Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 час, Danger. каза:

Лято 2018 мисля че беше много по-слабо. Тогава бяхме с Шефката и Купих ти сърце. А сега тепърва започна лятото и ще излязат още песни. 

Че то лятото свърши, закога тепърва щяло да започва? 

Да не те е въртяла Турбуленция? 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Горчиви истини не е флоп като за Лидия. Всъщност е най-добре развиващата се нейна песен за последната година, след Грешници (и Недей ме вини). Харесва ми, че все пак продължава да реди песни, които придобиват доволна популярност, а някои от тях са тотални хитове. Който е бил на нейно участие знае, че всичко се приема добре.

За Преслава е стъпка назад парчето, но всеки си има и слаби периоди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Горчиви истини не е флоп като за Лидия. Всъщност е най-добре развиващата се нейна песен за последната година, след Грешници (и Недей ме вини). Харесва ми, че все пак продължава да реди песни, които придобиват доволна популярност, а някои от тях са тотални хитове. Който е бил на нейно участие знае, че всичко се приема добре.

За Преслава е стъпка назад парчето, но всеки си има и слаби периоди.

Да, знаем че ще измислиш оправдание на каквото и да е падение за льобимките си, но съзнаваш ли какъв оксиморон е определението не е флоп като за Либия по адрес на дует с незнайно защо минаващата за все още оборотна Кума Лиса? 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината никой няма да ви я каже, освен мен, разбира се. Това е изключителен флоп за всемогъщата и най-голямата певица и глас, според форумците тук - Преслава. И уж прогресиращата и младата надежда Лидия. Две "топ" имена, а накрая се оказаха с чутовен провал и рекордно нисък интерес, който не е имал скоро в поп-фолка...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Айде да не се правим че Скандал, Автомата и Аномалия не са тотални хитове, само защото любимката ни флопна и трябва да се правим на луди "ах, вижте, никой няма хитове, не сме само ние" ! 🙂

Те спадат вече по скоро към втръснали и омръзнали… стига вече сте я бутали “Скандал” - мина и замина песента. Леглото си е хит и се върти наравно с всички останали. За дуета,който флопна, не ми дреме - тъпа е песента, каквато е и “Скандал”…

Колко ви е яд,че Емилия размаза тъпия и скучен дует не е истина…

  • Like 3
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BaGaBoNtIn каза:

Те спадат вече по скоро към втръснали и омръзнали… стига вече сте я бутали “Скандал” - мина и замина песента. Леглото си е хит и се върти наравно с всички останали. За дуета,който флопна, не ми дреме - тъпа е песента, каквато е и “Скандал”… 

Замина кариерата на Преслава, която няма хит тази година. :) Видяхме, че и с Ганев удари на камък и с готовия проект, за който не даде и стотинка, тази парцаланка.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Lelqtian каза:

Да, знаем че ще измислиш оправдание на каквото и да е падение за льобимките си, но съзнаваш ли какъв оксиморон е определението не е флоп като за Либия по адрес на дует с незнайно защо минаващата за все още оборотна Кума Лиса? 

Преслава все още се води по-актуална от Лидия, затова като за нея е слабо. И за Лидия не е успешно, но е прилично, според мен на нея тепърва й предстои да направи най-големия си хит, стига Галин да зацепи най-накрая как и кога трябва да й го направи.

А и дори аз, който също съм си позволявал понякога прибързано да категоризирам това-онова, не знам защо трябва да наричаме нещо флоп само на база развитието през първите седмици? Това, че в YouTube няма да стартират с 5-6 и повече милиона за първия месец не ги прави провал, просто не ги прави и тотален хит. За мен истински флоп е песен, която дори и във времето не успява да направи едни прилични 4-5 милиона т.е Без теб и Да ти олекне.  Горчиви истини няма да има този проблем, както изглежда. Както всичко на Лидия btw.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Преслава все още се води по-актуална от Лидия, затова като за нея е слабо. И за Лидия не е успешно, но е прилично, според мен на нея тепърва й предстои да направи най-големия си хит, стига Галин да зацепи най-накрая как и кога трябва да й го направи.

Тук ще оставя на теб церемониално да избереш официалния номер на Либията, току що закопа я като наследница на номер 34 в отговора на вечния въпрос ... 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Lelqtian каза:

Тук ще оставя на теб церемониално да избереш официалния номер на Либията, току що закопа я като наследница на номер 34 в отговора на вечния въпрос ... 

Какво толкова нередно има да съм с очаквания някой ден Лидия да направи по-голям хит от всичко свое предишно т.е по-голям от стандартното ниво на жанра за последните години?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак се карате за глупости. Всички се пускат без дуетите на Преслава/Лидия, Анелия/Палома. Но по мое мнение най - голямо избухване има на Турболенция и Проблем. Преди месец беше на Скандал, но сега затихна отчасти щото омръзна, отчасти заради Рана, която също се върти.

