Jump to content

Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

Правила:

1. В темата се пише само за поп фолк и всичко около жанра. 

  • Спамът, флуудът, двойните постове, саморекламата и прекомерните залитания от основната тема са забранени.
  • Не са позволени коментари, съдържащи само емоджита, клипове и снимки без контекст.  
  • Не е позволено постването на повече от едно видео от видеоплатформи в един пост. Ако има нужда от повече, да бъдат вмъкнати като линк.
  • Коментари, които затрудняват нормалното браузване (разглеждане) на страницата - ще бъдат скривани.

2. Не се допуска създаването и използването на псевдоними на фенове или фен маси, както и свързването на фенство с личен живот. 
3. Забранени са индиректни обиди към потребители, посредством текстове/заглавия на песни и др. добре познати похвати. 
4. Освободеният език към публични личности и продуценти е допустим, когато не са засегнати техни деца, роднини и близки хора, които не са в публичната сфера.
5. Споделянето на линкове за изтегляне към незаконно изтекла музика в темата е забранено без изричното разрешение на администратор. 

Екипът си запазва правото да крие или мести коментари, които не отговарят на горепосочените правила, а системните и повторните нарушители ще бъдат наказвани. 

Само модератори могат да създават тази тема и задължително трябва да посочат Време на заключване.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , asylum каза:

2 милиона за хита! 

 

Верно си е хит, щом аз съм си я свалил на флашка в колата. Иначе, на Дацов доведената щерка я бива. Само да не си бе наляла устата толкова много.

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, foxy_vd каза:

Верно си е хит, щом аз съм си я свалил на флашка в колата. Иначе, на Дацов доведената щерка я бива. Само да не си бе наляла устата толкова много.

И в коментарите в тубата всеки казва, че я чува из града си и приятели! Потвърдено! Хитов хит! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи Галена най- въртяна с различни песни. Всяка втора песен на Галена беше. Тhe Corner- най-ужасната дискотека. Първи и последен път там. Повече никога на дискотека в Слънчев бряг. Дотука бях!

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, zai4eto82 каза:

Снощи Галена най- въртяна с различни песни. Всяка втора песен на Галена беше. Тhe Corner- най-ужасната дискотека. Първи и последен път там. Повече никога на дискотека в Слънчев бряг. Дотука бях!

Мани Галена, Малена, Корнер, Морнер, Слънчака. Кай ни за Коцака!

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, asylum каза:

Мани Галена, Малена, Корнер, Морнер, Слънчака. Кай ни за Коцака!

Нищо няма за разказване. Освен,че съм на 2 часа сън и ми е лошо, друго няма. 

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, zai4eto82 каза:

Снощи Галена най- въртяна с различни песни. Всяка втора песен на Галена беше. Тhe Corner- най-ужасната дискотека. Първи и последен път там. Повече никога на дискотека в Слънчев бряг. Дотука бях!

Какво се е случило Зайче?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, zai4eto82 каза:

Нищо няма за разказване. Освен,че съм на 2 часа сън и ми е лошо, друго няма. 

Скандализираш. Айде като се наспиш утре ще ни кажеш. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, zai4eto82 каза:

Само глупости са ви в главата. Единственото, което ще кажа е,че скоро Коце ще има изненада, май ще пуска дуета с Преслава. 

И ще станеш яростен защитник на щъркукела от Толбухин? Дано флопне!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, zai4eto82 каза:

Само глупости са ви в главата. Единственото, което ще кажа е,че скоро Коце ще има изненада, май ще пуска дуета с Преслава. 

Дано не. Трудно ще ти е да я хвалиш мумията след като дори фризьорката не я кефи. 

Веднага да я презаписва спешно с по-твой избор между любимите ти Тиана и Ашли! Те са топ, та и Наркоце да се види с хит! 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, zai4eto82 каза:

Само глупости са ви в главата. Единственото, което ще кажа е,че скоро Коце ще има изненада, май ще пуска дуета с Преслава. 

Пепи много активна стана, 3 песни за 3-4 месеца, само че аз бях дочул че дуета с Лидия е бил този с Коце.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...