Jump to content

Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , stereoto_ каза:

Това е най-интересната певица от тези, които са изпаднали от борда? Като й гледам фейсбука се развива на Фотошопа, с какво се изхранва?

Дояжда си от старата глава. Още има доста във фризера.

Иначе наистина тя имаше страхотни песни. 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Blueberry каза:

По-добре без маска и с ваксина, отколкото и без двете. Честно казано си мисля, че е свалена само за снимката, трябва да е луда да влезе в болница без маска. 

Аз също чат-пат си позволявам да влизам без маска в магазини на морето, когато виждам, че съм единственият клиент например. Ваксинирана съм и не мисля, че всяко правило е смислено. 

И моля без filler shaming, приемам го лично, но не си ме виждал и няма как да знаеш <3 

Виж ѝ позата. Всяко нещо го прави на фотосесия. Това ако не е болестно състояние... 

И да, маската трябва да е задължителна. Тя не е ваксинирана в този момент и няма никакво основание да е без. Виновен е персоналът.

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DarkChild каза:

Виж ѝ позата. Всяко нещо го прави на фотосесия. Това ако не е болестно състояние... 

И да, маската трябва да е задължителна. Тя не е ваксинирана в този момент и няма никакво основание да е без. Виновен е персоналът.

Галена си е с антитела към този момент, нищо че е не е ваксинирана. Да, щеше да е още по-добър пример, ако беше и с маска, но важното е че дава пример за пред таргета си от кифли, които искат да са като нея и барем отидат и те да се боцнат.

По-добре без маска и ваксиниран, от колкото без маска и неваксиниран. Тръгна да търсиш кусури на единствената, която публично даде пример.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Olay каза:

Галена си е с антитела към този момент, нищо че е не е ваксинирана. Да, щеше да е още по-добър пример, ако беше и с маска, но важното е че дава пример за пред таргета си от кифли, които искат да са като нея и барем отидат и те да се боцнат.

По-добре без маска и ваксиниран, от колкото без маска и неваксиниран. Тръгна да търсиш кусури на единствената, която публично даде пример.

Точно това е, което и аз мисля. Може да е всякаква, но е дала на плиткоумния чалгар една причина да иде. Не е само кифли, а и пакета меки китки дето ще тичат да се ваксинират с надеждата да са Галена номер 2. Даже ще изправят косата и слънчеви очила сходен модел ще сложат. Някои рокля даже за разкош.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе каква е драмата между Андреа и Янева??? Не намерих по клюкарските сайтове нищо, но онзи мухъл от Нецензурно говори пак за некъв нов скандал...

 

Иначе браво на Деса за решението си да напусне Пайнер и започне работа с Хит. Като изключим тюленската визия, съм изключително доволен от нея. Топ 3 по участия и един от големите летни хитове. Мачкай, Тюли❤️

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма значение в кво се е увила. Важното е, че е добър човек и невероятен изпълнител. Да не говорим колко готини и слушаеми песни направи. За мен тази година си е топ Десето!

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава с настоящите визия и глас може да постигне много повече ако се насочи към по-тежки песни. Идеална е за певица на народа, но за тази цел е добре някой да й каже, че чалгата не трябва да е само дискотеки, де.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 5 часа , omline каза:

Тя се справяше също дълги години повече от добре, но си спомняш какво преживя преди 10-на години и мисля че си оказа влияние.

Какво е станало?

преди 2 часа , Slavi каза:

Абе каква е драмата между Андреа и Янева??? Не намерих по клюкарските сайтове нищо, но онзи мухъл от Нецензурно говори пак за некъв нов скандал...

 

Иначе браво на Деса за решението си да напусне Пайнер и започне работа с Хит. Като изключим тюленската визия, съм изключително доволен от нея. Топ 3 по участия и един от големите летни хитове. Мачкай, Тюли❤️

Андреа се е засякла на участие с бащата на Янева и оркестъра му, наредила го е на микрофона, но после се озовали на една маса и на нея й станало жал, защото й напомнил за собствения й баща и му се извинила. Не бил той виновен за глупостите, които дъщеря му и зет му са направили срещу нея.

По принцип е по-добре да ти го преразкажа, защото от нейния разказ нищо няма да разбереш :D 

Преди да постне сторито, в което разказва това, си беше качила как е писала на Цветелина Янева "Ti ne uvajavash bashta si! I za men si dano!" и после разясни какво е визирала. 

След това се възмущаваше как нито една медия не го е отразила, но разбираемо.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Десислава с настоящите визия и глас може да постигне много повече ако се насочи към по-тежки песни. Идеална е за певица на народа, но за тази цел е добре някой да й каже, че чалгата не трябва да е само дискотеки, де.

Някой да й каже? Жената работи за да изкарва пари! Тя няма богата мутра, няма семейство с пари, издържа сичко живо. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Някой да й каже? Жената работи за да изкарва пари! Тя няма богата мутра, няма семейство с пари, издържа сичко живо. 

А и защо трябва 40-годишната Десислава да налага тенденциите, да почнат от малките. 

Например няма да имам нищо против Меди да се разкара от дискотеките, а най-добре и от музикалната сцена.

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Някой да й каже? Жената работи за да изкарва пари! Тя няма богата мутра, няма семейство с пари, издържа сичко живо. 

