Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 11 минути, BobiTo каза:

Счети си е отменила всички участия, защо ли спира националното турне на хита? Днес навършва 1 месец!

 

Пак е надула корема явно ...

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Пак е надула корема явно ...

Дано! Да й ядат счетоводния гъз! Пак заби хита на годината и се оттегли. Достойна конкуренция на

 

  • Haha 3
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

Дано! Да й ядат счетоводния гъз! Пак заби хита на годината и се оттегли. Достойна конкуренция на

 

Обаче понякога са много особени феновете. Хлебят Емилия затова, че пее по - малко от Румънеца. Та тя е платила песента и участието й е с най - запомнящите се фрази. Не знам откъде дойде това… всичко е точно, да слушат хита и да се кефят.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Willy каза:

Юли е месецът на Галена!

 

Бях забравил, че това е от юли. Наистина може да мачка безпощадно в този месец. Но отдавна не е издавала нещо юлско, което едновременно да е брутално за гледане и слушане и да е тотален успех.

А на Емилия не съм й голям фен напоследък, но много ще ме изкефи ако след издаването на супер хита на годината реши да си роди трето дете. Напоследък нещата й вървят без да си дава голям зор 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Обаче понякога са много особени феновете. Хлебят Емилия затова, че пее по - малко от Румънеца. Та тя е платила песента и участието й е с най - запомнящите се фрази. Не знам откъде дойде това… всичко е точно, да слушат хита и да се кефят.

Най-силната част е последната на Салам, а най-зарибяващa - турутут...

Още имам поне малко надежда за завръщането на тази истинска и нежна Емилия!

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , WindWalkerMonk каза:

трябва да оправи зъбите. Почвам да се притеснявам от подобренията след нея, Алисия, Преслава. 

Абсолютен доберман е в лице. А и в тяло дори.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Такива концерти навремето бяха възможни, защото имаше много добри и РАЗЛИЧНИ песни. Сега как може да се направи такова нещо с една (гадна) песен в 20 варианта, каквото е днешната чалга?

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Такива концерти навремето бяха възможни, защото имаше много добри и РАЗЛИЧНИ песни. Сега как може да се направи такова нещо с една (гадна) песен в 20 варианта, каквото е днешната чалга?

Абсолютно. Те дори тогава минаваха за сходни заради денсзвученето. Но виж колко пеят всички в публиката на всяка една песен. На тоя концерт специално дори най-омразната ми за тогава песен сега ми харесва повече от най-добрата днешна.

Какво ще кажеш за този хит със Супер Сако в това тучно студио!

 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За жалост локдауните показаха, че дори и затварянето на дискотеките им не е способно да им покаже, че не трябва да мислят само за тях. А можеха за си върнат жанра в стария разцвет...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Какъв е този канал?

Румели ТВ - гледа се основно от турците, пръснати по Балканите. Излъчват от Истанбул. Поздрав

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Румели ТВ - гледа се основно от турците, пръснати по Балканите. Излъчват от Истанбул. Поздрав

 

След гостуването си, Екстра Нина ги пръсна още повече.

Ама че акцент.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, ебре-дебре, ой-ой, Булгаристан, Косова, Македоня, Босна, Юнанистан, яша, яша! Ще оцениш истеричната лелка, която връхлита на сцената. Мисля, че още на дивана ще я оцениш 

 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...