Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 21 минути, pechenko каза:

Зелени са

2A0A8FE1-C4A4-4033-A593-391AF62D2599.jpeg

Добре де :) може от различната светлина и дрехи. Просто си бях пуснала клипчета и ми се видяха сини.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Kriminal каза:

248078515_2109625809188784_2520954716100320069_n.jpg?_nc_ht=instagram.fbeg5-1.fna.fbcdn.net&_nc_cat=100&_nc_ohc=sfYzp4QIgs8AX_sgvL4&edm=ABJHkxYAAAAA&ccb=7-4&oh=9255bd6072d7dab7a243f063db50bfd6&oe=617D90A4&_nc_sid=fa978c&ig_cache_key=MjY5MTc4MzYwNDI3NzgxNDAxMw%3D%3D.2-ccb7-4

248320018_853179032037722_3166614443010928580_n.jpg?_nc_ht=instagram.fbeg5-1.fna.fbcdn.net&_nc_cat=102&_nc_ohc=aatzMtXasnsAX9pzu2C&edm=ABJHkxYAAAAA&ccb=7-4&oh=233e22d31d42956749f94db5ff86550d&oe=617D6B18&_nc_sid=fa978c&ig_cache_key=MjY5MTc4MzY1NjM3MTAwMDE1MA%3D%3D.2-ccb7-4
248285603_580287529874394_5372141469192387401_n.jpg?_nc_ht=instagram.fbeg5-1.fna.fbcdn.net&_nc_cat=106&_nc_ohc=10ND_TdvwF4AX_EDJbI&edm=ABJHkxYAAAAA&ccb=7-4&oh=e3809cd55c2bfb4c289ccbbeb0bfc21f&oe=617CE3DE&_nc_sid=fa978c&ig_cache_key=MjY5MTc4NDczNjM3MDgwNjkwOQ%3D%3D.2-ccb7-4

Ами Рени вече беше възрастна за него, той си пляскаше 10 години по-младата СливоДеса.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото по Галошчето се сипят позитиви, че се е обърнала на Надежда. Жената си пее страхотно и определено е изградила кариера в песничките на Дисни. Останалите хейт и то заслужен, значи Дисни са я одобрили, но 3 ма от великото добро утро в БГ не. Що пък, не е като нейните версии да са включени в международни компилации и да са песни спечелили Оскар. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора аз не мога да повярвам в това за Денис... толкова млад да си отиде... голяма мъка...

  • Like 1
  • Sad 5

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ми е любимата ми негова песен, пускам си я редовно, но сега ще ми е много странно да си пусна да слушам негови песни, подтискащо ми е като знам каква трагедия стана с него…

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Между другото по Галошчето се сипят позитиви, че се е обърнала на Надежда. Жената си пее страхотно и определено е изградила кариера в песничките на Дисни. Останалите хейт и то заслужен, значи Дисни са я одобрили, но 3 ма от великото добро утро в БГ не. Що пък, не е като нейните версии да са включени в международни компилации и да са песни спечелили Оскар. 

Не я изпя изобщо добре песента. Какво като било това и онова? Освен това, тук търсят и изградени артисти, а тя е по-скоро пееща актриса, която е известна с песни, които тя трябва да пресъздаде максимално близо до оригинала, но на български. Не се обърнаха, защото не беше добра в това изпълнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега в други сайтове пък пишат, че имал проблеми с хазарта. Общо взето си ги смучат от пръстите всичките тези спекулации. Предполагам се е самоубил и дотам. Дано има официални данни от властите, за да спрат такива грозни спекулации на гърба на едно покойно момче.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Не я изпя изобщо добре песента. Какво като било това и онова? Освен това, тук търсят и изградени артисти, а тя е по-скоро пееща актриса, която е известна с песни, които тя трябва да пресъздаде максимално близо до оригинала, но на български. Не се обърнаха, защото не беше добра в това изпълнение.

Имаше фалшиви моменти, но като цяло според мен я изпя. Със сигурност пее по - добре от журито. И песничките на Дисни са бая трудни, колкото и да не изглеждат така. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Имаше фалшиви моменти, но като цяло според мен я изпя. Със сигурност пее по - добре от журито. И песничките на Дисни са бая трудни, колкото и да не изглеждат така. 

