Jump to content

Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 11 часа , pacho каза:

Откога го издирвам този лъскав, гъзаро-тузарски клип на тази лятна хитачка, писана за софийския хай лайф :D 

 

Какво ли се случва сега с Насти? Изпял е топ песни! Обожавам "Тез очи зелени" ❤️

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Just_Me каза:

Какво ли се случва сега с Насти? Изпял е топ песни! Обожавам "Тез очи зелени" ❤️

Преди 3-4 години бях в Чевермето в Несебър - кръчмарските певци бяха Исмералда и Ерик, и разни незнайни. Амети и Насти бяха сред гостите със семействата си и ги накараха да изпеят няколко песни - страшен купон направиха. После и Борис Солтарийски пя :D

  • Wow 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да започнем деня с малко ДЖАЗ!

Домати, пипер, патладжан.(x2) ще ти дам с думи днес аз галантни. Моите стоки са най- пикантни. Домати, пипер, патладжан. Аз продавам и тук при мен се стичат сред пазарските сергии много хора, коренно различни, с пари и без пари. Те купуват или просто зяпат без да им запомням аз лицата- хиляди лица, пъстър свят. Но веднъж сред навалицата гъста аз видях едно момче с по-различни и хипнотични, хубави черти. Той си тръгна без да забележи моите разпалени копнежи. Спри, загадъчно момче и при мен върни се! Припев: Домати, пипер, патладжан.(x2) ще ти дам с думи днес аз галантни. Моите стоки са най- пикантни. Домати, пипер, патладжан.(x2) Домати, пипер, патладжан.(x2) Често пъти срещаме случайно своя приказен дар на пазара, в кино някое или в нощния бар. Само, че докато се усетим изплъзва ни се той от ръцете! Спри загадъчно момче и при мен върни се! Ако пак оттук сега премине, както мина и преди, ще му кажа, че сред всички други той за мене е един! С пипер, патладжан и домати ще му правя цял живот салати! Хей, загадъчно момче, моля те- върни се!

  • Love 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , pacho каза:

Нашите чалгарки е време да слязат от самолетите и да се пуснат от шлифера на Господ, за който са се хванали.

Това, за справка, е певица, която живее в собствен дворец във Виена със сигурно 743628394 спални и кенефи, има автопарк с ултра скъпи автомобили, има телевизия и една сурия народ, който бачка за нея, абе има пари за 3 такива живота напред и не й дреме вече, ни за Видин, ни за Белград, а каква емоция, какъв контакт с публиката, слиза, поздравява се с всички - няма ковиди и мовиди, няма определяне на публиката и на мястото. Да се учат да са хора първо, пък после звезди!

 

Драгана е една селяка, заслужаваща да живее в Бусманци, с външен кенеф и стая единочка, с напикани дюшещи и поцинкована кофа.

  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Драгана е една селяка, заслужаваща да живее в Бусманци, с външен кенеф и стая единочка, с напикани дюшещи и поцинкована кофа.

Много лесно си я представих точно така. Доста илюстративно! И токът да е непостоянен!

 

  • Haha 4
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, чушка. каза:

Драгана е една селяка, заслужаваща да живее в Бусманци, с външен кенеф и стая единочка, с напикани дюшещи и поцинкована кофа.

Че кво ще прави тая у нас? Хич не я искам, да ми капризничи и да ми разлепи плакатите на Лиди.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , stereoto_ каза:

Да и това е така, това е едно от доказателствата, колко глупав народ сме и как се кефим да се е*бават с нас... От която и страна да го погледнеш така - културно, политически, житейски.. 

Ама защо си мислиш, че това някъде е фактор? Бритни Спиърс изкара цял сезон в Лас Вегас така? Беше и по оборотна от останалите, които пееха на живо. Не казвам, че е правилно, казвам че не е само тук.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Willy каза:

Волим те Драгана, че се видим на кУнцерта, на новУгУдишнУтУ на ДМ Сат че са видим!

gm 💋

 

Тва е най - големия й хит. Дано изпее нея<3

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , THE IIconic каза:

От къде знаеш, че нямало по възрастни от 45+? Да не си минала да проверяваш лични карти? 

Не завиждай! Не може всеки път сички мъже за теб! Другия път и ти на Пепа и ше обарваш чичаци!

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега... че сме чуждопоклонници, СМЕ. И това е мега дразнещо. Сами си пречим.

Обаче хейтът ви по Драгана е напълно необоснован. Другите и да ги плюете, няма да сгрешите. Жената има страхотно отношение към хората и толкова енергия, колкото нито една от тукашните пачаври няма на сцена. Успяла е по напълно нормален начин. Да не говорим какви концерти с хореография, музика и клипове е правила през 90-те... Не сте наясно, защото гледате нещата към момента и ви се струват кръчмарски. Проучете, пък тогава плюйте.

