Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, BobiTo каза:

Айде, айде, като Жоро Илиев плащаше клипчетата на баба ти Гло не си имал против, а за котката избълва гнусотии. Поздрав с хит от 2016! 

 

Айде да приемем, че Глория и Райна понеже щом са им фенове, значи за тях те покриват качеството са пускали шедьоври. Кой брои Глория и особено Райна за живи бе бате. На тях дори песните им никой не слуша (новите). С какво са повече от Анелия която макар и свалила нивото още е канена и работи ? Те реално кариери нямат ? Ако това е алтернативата, по - добре да си комерсиален. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Айде да приемем, че Глория и Райна понеже щом са им фенове, значи за тях те покриват качеството са пускали шедьоври. Кой брои Глория и особено Райна за живи бе бате. На тях дори песните им никой не слуша (новите). С какво са повече от Анелия която макар и свалила нивото още е канена и работи ? Те реално кариери нямат ? Ако това е алтернативата, по - добре да си комерсиален. 

Райна спря да бъде актуална още 2010, не знам кой я брой за жива, та чак и ниво имала. Глория пък не е актуална едно 10+ години! Котката догодина прави 20 години на сцена и продължава да е хитова, това тяхното е просто 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , pacho каза:

Нещо много интересно се случи в този конкурс. Тая Исмералда, бивша фолкаджийка, се изказа, че цяла България и всичките медии се сетили за нея след толкова години и не могли да повярват, че пробила на сръбска сцена, а то няма и 1%  достоверност от това.

Още по-интересно е, че веднъж не е споменала, че е имала кариера в БГ фолка, може би защото цялата й дискография е съставена от кавъри, за които 50 стотинки не е платила.

"Мъртво море" на Цеца поне я изпя сравнително добре, ама сърбите са 50 на 50, някои много я харесват, други пишат "Втора Цеца не ни трябва". Иначе го играе голяма превземка като се изказва в шоуто.

Тя Исма си пее в БГ нон-стоп.

преди 17 часа , WindWalkerMonk каза:

С какво Анелия е дъно повече от останалите ? Шампион още се върти почти всяка вечер. Тук се говори от години, че е Флоп, а на концерта смаза. И пак казвам СВ пуска супер често. Нали все се говори за задържане - ето добър пример.

Котка също си се пуска редовно! Какво се чоплите Анелия.

Песните на Анелия са винаги подходящи за дискотеки и с различно звучене - я денс, я кючек, я типичен попфолк. Къде такова разнообразие у другите? Тук винаги я принизяват, защото нямат наблюдения. Гот ми е пръскаше 3 години в дискотеките, наравно с Калифорния - иначе хит не били и двете, щот не са на Преса и Галеса. Същото за Шампион. Да не говорим за кавърите на Зоопарк, които всички на опашка се наредиха да поръчват на Ганев и евтиното му копие Деян Тенекето. Аман от завист! 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BobiTo каза:

Айде, айде, като Жоро Илиев плащаше клипчетата на баба ти Гло не си имал против, а за котката избълва гнусотии. Поздрав с хит от 2016! 

 

За милионен път ще кажа, че не припадам по клиповете на Глория от 2003, а и тогава не съм знаел кой кой е и само ми е било до Жоро Илиев. Поне имената на фирмите и логата си стоят още на плочката на "Феникс" и "Очакване". Всеки на някого помага понякога, било за клип, било за концерт, няма срамно, но това тотално да избягаш от себе си... а и Анелия проби във време, когато пътеките бяха утъпкани, Глория бая се е поозорила сама, преди да получи помощ на десетата година от кариерата си.

Благодаря за поздрава, намери нещо по-добро нейно. Примерно "Пие ми се", с която описва историята на целия жанр.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

Благодаря за поздрава, намери нещо по-добро нейно. 

Слушам и изпълнявам! 

Коментирайте, че тази песен е трябвало да е с Теди А., но се е отказала и Анелия веднага е приела!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, adorable каза:

За милионен път ще кажа, че не припадам по клиповете на Глория от 2003, а и тогава не съм знаел кой кой е и само ми е било до Жоро Илиев. Поне имената на фирмите и логата си стоят още на плочката на "Феникс" и "Очакване". Всеки на някого помага понякога, било за клип, било за концерт, няма срамно, но това тотално да избягаш от себе си... а и Анелия проби във време, когато пътеките бяха утъпкани, Глория бая се е поозорила сама, преди да получи помощ на десетата година от кариерата си.

Благодаря за поздрава, намери нещо по-добро нейно. Примерно "Пие ми се", с която описва историята на целия жанр.

