Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Willy каза:

Не знам за него, но момичето което пя народно(ако не греша), дето беше отишла с баба си, не е продължило.

Тази година конкуренцията е голяма! Нормално да не продължат всички. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Ами нека ти го обясня, не е намерил теб да го просветлиш. Наркотиците са следствие, не причина. Правия път за теб не е правилен за някой друг. С наркотици е лекувал душевното си състояние. Има различни нива на стрес, различни количества поемат хората. Не оправдам наркотиците, но гледам да мисля критично за ситуациите. Не просто: той е Х/У/Z.

 

Ей, всичко разбираш ти. Ти си и психолог може би?

Разбира се, че причина за самоубийството му са наркотиците, ако не бяха, щеше да скочи трезвен.

Има хора и деца с много по-големи проблеми от тези на фолк певците! Ясно! Що си мислиш, че те всичките са бездушни като камък и не поемат стрес?

И точно това се зачудих, нямаше ли в обкръжението си хора, които да му помогнат по въпроса с дрогата, все пак е на 20+.

Стига си се заяждал вече.

  • Like 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Моите съболезнования на всички негови близк, да почива в мир! 

 

На мен честно казано ми се струва невероятна версията за самоубийство, но ако се потвърди, още веднъж ще затвърди колко малко се обръща внимание на психичните разстройства в България и колко не развита е културата ни в това отношение. Трябва да се научим, че да потърсиш помощ не е срамно и да подкрепяме хората които имат нужда от терапевт/психиатър за да се стига по-рядко до такива неща. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Със сигурност не е самоубийство и според мен нещо се прикрива. 

И мен на това ме навеждат последните "разкрития". Май DarkChild беше прав за наркоманския "запой". 

Не знам дали сега не ме е яд още повече...

Спирам да чета и гледам за днес, че е изтощително. 

  • Like 1
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, pacho каза:

Ей, всичко разбираш ти. Ти си и психолог може би?

Разбира се, че причина за самоубийството му са наркотиците, ако не бяха, щеше да скочи трезвен.

Има хора и деца с много по-големи проблеми от тези на фолк певците! Ясно! Що си мислиш, че те всичките са бездушни като камък и не поемат стрес?

И точно това се зачудих, нямаше ли в обкръжението си хора, които да му помогнат по въпроса с дрогата, все пак е на 20+.

Стига си се заяждал вече.

Това звучи кошмарно.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Това звучи кошмарно.

Винаги е кошмарно, когато човек се самоубие. Казах го само в случай, ако е приемал наркотици. Не знам виждали ли сте наркомани из вашите компании, то е лудница....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pacho каза:

Винаги е кошмарно, когато човек се самоубие. 

 

Знам, разбира се и аз съм имал такива планове, но начина, по който си изрази мнението беше доста циничен и не на място. :) 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Знам, разбира се и аз съм имал такива планове, но начина, по който си изрази мнението беше доста циничен и не на място. :) 

Защото беше реплика за онзи философ.

Много жалко! Даже не съм му фен, но ми е кофти.

 

 

  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Blueberry каза:

Коментар от една страница:

image.png.48fc7011183d1046c14078056301973b.png

Явно не е било в "Царско село", а в "Цариградски комплекс". И не е апартаментът на приятелката му, а апартамент на приятели. Нерде Ямбол, нерде Станбул.

Ако продължим в същия дух - не е било точно преди 2 следобяд, а 6 сутринта? Или как хем е паднал/скочил от 7мия етаж от апартамента на приятелката, и в същото време издъхнал в ръцете й? 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Danger. каза:

Със сигурност не е самоубийство и според мен нещо се прикрива. 

И какво точно смятаме че прикриват? Щото нещо ми убягва в тая посока. Или защо ще го крият ... 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох направо бях в шок като прочетох - толкова младо момче на 21 години само. Не мога да повярвам. Такъв глас и талант. Мир на праха му - голяма трагедия.

Не знам дали е свързано с депресия и менталното му здраве, но наистина понякога човек дори не осъзнава, че има проблем докато не се стигне до фатален край. 
Аз искам да споделя, че от години от стрес и напрежение моето възприятие за реалността е различно - трудно ми е да бъда в настоящия момент, в сега-то, но го осъзнавам и работя над което - опитвам се да не бързам, да не мисля за утре или за следващия момент, защото Сега е всичко, което имаме. 

За щастие в Англия хората и работодателите подхождат с разбиране към това, понеже подобни състояния афектират толкова много хора в днешно време с това наше забързано ежедневие. 
Моят съвет е, ако се чувствате по подобен начин, не губете време и отидете на психолог/психиатър/терапевт, за да ви насочат в правилната посока. Няма нищо странно или страшно - всички сме хора и депресивните състояния са убиец номер едно през 21 век. 

Грижете се за себе си. 

  • Like 7
  • Love 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

И да се е чула и да не е, и да сложи цял роман в социалните мрежи, това няма да го върне.

Стига сте гледали кой какво сложил и казал. Като бабите пред блока сте.

Отговорът ми беше ироничен. И аз това казах - сторита и публикации не са важни + не са мерило за нищо 😉

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Blueberry каза:

И мен на това ме навеждат последните "разкрития". Май DarkChild беше прав за наркоманския "запой". 

Не знам дали сега не ме е яд още повече...

Спирам да чета и гледам за днес, че е изтощително. 

Аз просто мисля, че вид/количество/качество са си казали думата и е имало халюцинации, "виж ме мене сега" и опити за  "паркур".

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ся друго почна да ме чопли. Ако верно е станало в 6 сутринта, според скрийшота на боровинката, това означава как над 9 часа инцидента е бил опазен в тайна преди Лорена и кой беше там са постнали в Инцтаграм. Малко абсурдно как са увардили информацията толкова дълго. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое му е абсурдното, след като се води следствие и най-малкото е неделя. Първо са казали на родителите му, които едва ли ще бият тъпана в нета. Те тия неща не се казват на минутата....а уж беше с високо IQ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Ся друго почна да ме чопли. Ако верно е станало в 6 сутринта, според скрийшота на боровинката, това означава как над 9 часа инцидента е бил опазен в тайна преди Лорена и кой беше там са постнали в Инцтаграм. Малко абсурдно как са увардили информацията толкова дълго. 

И според едни е починал в ръцете на приятелката си, според скрийншота горе пък чистачката на блока го намира..

Всеки си наглася по нещо 🤦‍♀️

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Just_Me каза:

И според едни е починал в ръцете на приятелката си, според скрийншота горе пък чистачката на блока го намира..

Всеки си наглася по нещо 🤦‍♀️

Не виждам как ще почине в ръцете на приятелката, ако е паднал от 7 етаж. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Не виждам как ще почине в ръцете на приятелката, ако е паднал от 7 етаж. 

Еми слязла е долу докато той още е берял душа и е чакала линейка, ддз..никва идея, не съм ги писала аз статиите 🙄

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Just_Me каза:

Еми слязла е долу докато той още е берял душа и е чакала линейка, ддз..никва идея, не съм ги писала аз статиите 😄

В статията по- горе която пуснах пише, че е бил с негов приятел 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

Този сайт е от жълтите, общо взето са пренаписали 2-3 статии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...