нелеп инцидент. 

Да ти кажа, никак не са спекулации, защото това са теми, по които много хора са запознати. Завързват младите с някакви унизителни договори, вземат им голям процент и правят, каквото си искат с тях, защото продуцентът ги приема за своя стока. Същото е и в Алфа.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Да ти кажа, никак не са спекулации, защото това са теми, по които много хора са запознати. Завързват младите с някакви унизителни договори, вземат им голям процент и правят, каквото си искат с тях, защото продуцентът ги приема за своя стока. Същото е и в Алфа.

За съмнителните бизнес практики е така, да, въпреки че пак си е спекула нали, щото никой не си е качил още копие от договора в интернет. 

Имах предвид как е тъпо да се спекулира че е скочил сам от терасата, щото не се разбрал с продуцента си.

На същите договори са още цифра народ, а специално от Пашев другите се изнесоха. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Че той с кого работи в момента? Малката и Теофиков?

Малката, Теофиков, Робов и Данна са (бяха ... :((((( ) в Даймънд.

Отделно с него работят Анелия, Лорена, Камелия, Емилия, Алисия. Преслава, Галена и Джена също са правили песни с него, с последната са били съученици и имаше някакъв полупубличен раздор заради някаква песен. Преслава защо спря да работи с него ми е мистерия. Галена просто разнообразява, там сензация не търся.

Говореше се, че той отказвал песни, за да се съсредоточи върху своите изпълнители. Не знам конкретна информация, не съм в средите.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Видях по-рано на Емрах снимката и даже не го познах него там, само Денис разпознах и не разбрах за какво я е качил с толкова силни думи, сега преди малко отворих dir.bg и като го прочетох, направо замръзнах, ужасяващо е нещо такова, спира ти дъха, млад, талантлив, не мога и никога няма да мога да назова нещо по-страшно от това млад човек да си отиде и то така нелепо. Да почива в мир и семейството му да намери сили, не знам как се намират, за да продължиш след такова нещо, да пази Бог! Плаче ми се, живеем в страшни времена, сякаш или не съм разбирал преди или просто наистина имаше някакви десетина спокойни години, но последните 2, всяко такова лошо нещо ме кара да искам да си мисля, че всичко е кошмар и ще се събудим, защото нямам психиката да го осмисля и приема. Наистина още веднъж, поклон пред таланта и светъл да е пътя му!

  • Like 2
  • Sad 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, чушка. каза:

Пашев е много агресивен и се е стигал неведнъж до побоища в студиата им. Затова и той, работи с много малко изпълнители. Доколкото съм чувал, Емрах и Пашев са се сбивали, затова е напуснал Даймънд. Денис също искал, но впоследствие се е отказал.

Сега потърсих да го видя кой е, че не съм го виждал никога. Че този има ли 60 кила изобщо? Какъв бой?

14067954_1361325897229393_21230522420661

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Сега потърсих да го видя кой е, че не съм го виждал никога. Че този има ли 60 кила изобщо? Какъв бой?

14067954_1361325897229393_21230522420661

Коя песен на Криса е от него?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не и Преслава да качи стори за Денис преди дуетните му половинки - Янева, Емилия, Анелия и Малката:
Untitlsddsed.png
Untitlssfsfddsed.png

Анелия - невменяема as always.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, какво стори, някои всъщност и така изразяват чувства, обаче това е толкова неочаквано и трудно за асимилиране, нямаш думи да напишеш, поне при мен е така. От време на време някоя мисъл имам още, че може да има шанс да се окаже лъжа, винаги е така с нещо подобно, няма да ми излезе от главата седмици наред.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не и Преслава да качи стори за Денис преди дуетните му половинки - Янева, Емилия, Анелия и Малката:

Не знам защо е нужно да качват стори, вместо примерно едни искрени cъболезнования на семейството, ама ето, Янева е писала.

image.png.90f57ba8296c538d40da471bbb0297eb.png

  • Like 2
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Не знам защо е нужно да качват стори, вместо примерно едни искрени cъболезнования на семейството, ама ето, Янева е писала.

image.png.90f57ba8296c538d40da471bbb0297eb.png

Браво на Кралицата на България!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...