Jump to content

Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Иска да каже, че не го е написала уместно. Се1 никой не помни тая Джина и сега трябва да познаят. Тъпата Рена. 

Доста тъп подход. Рена ми паднА фочите! 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Край, страшно неуважение!

image.png.5dd1c76afaba4e773b9d9a7143006281.png

Не виждам защо да не я познаем. Тя е буквално с една визия от началото на кариерата си преди поне 20 години.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нашите чалгарки е време да слязат от самолетите и да се пуснат от шлифера на Господ, за който са се хванали.

Това, за справка, е певица, която живее в собствен дворец във Виена със сигурно 743628394 спални и кенефи, има автопарк с ултра скъпи автомобили, има телевизия и една сурия народ, който бачка за нея, абе има пари за 3 такива живота напред и не й дреме вече, ни за Видин, ни за Белград, а каква емоция, какъв контакт с публиката, слиза, поздравява се с всички - няма ковиди и мовиди, няма определяне на публиката и на мястото. Да се учат да са хора първо, пък после звезди!

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Вече има идва too much това с плескавиците световни звезди-милиардерки. 

Да бе, верно е милиардерка. Е, не ги е изкарала по кафаните и панаирите, ама се пръска от пари.

Просто се чудя на нашите откъде това самочувствие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

 

Просто се чудя на нашите откъде това самочувствие.

То е породено от реалната липса на такова. Избиват си комплексите. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото и аз не одобрявам това прехласване на наще големи по сръбкините. Да беше Мадона, ма те я знаят само като име нея де. Олекваме много, се1 ние си нямаме нищо. Колко песни на Глория, Галена, Преслава, Петкана и КуРвана откраднаха вече и те. Да, в миналото сме се учили от тях, взимали сме техни песни, но сега вече мисля, че и ние си имаме музикална ниша. Не случайно те взимат от нас. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Just_Me каза:

Моника Валериева най-накрая се издаде, че е с Меди (освен че се мъкне по всичките му участия из страната), но набързо изтри сторито.. Аз обаче направих скрийншот 😈😄

Лесно може да се проверят татусите 😁

Screenshot_20210826-191627_Instagram.jpg

Ужаст. Не може ли просто да обяви че е гей, транслезбийка или нещо от сорта ебаси, по-малък резил ще е от тая. 

  • Like 1
  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Ужаст. Не може ли просто да обяви че е гей, транслезбийка или нещо от сорта ебаси, по-малък резил ще е от тая. 

Не може сега така да мислите. Погледни го и от неговата страна душата. За да има клипове, трябва да задоволява:

https://www.google.com/search?q=благо+солов&rlz=1C1FKPE_enCH963CH963&oq=благо+солов&aqs=chrome..69i57j0i22i30l6.2413j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Нормално е после да иска да си намери плеймейтка секс бомба за да се залъже, че е голям путкокъртач и  да забрави какво са си къртили с мечето от Явор. 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , SG каза:

Знам, че не е хит на годината.

Зацикли, защото системата на YouTube го докара до там заради купените гледания. Клипчето в нейния канал и то гони 2М, ако го нямаше индийския проблем вече щеше да е направила поне 7-8М цялостно.

300 милиона щеше да направи, аре стига глупости.Пък и по-важното е как явно гърми отсякъде, включително Индийския субконтитент, а Доня е по-заета в напоследък от когата и да било. Само тука у форумско хитовете все още се отчитат по брояча на тубата, което е твърде далече от реалността. 

А хит на годината номер едно е безапелационно Ани Принцесс. 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Не може сега така да мислите. Погледни го и от неговата страна душата. За да има клипове, трябва да задоволява:

https://www.google.com/search?q=благо+солов&rlz=1C1FKPE_enCH963CH963&oq=благо+солов&aqs=chrome..69i57j0i22i30l6.2413j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Нормално е после да иска да си намери плеймейтка секс бомба за да се залъже, че е голям путкокъртач и  да забрави какво са си къртили с мечето от Явор. 