Едит: И не се подигравайте на такива като нея и Деса, когато напълнеят - представете си пък, че имат и заболявания...

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, adorable каза:

Сега... че сме чуждопоклонници, СМЕ. И това е мега дразнещо. Сами си пречим.

Обаче хейтът ви по Драгана е напълно необоснован. Другите и да ги плюете, няма да сгрешите. Жената има страхотно отношение към хората и толкова енергия, колкото нито една от тукашните пачаври няма на сцена. Успяла е по напълно нормален начин. Да не говорим какви концерти с хореография, музика и клипове е правила през 90-те... Не сте наясно, защото гледате нещата към 21 век и ви се струват кръчмарски. Проучете, пък тогава плюйте.

Тя наистина може би е най окей. Мен още ми бие в главата Брена дето каза, че нашата музика няма душа.

иначе Драгана и мен ме впечатли, това че е милиардерка 1, от там тва че е у Видин и е така топла.

Но мнението ми си остава, ние си имаме наша музика и наши звезди. Трябва повече уважение за тях.

Но това, че е милиардерка определено промени мнението ми за нея, ако го знаех по рано сигурно и мнението ми щеше са е по меко. Хубаво е да харесваш милиардери.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Danger. каза:

Гордея се, че не съм бил фен и не се кефя на нито една от дъртите сръбски вампири. 

Всички сме ти повече от благодарни за тази информация. 

  • Haha 7
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Тя наистина може би е най окей. Мен още ми бие в главата Брена дето каза, че нашата музика няма душа.

иначе Драгана и мен ме впечатли, това че е милиардерка 1, от там тва че е у Видин и е така топла.

Но мнението ми си остава, ние си имаме наша музика и наши звезди. Трябва повече уважение за тях.

 

Ти ако видиш нейни неща и пърформанси от 90-те - човек, това за Сърбия в онова време на инфлация и санкции и ВОЙНА, си е уау. На фона на кръчмотии с мазен привкус. Аз само нейните неща мога да изтърпя и съм слушал. Личната ѝ история също е впечатляваща - въпрос на късмет. Но страхотно семейство, без скандали и изцепки. Доста по-светски живот води, но не в стил Карлеуша, доста по-обрана е и не го натрапва. Като човек за мен е страхотна. Трябва да разграничаваме хората и се радвам, че ти го правиш.

Съгласен съм, че трябва да подкрепяме нашите си. Ама те първо към себе си нямат уважение. Брена например се наду и нито си качи снимка с Глория, нито нищо. Искам Глория след това участие на Драгана да си даде сметка какво искат хората и от нея. Пеена на живо с бенд... да ПОПИТАШ публиката си какво иска да изпееш, да има ДИАЛОГ. Иначе Глория също остава, говори си с нас, тя самата има по-хубав репертоар и глас и от сръбкините, но трябва да разбере колко е важно всеки път да разнообразяваш тоя репертоар, да се раздаваш на сцена като за последно... В това отношение имаме още какво да учим от другите народи. Когато се заявим кои сме пред света, и светът ще погледне с други очи на нас. Засега сме мижитурки.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Но това, че е милиардерка определено промени мнението ми за нея, ако го знаех по рано сигурно и мнението ми щеше са е по меко. Хубаво е да харесваш милиардери.

 

Чак милиардерка не е. Има телевизия, автопарк (мъжът ѝ), дворец на Мария Терезия, познанства със световни актьори, но тя знае и английски, има и филм, албум на английски - има какво да разкаже на тия хора, не мафиотски истории... Държи се като нормален човек, а не като че някой ѝ е длъжен или като сръбска майка (Цеца). Не е охранявана. Не държи оръжие вкъщи, както обича да казва.

Колкото до това дали да харесваме милиардери или не, казано иронично или не - всичко е въпрос до човек. Или струваш, или не. Ние и тука имаме милиардери, ама... за харесване ли са? По-коректно е да кажем, че трябва да харесваме УСПЕШНИ хора, пък че нямали милиони - еми не всеки стига до там. Познаваш ли честни милиардери в България?

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, adorable каза:

Колкото до това дали да харесваме милиардери или не, казано иронично или не - всичко е въпрос до човек. Или струваш, или не. Ние и тука имаме милиардери, ама... за харесване ли са? По-коректно е да кажем, че трябва да харесваме УСПЕШНИ хора, пък че нямали милиони - еми не всеки стига до там. Познаваш ли честни милиардери в България?