Тя ако прави хитови песни за народа ще я въртят и канят навсякъде- дискотеки, кръчми, механи, събори и т.н. В комбинация с ретрото и фолклора- съвсем. Даже ще й отива доста повече, защото сега като се размята докато пее Токсичен по-скоро я гледат с присмех. Но и такива песни може да издава отвреме-навреме, виждаме че си придобиват успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Тя ако прави хитови песни за народа ще я въртят и канят навсякъде- дискотеки, кръчми, механи, събори и т.н. В комбинация с ретрото и фолклора- съвсем. Даже ще й отива доста повече, защото сега като се размята докато пее Токсичен по-скоро я гледат с присмех. Но и такива песни може да издава отвреме-навреме, виждаме че си придобиват успех.

Оф, стига с тия тежки депресарски песни, емоционални и каращи да си режеш вените. Песента Токсичен е Топ, мен ме кефят бързите песни на тази сладурана, мотивирала се е, само да имаше поне минимален капацитет, щеше да е супер, ама не може всичко да има. Млад и красив мъж, апартамент в Лозенец, стига!!

  • Like 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, SG каза:

Тя ако прави хитови песни за народа ще я въртят и канят навсякъде- дискотеки, кръчми, механи, събори и т.н. В комбинация с ретрото и фолклора- съвсем. Даже ще й отива доста повече, защото сега като се размята докато пее Токсичен по-скоро я гледат с присмех. Но и такива песни може да издава отвреме-навреме, виждаме че си придобиват успех.

Да де, ама точно Токсичен ще се нареди до големите и комерс хитове. Точно в момента трябва да цеди Оцко на макс. Просто да има баланс, точно както е последната година. И балада, и комерси, и дуета с Лео, който гали душата. 

Не съм бил така доволен от 2016.

 

Пък и кой я гледа с присмех. Хората си я знаят и са свикнали с нелепите и танци и лафове по участия. Дори ние феновете се дразним повече от масовата аудитория 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Оф, стига с тия тежки депресарски песни, емоционални и каращи да си режеш вените. Песента Токсичен е Топ, мен ме кефят бързите песни на тази сладурана, мотивирала се е, само да имаше поне минимален капацитет, щеше да е супер, ама не може всичко да има. Млад и красив мъж, апартамент в Лозенец, стига!!

Младия красив мъж вече не е в картинката, значи има място за още нещо. :D

преди 1 минута, Slavi каза:

Да де, ама точно Токсичен ще се нареди до големите и комерс хитове. Точно в момента трябва да цеди Оцко на макс. Просто да има баланс, точно както е последната година. И балада, и комерси, и дуета с Лео, който гали душата. 

Не съм бил така доволен от 2016.

На мен Токсичен ми е много любима, а тази с Лео си е направо препратка към старата Десислава. Да не бъда разбран погрешно, и аз не съм я слушал толкова много от 2016. Харесва ми развитието й в Хит Микс, само си мисля че трябва да залага и на парчета, с които ще е по-масова. На пръсти се броят чалга имената, които с подходящи песни биха грабнали по-широк кръг от хора към 2021.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Olay каза:

Галена си е с антитела към този момент, нищо че е не е ваксинирана. Да, щеше да е още по-добър пример, ако беше и с маска, но важното е че дава пример за пред таргета си от кифли, които искат да са като нея и барем отидат и те да се боцнат.

По-добре без маска и ваксиниран, от колкото без маска и неваксиниран. Тръгна да търсиш кусури на единствената, която публично даде пример.

Антителата от преболедуване не струват. Това цял свят го разбра, само тук го повтаряте като латерни. Добре, дала пример и тя веднъж. Като за лидерка и не знам какво, най-сетне нещо полезно да направи.

 

  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DarkChild каза:

Антителата от преболедуване не струват. Това цял свят го разбра, само тук го повтаряте като латерни. 

Не знам на каква база го твърдиш това. Естественият имунитет все още се води за по-надежден (или поне имащ и той своите предимства) от придобития с имунизация, поради сума ти неизследвани фактори, с които ваксините още не са съобразени. Колко е траен е друг въпрос - също недостатъчно проучен.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно в момента слушам "Две Сърца" на Деса, влизам (вече рядко) и чета... Деса. И гледам някакъв потресаващ клип с е******си визията. Тая сериозно ли не вижда на какво прилича? Тюлен съм виждал, травестити бол, ама травестит-тюлен - не! И Азо беше свиня навремето, ама тогава други нямаше и беше интересен. 

Само едно мога да и кажа и дано го прочете някога. Десо, Десо, тъпа Десо, имаш е*аси зверския глас, при това универсален, пееш чалга, испанско, народно, R&B и каквото още искаш и го пееш така сякаш ти е лично твоя жанр , имаше е*аси секси тялото (точех лиги по тебе като те даваха по Веселина и пееше "Бъди добро момче", какви секси клипове направи с Играта, или онова "Регетон и малко чалга), какви разнообразни песни правеше... имаш дискография и глас за гордост. 

За сметка на това в момента си жив смях - облякла се като травестит-тюлен, клати се като пингвин и ония пе****си се хилят. Резил.

С тоя глас и независимост от инжинерчето ейсега трябваше да не може да насмогваш на участия - народни, латино, чалги, ретрото, дето е на мода , всички. 

Вместо това клатиш сланини пред обратни.

Посмешище си, Десо! Язък за гласа ти! Да го бяха дали на друга!

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Потенциала на Десислава в България можеше да се развие 1. с много акъл от нейна страна т.е нямаше шанс 2. с добър екип като този на Галена т.е пак няма шанс, защото тя изпусна същия мъж, който да й даде тласъка и подкрепата докато го сформира. С Оцко е добре засега, но не мисля че и той има за цел да я развие в нещо повече от това, което е в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...