Да, тази песен е много трудна и естествено, че пее по-добре от Дара и Галена, но то кой не може да се похвали с такова потижение?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Blueberry каза:

Много яко е пял Меди. Хареса ми тая версия на живо. Даже и Иван Лечев се изкефи, особено на китарките хаха.

 

и аз се кефя само на китарките на тая песен особено на бриджа :D Хората замесени в музиката на песента са си свършили страхотно работата! Даже аранжимента звучи в пъти по-добре от преработения на Ганев на Галя :)

  • Like 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Senhor каза:

Сега в други сайтове пък пишат, че имал проблеми с хазарта. Общо взето си ги смучат от пръстите всичките тези спекулации. Предполагам се е самоубил и дотам. Дано има официални данни от властите, за да спрат такива грозни спекулации на гърба на едно покойно момче.

Аз пък изобщо не съм убеден, че е самоубийство. Както казах, според мен е инцидент в следствие на употреба на наркотици и загуба на представа за реалността.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Да, тази песен е много трудна и естествено, че пее по-добре от Дара и Галена, но то кой не може да се похвали с такова потижение?

Говоря по принцип. Имаше фалшиви моменти, но Галена като артист трябва да знае (както и останалите), че може да ги имаш. Да имаш и леко отклонение, каквото имаше. Факт е, че се търсят артисти. Но те трябва първо да преценят дали има глас (а там беше очевидно, че е много готин гласа). Няма как да видят артиска зад стола.  И изпълнението за мен беше много добро. Ти си по - взискателен, но има далеч по малко талантливи на които са се обръщали. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Аз пък изобщо не съм убеден, че е самоубийство. Както казах, според мен е инцидент в следствие на употреба на наркотици и загуба на представа за реалността.

Вероятно ще има повече информация на по-късен етап. Ако са намесени наркотици, със сигурност ще стане публично достояние.

Но по всичко изглежда, че не е бил в добро състояние - в момента циркулира едно стори на Биляниш, където е цитирала коментар Весо Фена, който пита Денис дали всичко е наред, защото се е изгубил. Влязох в последната му публикация в Инстаграм и наистина има доста коментари отпреди 2-3 седмици "Къде си, изгуби се". 

Каквото и да е довело до трагедията, ако ще и инцидент с наркотици, халюцинации и т.н., пак казвам, не прави нещата по-малко тъжни, нито има шанс да го върне на тоя свят. Не е погубил някой друг с деянията си например, както се случи с онова леке убиеца на Милен Цветков, че да го съдим.

 

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DarkChild каза:

Аз пък изобщо не съм убеден, че е самоубийство. Както казах, според мен е инцидент в следствие на употреба на наркотици и загуба на представа за реалността.

Ако е скочил сам, това не е ли пак самоубийство? Какво значение има дали е бил под влияние на наркотици или не?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде да престанем да ровим още неистиналите кокали на момчето, проявявайки махленски интерес към причината на смъртта и коментирайки поотделно всяка циркулираща спекулация относно случая. Независимо дали са наркотици, самоубийство, инцидент - това няма да го направи по-малко талантлив и по-малко човек. Мир на душата ти, Денис!

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Senhor каза:

Ако е скочил сам, това не е ли пак самоубийство? Какво значение има дали е бил под влияние на наркотици или не?

Може да е паднал. Това казва. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Senhor каза:

Ако е скочил сам, това не е ли пак самоубийство? Какво значение има дали е бил под влияние на наркотици или не?

Може да се е качил на перваза и да е паднал. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

Вероятно ще има повече информация на по-късен етап. Ако са намесени наркотици, със сигурност ще стане публично достояние.

Но по всичко изглежда, че не е бил в добро състояние - в момента циркулира едно стори на Биляниш, където е цитирала коментар Весо Фена, който пита Денис дали всичко е наред, защото се е изгубил. Влязох в последната му публикация в Инстаграм и наистина има доста коментари отпреди 2-3 седмици "Къде си, изгуби се". 

Каквото и да е довело до трагедията, ако ще и инцидент с наркотици, халюцинации и т.н., пак казвам, не прави нещата по-малко тъжни, нито има шанс да го върне на тоя свят. Не е погубил някой друг с деянията си например, както се случи с онова леке убиеца на Милен Цветков, че да го съдим.

 

Аз не го съдя. Но аз лично не бих искал хората да мислят, че съм се самоубил, ако не е така.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...