Jump to content

Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Danger. каза:

Токсичен е хитче, но е едва едномесечно и някои десови преувеличават стабилно все едно е пуснала това: 

 

Достатъчно голям хит си е. Според мен даже се принизява, пуска се повече от доста песни с над 6 милиона. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

Достатъчно голям хит си е. Според мен даже се принизява, пуска се повече от доста песни с над 6 милиона. 

Не ме кефи, но я чувах и по улици, и от коли, и на плажове, и в дискотеки. Така че напълно си отговаря на понятието "хит". Същото е и с песните на Ариа, Палома, Ванчето Великова. Пък нека нямат 5-10 милиона. Аз много харесвам на Галена барби песента, но ми идва една идея по-слаба като реализация. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Не ме кефи, но я чувах и по улици, и от коли, и на плажове, и в дискотеки. Така че напълно си отговаря на понятието "хит". Същото е и с песните на Ариа, Палома, Ванчето Великова. Пък нека нямат 5-10 милиона. Аз много харесвам на Галена барби песента, но ми идва една идея по-слаба като реализация. 

Втръсна ми от тая цървулана!

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не знам защо се гледам само гледанията. Ще кача клипчета на токсичен от няколко дискотеки тия дни и ще видим, че хората си избухват на нея. Това е достатъчно за да приемем, че песента е хит. Щеше да е напред с гледанията, ако нямаше тоя проблем с купуването. Се1 де, това няма значение.

1. Пуска ли се редовно - да.
2. Помага ли на Деса за участия - да.
3. Избухват ли си хората на нея - да.

Не виждам къде е проблема. Сравнена с Ти не си за мен, Аномалия, Автомата или Турболенция изглежда по - среден хит, но освен тях не се сещам за много други, които да я бият.

  • Like 2
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Аз не знам защо се гледам само гледанията. Ще кача клипчета на токсичен от няколко дискотеки тия дни и ще видим, че хората си избухват на нея. Това е достатъчно за да приемем, че песента е хит. Щеше да е напред с гледанията, ако нямаше тоя проблем с купуването. Се1 де, това няма значение.

1. Пуска ли се редовно - да.
2. Помага ли на Деса за участия - да.
3. Избухват ли си хората на нея - да.

Не виждам къде е проблема. 

Проблемът е, че не се признават ничии успехи. Галена и пръднята си да запише, ше се води хит, щото е вървежна в момента. Преслава вече не е баш така, а беше. И Глория имаше славните си пръдливи мигове, но това отминава. Други пък чат-пат си избухват с някой хит, защо да не им го признаем. 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Проблемът е, че не се признават ничии успехи. Галена и пръднята си да запише, ше се води хит, щото е вървежна в момента. Преслава вече не е баш така, а беше. И Глория имаше славните си пръдливи мигове, но това отминава. Други пък чат-пат си избухват с някой хит, защо да не им го признаем. 

Точно казано. Народна черта е да се принизяват чуждите успехи, освен тези на Галена. Само сравни топ годините на Галена с тези на Глория, Деса, Ивана и Преслава. Да, към днешна дата първите три, особено Глория и Ивана изглеждат смешни, ама като мачкаха знаеш кво ставаше.  В момента Деса не може да е Галош, втората е на върха. Деса беше там 2003/4/5. Но си се задържа де, даже си се й опраси последните години. Вкарва оперни вайбове с чалгата. 

А Деса си е доста консистентна откъм хитове/ 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Аз не знам защо се гледам само гледанията. Ще кача клипчета на токсичен от няколко дискотеки тия дни и ще видим, че хората си избухват на нея. Това е достатъчно за да приемем, че песента е хит. Щеше да е напред с гледанията, ако нямаше тоя проблем с купуването. Се1 де, това няма значение.

1. Пуска ли се редовно - да.
2. Помага ли на Деса за участия - да.
3. Избухват ли си хората на нея - да.

Не виждам къде е проблема. Сравнена с Ти не си за мен, Аномалия, Автомата или Турболенция изглежда по - среден хит, но освен тях не се сещам за много други, които да я бият.

Маро не ти ли омръзна по цял ден да вадиш от 9 дерета вода  да изкарваш тоя лайновоз топ?Достатъчен ми е най- заблудениоят и фен SG да му чета фантасмагорийте по цял ден.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Маро не ти ли по цял ден да вадиш от 9 дерета вода да вадиш да изкарваш тоя лайновоз топ?Достатъчен ми е най- заблудениоят и фен SG да му чета фантасмагорийте по цял ден.

