Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Blueberry каза:

Това е като да попиташ "Черно или бяло?" и да ти отговорят - "Германска марка, в Кореком много вървеше". Нито е релевантно на въпроса, нито някой роден след 1993 ще разбере какво казваш.

То не са ли повечето тука след 1993? 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Мале,мале @Blueberry ми се струва доста лоша тези дни. Чак ме е страх да я цитирам и да плюя Емилия,че да не вземе да ме набие през екрана.

 

Ако наплюеш турбуленцията на поп-фолка, губиш шанса да си един от първите притежатели на айфон 13. ;)

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, BobiTo каза:

Ако наплюеш турбуленцията на поп-фолка, губиш шанса да си един от първите притежатели на айфон 13. ;)

 

Счетоводителката може да си навре кривите Айфони в хралупата

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Blueberry каза:

@adorable прочетох много думи, но не улових и една смислена теза. Та я кажи с една дума директно - Преслава или Галена?

Смислена теза за кое? Иначе на въпроса ти - Драгана. :D

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И Десита мачка, много силен сезон. Специално от 'Поредната цигара" насам и специално с тази новата песен ми напомня на Преслава по някакъв начин, много харизма и чар. Лидия е супер миличка и обичат хората, но определено Десита и Симона също са много добри попадения, не мисля, че има по-добри женски последнте години, евала на Галин за това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, WindWalkerMonk каза:

Райна е пуснала песен. Враво, не е лоша, но няма да я слушам втори път. Освен това е малко бледа като за лятото. 

Ах въй не - пак си за нови очила кака. Зрението, сърказмът и вкуса ти нещо хич ги няма.

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Ах въй не - пак си за нови очила кака. Зрението, сърказмът и вкуса ти нещо хич ги няма.

 

Не мила, не беше сърказъм. Сега видях, че е стара, но аз Райна не слушам от едно 10 години. Дори не й пускам песните, затова се е получило недоразумение. Малко като с Глория и Ивана. Само прочитам имената им и знам, че е със табела пропусни. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Не мила, не беше сърказъм. Сега видях, че е стара, но аз Райна не слушам от едно 10 години. Дори не й пускам песните, затова се е получило недоразумение. Малко като с Глория и Ивана. Само прочитам имената им и знам, че е със табела пропусни. 

Когато излезна песента преди 5 години ти се спука да я плюеш, но щом казваш, че сега я чуваш… Поне ни забавляваш с опитите си за оригиналност, които доста куцат. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Когато излезна песента преди 5 години ти се спука да я плюеш, но щом казваш, че сега я чуваш… Поне ни забавляваш с опитите си за оригиналност, които доста куцат. 

Верно ли, дори не помня - ужас... толкова за Райна. Какво казах тогава ? Това е интересен факт, защото аз се регистрирах на 23 май мин година. Та едва ли бях аз скъпа, но нека приемем, че който и да визираш се1 е казал моите думи. В момента сме като:

  • Май 23
  •  
  •  
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, WindWalkerMonk каза:

Верно ли, дори не помня - ужас... толкова за Райна. Какво казах тогава ? Това е интересен факт, защото аз се регистрирах на 23 май мин година. Та едва ли бях аз скъпа, но нека приемем, че който и да визираш се1 е казал моите думи. В момента сме като:

  • Май 23
  •  
  •  

Аз съм по грубото, кака.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале Десита сутринта като я слушах имаше 18,200 лайкс и сега са мръднали само с +400 за целия ден, ама иначе продължават да трупат по 200/300к на ден. Смешни и жалки, дано са реклами.

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Мита че нова обложка = повече показване.

Те смениха и на “В твоето легло” и нищо не стана. Тази обложка на “Скандал” не ми харесва грам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Danger. каза:

Те смениха и на “В твоето легло” и нищо не стана. Тази обложка на “Скандал” не ми харесва грам.

Те и преди да сменят обложката, нищо не стана от "В твоето легло".

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...