При всички положения ми е тъжно за него - толкоз да е закъсал да се навие (и плати) за най-дъртата и амортизирана сексмейтка. Толкоз ли сме останали без такива кадри??????? 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

При всички положения ми е тъжно за него - толкоз да е закъсал да се навие (и плати) за най-дъртата и амортизирана сексмейтка. Толкоз ли сме останали без такива кадри??????? 

Ми те почват от 13 човек. Имам една съседка, готино дете е, наистина красива, руса, синеока, добре сложена, има гърди като за 13 според мен повече отколкото трябва, но всяка вечер се **ка с гаджето си на 16 в колата. В 10 като се прибирам от фитнеса, то не е пъшкане, шляпане. Като стане 20 какъв километраж ще е навъртяла... И защо пикльо кара БМВ е друг въпрос...

Иначе това е голяма песен:

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава днес имаше участие в една механа на Приморско и мога да ви кажа, че хората си я възприемат като мега звезда - пеят и всичките песни от леглото до лъжа е без значение от възрастта(до към 40-45,по-възрастни нямаше).А тя беше много усмихната, весела и си говореше с хората между песните. Всеки от механата се качи при нея на някакъв аматьорски подиум, дори имаше някои мега нахални и аз лично много бих се изнервила, но тя супер весело се отнасяше и се снимаше с всички даже имаше публика и извън механата. А в лице е топ, много по-добре от онзи орелски нос. В дискотеките може да е друга картинка- в тия дупки хич не ми се навира.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , ice_hot_sm каза:

Т'ва верно ли на участие на Дебеланка? Да не повярва човек, че така ѝ се кефят. 

 

Защо да не и се кефят, колко често гостуват международни звезди? 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , berryJ каза:

Преслава днес имаше участие в една механа на Приморско и мога да ви кажа, че хората си я възприемат като мега звезда - пеят и всичките песни от леглото до лъжа е без значение от възрастта(до към 40-45,по-възрастни нямаше).А тя беше много усмихната, весела и си говореше с хората между песните. Всеки от механата се качи при нея на някакъв аматьорски подиум, дори имаше някои мега нахални и аз лично много бих се изнервила, но тя супер весело се отнасяше и се снимаше с всички даже имаше публика и извън механата. А в лице е топ, много по-добре от онзи орелски нос. В дискотеките може да е друга картинка- в тия дупки хич не ми се навира.

Но програмата й беше на 80 плейбек, та в такъв случай нека е мега звезда. Отишла да си отваря устата и да се е*ава с хората.

  • Like 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, stereoto_ каза:

Но програмата й беше на 80 плейбек, та в такъв случай нека е мега звезда. Отишла да си отваря устата и да се е*ава с хората.

Прав си - на плейбек е ама хората въобще не обръщат внимание честно казано -пеят си “с нея” и се кефят. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, berryJ каза:

Прав си - на плейбек е ама хората въобще не обръщат внимание честно казано -пеят си “с нея” и се кефят. 

 

Да и това е така, това е едно от доказателствата, колко глупав народ сме и как се кефим да се е*бават с нас... От която и страна да го погледнеш така - културно, политически, житейски.. 

  • Like 5

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , berryJ каза:

Преслава днес имаше участие в една механа на Приморско и мога да ви кажа, че хората си я възприемат като мега звезда - пеят и всичките песни от леглото до лъжа е без значение от възрастта(до към 40-45,по-възрастни нямаше).А тя беше много усмихната, весела и си говореше с хората между песните. Всеки от механата се качи при нея на някакъв аматьорски подиум, дори имаше някои мега нахални и аз лично много бих се изнервила, но тя супер весело се отнасяше и се снимаше с всички даже имаше публика и извън механата. А в лице е топ, много по-добре от онзи орелски нос. В дискотеките може да е друга картинка- в тия дупки хич не ми се навира.

От къде знаеш, че нямало по възрастни от 45+? Да не си минала да проверяваш лични карти? 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, THE IIconic каза:

От къде знаеш, че нямало по възрастни от 45+? Да не си минала да проверяваш лични карти? 

На пръв поглед. Те всичките се изредиха да се снимат и малко или много се забелязва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...