Песента е готина. Мен много ме кефи и ме дразни да се принизява. Голяма работа, че е апнала една кофа еклери. Който тежи повече по - трудно ще го отвее вятъра и ще го отвлекат пък да ти кажа аз. Сериозния човек си тежи на мястото. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Точно казано. Народна черта е да се принизяват чуждите успехи, освен тези на Галена. Само сравни топ годините на Галена с тези на Глория, Деса, Ивана и Преслава. Да, към днешна дата първите три, особено Глория и Ивана изглеждат смешни, ама като мачкаха знаеш кво ставаше.  В момента Деса не може да е Галош, втората е на върха. Деса беше там 2003/4/5. Но си се задържа де, даже си се й опраси последните години. Вкарва оперни вайбове с чалгата. 

А Деса си е доста консистентна откъм хитове/ 

И Камелия чат-пат уцелва големи хитове като Дразни ме и Името ти, вярно, бяха по-големи от Токсичен, но и конкуренцията беше по-голяма. Сега конкуренцията е Галя, Счети, Ванчето Близалката и Ариа Хеликоптера. Друго не остана на хоризонта. Че дори изчадие като Соня Немска имаше хит по едно време, та се превъзнасяха тука. Що Фатме да нема!? 

Току що, WindWalkerMonk каза:

Песента е готина. Мен много ме кефи и ме дразни да се принизява. Голяма работа, че е апнала една кофа еклери. Който тежи повече по - трудно ще го отвее вятъра и ще го отвлекат пък да ти кажа аз. Сериозния човек си тежи на мястото. 

И Рени да изкара хит, ще й го признаем! В една категория са все пак! 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Песента е готина. Мен много ме кефи и ме дразни да се принизява. Голяма работа, че е апнала една кофа еклери. Който тежи повече по - трудно ще го отвее вятъра и ще го отвлекат пък да ти кажа аз. Сериозния човек си тежи на мястото. 

Аз харесвах и ДС и Пепа и Галош, ама феновете им са много усилни и ги намразих и трите магистралки.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, THE IIconic каза:

Аз харесвах и ДС и Пепа и Галош, ама феновете им са много усилни и ги намразих и трите магистралки.

Време е да захаресаш моята магистралка! Теда има много силна година! 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Време е да захаресаш моята магистралка! Теда има много силна година! 

 

Фатме, Галош, Джако и Дора не мога да ги гледам! Всички други имат шанс. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Точно Слави, като десов, говореше как допълнителните клипчета нямат много значение и ако тях ги няма, тези гледания нямаше да са при официалното клипче. Сега обърнахте плочата като стана въпрос за Джеси. 

Иначе много се изхвърляш с 8М. Само 4-5 песни тази година са минали тази граница, а Токсичен е далеч от топ 5 хит.

Не знам кой какво е говорил, но аз никога не съм имал против да се броят и страничните клипове. Защитавал съм позициите на И на всички като тебе още когато имаше 2М за нула време от фен канали, после и на Шефката. А на Токсичен говорим за два официално качени клипа, които заедно гонят 4М. От които към 1М са направени на официалното видео след зациклянето т.е това са страшно много гледания, които са направени от хора, които сами са търсили точно тази песен. Това не е ли показател колко повече милиони щеше да има парчето ако се показваше отстрани?

Тя ще си направи и 10М с течение на времето, просто защото си се слуша и реално не е зациклила.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Моника Валериева най-накрая се издаде, че е с Меди (освен че се мъкне по всичките му участия из страната), но набързо изтри сторито.. Аз обаче направих скрийншот 😈😄

Лесно може да се проверят татусите 😁

Screenshot_20210826-191627_Instagram.jpg

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Меди с доста амортизирана стока се задоволява. :D Да не й е просто сводник?

Като нищо..щото тя все богаташи си търси, а той не е 🤔

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, asylum каза:

Меди с доста амортизирана стока се задоволява. :D Да не й е просто сводник?

Баси яката песна!

 

Ама май наистина е проклета вещица и нещо ни прави. Тази година и аз по някаква причина повече се кефя на баналността на Преслава, отколкото на традиционно силната продукция на Галена. :D

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Не разбирам! Какво искаш да кажеш?

Иска да каже, че не го е написала уместно. Се1 никой не помни тая Джина и сега трябва да познаят. Тъпата Рена. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Иска да каже, че не го е написала уместно. Се1 никой не помни тая Джина и сега трябва да познаят. Тъпата Рена. 

Аз я познах! Джина е ТОП !

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...