Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 48 минути, Lelqtian каза:

Но защо Хайл Смядово се лигави над микрофона, а не го предостави на Секси хита и да става истински 

 

 

Е на второто видео пее, даже и две песни й е дала да изпее.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, xroflx9 каза:

Клетата Десита,колкото е талантлива в правенето на музика толкова е и безлична. За момент там където е черния фон с черната рокля спрях да я виждам. Иначе песента й не е зле,но супер много ми прилича освен на песен на Джена,но и на някоя на Слави и Куку бенд,но не се сещам името.

 

  • Thanks 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 7 минути, asylum каза:

 

Точно одеве се чудех коя касетка са задръстили в магнетофона за "творението" на Тройница. Лошото е как засегаощепряснаДеса не може да стигне дори Марта Вачкова като пеене и звучи като жабока Кърмит от Алиекспрес. 

Май е време за хитове 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма лошо да правят силни начални гледания с помощта на реклами, все пак днешната чалга трябва да се налага по някакъв начин, за да достигне до масата. След това едни 100k-150k дневни са прилично поддържане на ниво. Не знам дали Вендетата е така, тези дни много не съм я следил?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, SG каза:

Няма лошо да правят силни начални гледания с помощта на реклами, все пак днешната чалга трябва да се налага по някакъв начин, за да достигне до масата. След това едни 100k-150k дневни са прилично поддържане на ниво. Не знам дали Вендетата е така, тези дни много не съм я следил?

Сори ама тия цифри за никому неизвестна бездарница като Десита в ден за избори И футболен финал са 100000% нереални. Номерата на феята Гъбинка тоя път няма как да минат, поне да бяха мъжки ... 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Lelqtian каза:

Сори ама тия цифри за никому неизвестна бездарница като Десита в ден за избори И футболен финал са 100000% нереални. Номерата на феята Гъбинка тоя път няма как да минат, поне да бяха мъжки ... 

 

За Вендета май точно тук се обсъждаше, че началните гледания са реални, но постигнати чрез засилена реклама. Предполагам, че и сега случаят е същият, за което казах, че няма нищо лошо. Хората си избират кое в последствие наистина да е хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, SG каза:

За Вендета май точно тук се обсъждаше, че началните гледания са реални, но постигнати чрез засилена реклама. Предполагам, че и сега случаят е същият, за което казах, че няма нищо лошо. Хората си избират кое в последствие наистина да е хит.

Ти обаче си крайно необективен. Когато са Галин, Лидии, Десити, Симони, Десислави винаги имаш обяснения за аномалиите в гледанията им, за да докажем че не са купени. Но примерно точно ти изтъкваше, че Преслава не можела да прави по 500К за ден, и били купени. 😃 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Гальо каза:

Ти обаче си крайно необективен. Когато са Галин, Лидии, Десити, Симони, Десислави винаги имаш обяснения за аномалиите в гледанията им, за да докажем че не са купени. Но примерно точно ти изтъкваше, че Преслава не можела да прави по 500К за ден, и били купени. 😃 

Някак не върви да бъда обвиняван в необективност след като няколко други форумци по дифолт не одобрявате почти нищо, ако не всичко, свързано със същите имена. По-добре необективен позитивизъм, отколкото необективен негативизъм. :)

Това обяснение дори не съм го дал аз, а се обсъждаше тук тези дни. Другия вариант е да има купени гледания от България, които да не прецакват видеото така, както го прецакват индийските. Това какво значи за всички милиони на Галена и Преслава през годините?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Lelqtian каза:

Скоро - Галена и Гнидия - Чичо Ади Кючек ... 

Защо все към Хитлер ги влече, ние сме си както каза Луна народ на Сталин. Затова и нея са я наричали Сталинка. Дори @Fast предпочита Сталин пред Хитлер. @чушка. говори с Галена да смени посоката. Да излезе със Сърп и Чук и да им го ******. Хитлер не е работимо, Андреа и Лидия опитаха. 

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

Ти обаче си крайно необективен. Когато са Галин, Лидии, Десити, Симони, Десислави винаги имаш обяснения за аномалиите в гледанията им, за да докажем че не са купени. Но примерно точно ти изтъкваше, че Преслава не можела да прави по 500К за ден, и били купени. 😃 

Но Алфа тази година са по - добре от предходните, а тук се отрича. Имат два големи хита: момиче от лед, и Грешници. И няколко популярни песни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо много интересно се случи в този конкурс. Тая Исмералда, бивша фолкаджийка, се изказа, че цяла България и всичките медии се сетили за нея след толкова години и не могли да повярват, че пробила на сръбска сцена, а то няма и 1%  достоверност от това.

Още по-интересно е, че веднъж не е споменала, че е имала кариера в БГ фолка, може би защото цялата й дискография е съставена от кавъри, за които 50 стотинки не е платила.