Всеки с вкуса си Стефчо. И Глория пее една и съща тромаво глупава песен вече 10 години. Айде две песни - Циганите и нещо като прЕличам ли на вятъра. Освен това по - голямо дъно от Глория в мрежите са само Галин, Райна и Емануела. Анелия може да не е много умна, ама поне циркове не прави. 

@Runevski Рено ма, щеше да ми потрошиш джипа оня ден с твоя стар Нисан. Карай по - внимателно скъпа! 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, adorable каза:

За милионен път ще кажа, че не припадам по клиповете на Глория от 2003, а и тогава не съм знаел кой кой е и само ми е било до Жоро Илиев. Поне имената на фирмите и логата си стоят още на плочката на "Феникс" и "Очакване". Всеки на някого помага понякога, било за клип, било за концерт, няма срамно, но това тотално да избягаш от себе си... а и Анелия проби във време, когато пътеките бяха утъпкани, Глория бая се е поозорила сама, преди да получи помощ на десетата година от кариерата си.

Благодаря за поздрава, намери нещо по-добро нейно. Примерно "Пие ми се", с която описва историята на целия жанр.

От какво е избягала Анелия? Имаше си музикален продуцент, който е намирал дадена концепция подходяща за нея. Според мен в момента е себе си и си прави каквото иска. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

 Рено ма, щеше да ми потрошиш джипа оня ден с твоя стар Нисан. Карай по - внимателно скъпа! 

Пуснала си е тая песен и се е опиянила...

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

От какво е избягала Анелия? Имаше си музикален продуцент, който е намирал дадена концепция подходяща за нея. Според мен в момента е себе си и си прави каквото иска. 

От Алтер Егото си. :D

Да, видно е, че сега е себе си, тя още тогава е искала да се развихри, ама друга е била концепцията, чакала-плакала. :D И кражби на Крейг Дейвид. Но беше много екзотична. Една дълга черна крива, потури, шалвари. Фолк гръндж. Яка беше. :)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Въобразявала си е, че кара

 

Според мен е получила дежавю от момента, когато е научила, че е в десятката по продажби в Сърбия през 2002. :D

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, WindWalkerMonk каза:

Айде да приемем, че Глория и Райна понеже щом са им фенове, значи за тях те покриват качеството са пускали шедьоври. Кой брои Глория и особено Райна за живи бе бате. На тях дори песните им никой не слуша (новите). С какво са повече от Анелия която макар и свалила нивото още е канена и работи ? Те реално кариери нямат ? Ако това е алтернативата, по - добре да си комерсиален. 

Заповядай на концерта в Летния театър в Пловдив. Ще подгрявам. :D

Не, сериозно ти казвам, пусни се на някой от концертите.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, adorable каза:

Заповядай на концерта в Летния театър в Пловдив. Ще подгрявам. :D

Не, сериозно ти казвам, пусни се на някой от концертите.

Имах билет за този сега, но поради новия ми пост пътувам из света и дадох билетите и за Ивана и за Глория. Кога е този в Пловдив, аз много го мразя този град, но може да мина. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Имах билет за този сега, но поради новия ми пост пътувам из света и дадох билетите и за Ивана и за Глория. Кога е този в Пловдив, аз много го мразя този град, но може да мина. 

7 септември.

Имате ли приятели в турското посолство?

Ивана имаше едно клипче в инстаграм, където си подпира циците с едно бюстие от Юнона, скандална е.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Е ти нищо не каза, много ясно, че така. Топ песента. 

Това е химн! Не е песен!

преди 6 минути, adorable каза:

От Алтер Егото си. :D

Да, видно е, че сега е себе си, тя още тогава е искала да се развихри, ама друга е била концепцията, чакала-плакала. :D И кражби на Крейг Дейвид. Но беше много екзотична. Една дълга черна крива, потури, шалвари. Фолк гръндж. Яка беше. :)

Аз я ненавиждах тогава. 

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Имах билет за този сега, но поради новия ми пост пътувам из света и дадох билетите и за Ивана и за Глория. Кога е този в Пловдив, аз много го мразя този град, но може да мина. 

И аз мразя Филибето, най-омразният ми град! Не разбирам прехласването по него. Ок, може би Стария град, но то и други стари градове има. Селско е, всички са някак общи и ги научаваш за 2 дни. Отделно хората са отвратителни. 

  • Love 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@asylum, не мога да подмина този знаков албум, пълен с любими маанета. Пускам го винаги когато искам да намеря покой в душата си. Толкова много изтънчени послания в него... Отчаяно го търся на CD, помагай. :D

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

@asylum, не мога да подмина този знаков албум, пълен с любими маанета. Пускам го винаги когато искам да намеря покой в душата си. Толкова много изтънчени послания в него... Отчаяно го търся на CD, помагай. :D

Много класно звучене, актуално и до днес.

Да я попитаме освен? 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...