Да, затова говорим. А според ститиските си е баш милиардер, още вчера като се спомена се разрових да проверя. Направо прикова погледа ми като плейбой с Камелия на Фокси. И е важно да са си милионери и милиардери, ама от тия западните, не тия тукашните мутряги. 

Ето една бъдеща такава. Рияната в хранителната индустрия:

Обрат в отношенията между Деси Слава и Благой/ СНИМКИ - Signal.bg

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

Да, затова говорим. А според ститиските си е баш милиардер, още вчера като се спомена се разрових да проверя. Направо прикова погледа ми като плейбой с Камелия на Фокси. И е важно да са си милионери и милиардери, ама от тия западните, не тия тукашните мутряги. 

Още по-важно от това да са милиардери... е да не се болни мозъци, които от скука да създават вируси и разни други дяволии, докато същевременно се прикриват зад лустрото на филантропия или корпоративна отговорност. Да са милиардери, ама да не са изперкали - това на мен ми говори, че състоянието не им е разбило психиката. У нас уважавам всеки бизнесмен, който си плаща данъците и развива легална дейност, справя се с регулациите, но не и тия милиардери, които му извиват ръцете, за да са те отгоре.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Да, щом познавам, за мен са честни. :bleh:

:D Сетих се за тая песен.

Ако на Драгана нещо ѝ липсва при наличието на толкова пари - това е един адекватен стилист. Един път се облича добре, друг път зле. Сега това нещо във Видин, което е наметнала... не е ок. Толкова ли няма около нея хора да ѝ кажат. Тоя проблем го имат и нашите тука... Един парцал може да струва много, ама пак да си е парцал. Вече като видя някакви леопардово-змийски туники и десени... не знам...

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, adorable каза:

Още по-важно от това да са милиардери... е да не се болни мозъци, които от скука да създават вируси и разни други дяволии, докато същевременно се прикриват зад лустрото на филантропия или корпоративна отговорност. Да са милиардери, ама да не са изперкали - това на мен ми говори, че състоянието не им е разбило психиката. У нас уважавам всеки бизнесмен, който си плаща данъците и развива легална дейност, справя се с регулациите, но не и тия милиардери, които му извиват ръцете, за да са те отгоре.

Ох, мило, няма човек, който да печели много и да е наред с психиката или да не пие хапчета, да не пие алкохол или да не се друса. Да си много богат, означава да се лишаваш от страшно много неща и понякога да правиш онова, което трябва, без значение дали го искаш или не. Това са някакви розови филмчета, които разказваш.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, WindWalkerMonk каза:

Не завиждай! Не може всеки път сички мъже за теб! Другия път и ти на Пепа и ше обарваш чичаци!

В никакъв случай не завиждам! Задоволен съм.

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, WindWalkerMonk каза:

Да, затова говорим. А според ститиските си е баш милиардер, още вчера като се спомена се разрових да проверя. Направо прикова погледа ми като плейбой с Камелия на Фокси. И е важно да са си милионери и милиардери, ама от тия западните, не тия тукашните мутряги. 

Ето една бъдеща такава. Рияната в хранителната индустрия:

Обрат в отношенията между Деси Слава и Благой/ СНИМКИ - Signal.bg

И от какво точно са й милиардите, ако не от съмнителна дейност? Да не е основателка на Амазон или Тесла? Щото от една чалга да е не ми се вярва.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, adorable каза:

:D Сетих се за тая песен.

Ако на Драгана нещо ѝ липсва при наличието на толкова пари - това е един адекватен стилист. Един път се облича добре, друг път зле. Сега това нещо във Видин, което е наметнала... не е ок. Толкова ли няма около нея хора да ѝ кажат. Тоя проблем го имат и нашите тука... Един парцал може да струва много, ама пак да си е парцал. Вече като видя някакви леопардово-змийски туники и десени... не знам...

Ако си милиардер не може да изглеждаш зле. Тогава модата е това, което ти носиш. Иначе си е екстра. Започнах да й симпатизирам, а като видях авто салона съвсем. 

преди 8 минути, DarkChild каза:

И от какво точно са й милиардите, ако не от съмнителна дейност? Да не е основателка на Амазон или Тесла? Щото от една чалга да е не ми се вярва.

Може да има акции и там :D То е малко над милиард, не е Джеф Безос. Иначе самата тя е около 100 милиона, което пак е супер много:

Dragana Mirkovic Net Worth (2021 Update) (celebritynetworth123.com)

За справка, Britney Spears е 115 :D Смешница:

Britney Spears' Net Worth (Updated August 2021) | Wealthy Gorilla

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...