"Мъртво море" на Цеца поне я изпя сравнително добре, ама сърбите са 50 на 50, някои много я харесват, други пишат "Втора Цеца не ни трябва". Иначе го играе голяма превземка като се изказва в шоуто.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

Във вашия бранш, ако визираш себе си, Титанке на мисълта, оцеляват предимно хора с приятели от турското посолство и ДПС. Айде сакън и от тебе. По-голямо дъно от тая жена няма в музиката, откъде тръгна и докъде стигна.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Blueberry каза:

Аз според вас гаджето си не ревнувам толкова, колкото Теофиков 😃 просто е смотла тая, има и добри попадения, но това не е от тях.

Мила, и двамата знаем, че обичаш Теофиков повече от мъжа си, да не се залъгваме. 

Дъщерята на Галена и Малина: 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

С какво Анелия е дъно повече от останалите ? Шампион още се върти почти всяка вечер. Тук се говори от години, че е Флоп, а на концерта смаза. И пак казвам СВ пуска супер често. Нали все се говори за задържане - ето добър пример.

Котка също си се пуска редовно! Какво се чоплите Анелия.

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BobiTo каза:

Мила, и двамата знаем, че обичаш Теофиков повече от мъжа си, да не се залъгваме. 

Дъщерята на Галена и Малина: 

 

Пее като Мис Тигрова, ужасно... ако това са попълненията на Пайнер, на които мисли да залага... не му завиждам.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

С какво Анелия е дъно повече от останалите ? Шампион още се върти почти всяка вечер. Тук се говори от години, че е Флоп, а на концерта смаза. И пак казвам СВ пуска супер често. Нали все се говори за задържане - ето добър пример.

Котка също си се пуска редовно! Какво се чоплите Анелия.

Мен не ме интересува къде се пуска и колко е актуална - по тоя показател може и да е от най-оцеляващите и великите и до днес, но е изключителна проста, избягала тотално от себе си, тъпи песни с Кристали, кючеци. И ми падна в очите още когато Патрашкова я пита кой е платил клипа на "Дай ми още" и тя взе да увърта нещо за посолството. Не ме кефят хора, които се правят на божи кравички или че всичко са си постигнали сами. Седни и си кажи истината, ако въобще можеш да съставиш правилно едно изречение.

Иначе за това, че се опита да направи концерти, пък макар и в малки зали - поздравления. Но само за това. Откъм дискография не ми е от най-добрите. Хитове може да има колкото си иска. Спомни си хората що харесаха Анелия в началото и дали заради това я харесват сега.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, adorable каза:

Мен не ме интересува къде се пуска и колко е актуална - по тоя показател може и да е от най-оцеляващите и великите и до днес, но е изключителна проста, избягала тотално от себе си, тъпи песни с Кристали, кючеци. И ми падна в очите още когато Патрашкова я пита кой е платил клипа на "Дай ми още" и тя взе да увърта нещо за посолството. Не ме кефят хора, които се правят на божи кравички или че всичко са си постигнали сами. Седни и си кажи истината, ако въобще можеш да съставиш правилно едно изречение.

Иначе за това, че се опита да направи концерти, пък макар и в малки зали - поздравления. Но само за това. Откъм дискография не ми е от най-добрите. Хитове може да има колкото си иска. Спомни си хората що харесаха Анелия в началото и дали заради това я харесват сега.

Абсолютно подкрепям. От топ име със силни, смислени песни, Ана подкопа дъното, в стремежа си да е актуална и достигна ниво Юнона, Милица, Хабиби, Амет. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@adorable хората към днешно време не харесват нито една чалгаджийка, само ги слушат за да става фън в дискотеките. Без изключение. Не виждам с какво Анелия е могла да промени това. Просто музиката е консуматорска и народа се промени. Младите са по егоцентрични и арогантни, времето на звездите и звездеенето отмина. Всички са супер достъпни и еФтини. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, adorable каза:

Мен не ме интересува къде се пуска и колко е актуална - по тоя показател може и да е от най-оцеляващите и великите и до днес, но е изключителна проста, избягала тотално от себе си, тъпи песни с Кристали, кючеци. И ми падна в очите още когато Патрашкова я пита кой е платил клипа на "Дай ми още" и тя взе да увърта нещо за посолството. Не ме кефят хора, които се правят на божи кравички или че всичко са си постигнали сами. Седни и си кажи истината, ако въобще можеш да съставиш правилно едно изречение.

Иначе за това, че се опита да направи концерти, пък макар и в малки зали - поздравления. Но само за това. Откъм дискография не ми е от най-добрите. Хитове може да има колкото си иска. Спомни си хората що харесаха Анелия в началото и дали заради това я харесват сега.

Айде, айде, като Жоро Илиев плащаше клипчетата на баба ти Гло не си имал против, а за котката избълва гнусотии. Поздрав с хит от 2016! 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...