За Галена най - голямо избухване и прием категорично има 100 живота.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, може би сега е удобния момент да отбележа колко прав бях като твърдях, че след годината на върха (2019) на Преслава й предстои карма заради случая с Ивана, а именно- голям спад и неспособност адекватно да се бори с някои свои стари и нови колеги. Но тук е удобно да отбележа и колко ми се промени мнението за нея от тогава до сега. Смятам, че такъв спад всъщност й беше нужен и в никакъв случай няма да я срине завинаги, като предшественичката, а дори ще й помогне да се задържи повече във времето. От полза е за един изпълнител да покаже, че не зависи само от това винаги да е на гребена на вълната и че може да се завърне дори след отлив от публиката, а тя е достатъчно хитра и по-адаптивна от Ивана, за да го постигне. Очаквам в близкото бъдеще да издаде тотален хит, който да остави всички изумени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , BaGaBoNtIn каза:

Реално само “Турболенция” се открои…много слабо лято наистина. Всичко вече е омръзнало и втръснало и излизат само боклуци…

Ами прав си !

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Горчиви истини не е флоп като за Лидия. Всъщност е най-добре развиващата се нейна песен за последната година, след Грешници (и Недей ме вини).

Е как така? Нали Лидия вече е топ име? С това изречение доказваш тежестта й като звезда. :bleh:

Иначе дуета й с Адам, както и Щрак поне станаха някакви сезонни хитчета, за разлика от тази. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Danger. каза:

Е как така? Нали Лидия вече е топ име? С това изречение доказваш тежестта й като звезда. :bleh:

Иначе дуета й с Адам, както и Щрак поне станаха някакви сезонни хитчета, за разлика от тази. 

ТОП име е, но както съм казвал и както казах и горе- не е настигнала Преслава и Галена още, а само те от ТОП имената останаха на почти всяка песен да си правят по 5-6 милиона за месец... къде реални, къде- не.

Щрак и дуета с Адам вървяха по-зле първия месец, според мен Горчиви истини ще ги е минала до края на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, SG каза:

Щрак и дуета с Адам вървяха по-зле първия месец, според мен Горчиви истини ще ги е минала до края на годината.

Горчиви истини със зор ще достигне 5 милиона докрая на годината. (ако въобще стигне 5)

Иначе за справка:

 

BF5130B4-6688-4FE3-A6A4-8A71766B9370.jpeg

5E92B9F3-46E7-4DAD-99D5-9E4A212FA483.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Danger. каза:

Горчиви истини със зор ще достигне 5 милиона докрая на годината. (ако въобще стигне 5)

Иначе за справка:

 

BF5130B4-6688-4FE3-A6A4-8A71766B9370.jpeg

5E92B9F3-46E7-4DAD-99D5-9E4A212FA483.jpeg

Сега гледам, че Щрак и В ръцете на друг гонят 7 милиона, бях останал с впечатлението, че са с по-малко. Да, при това положение Горчиви истини може би няма да ги настигне до края на годината. Но като за първия месец ще завърши с повече гледания и от двете песни, мисля че те имаха към 2М, а тази ще е отгоре. За жалост като гледам тези сравнения установявам, че това ще е главно заради първите дни.

Неуспехът пак си остава по-голям за Преслава, защото към нея очакванията все още са по-високи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Сега гледам, че Щрак и В ръцете на друг гонят 7 милиона, бях останал с впечатлението, че са с по-малко. Да, при това положение Горчиви истини може би няма да ги настигне до края на годината. Но като за първия месец ще завърши с повече гледания и от двете песни, мисля че те имаха към 2М, а тази ще е отгоре. За жалост като гледам тези сравнения установявам, че това ще е главно заради първите дни.

Неуспехът пак си остава по-голям за Преслава, защото към нея очакванията все още са по-високи.

Щрак първият месец е имала 2.1М, толко ще има и дуета с Преслава, а В ръцете на друг, от друга страна, щом на 20-тия ден е правила над 70к, значи за месец е имала поне 2.5М, ако не и 3. 

Всичко с разликата че Горчиви истини е дует между две топ имена, даже Преслава е водещ изпълнител. Флоп си е...за 2 месеца няма да мине и 3м, това за Преси е потрес!

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Щрак първият месец е имала 2.1М, толко ще има и дуета с Преслава, а В ръцете на друг, от друга страна, щом на 20-тия ден е правила над 70к, значи за месец е имала поне 2.5М, ако не и 3. 

Всичко с разликата че Горчиви истини е дует между две топ имена, даже Преслава е водещ изпълнител. Флоп си е...за 2 месеца няма да мине и 3м, това за Преси е потрес!

Ръцете май си бяха горе-долу колкото Щрак, те просто никога не са имали силни начални дни като Горчиви истини.

Аз позицията за Преси я изказах- слабо е за нея. Но аз лично хич не мисля да я подценявам вече, накрая като нищо да вземе да се стегне и да издаде някоя песен на ниво Проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитовете на лятото, за сега (15 Юни - 12 Юли)
 

1 - От Булгерия до Румения - 4.7 млн - изд. 25 Юни
(gap)
2 - Рана - 3.55 млн - изд. 15 Юни
(gap)
3 - Един на милион - 2.81 млн - изд. 17 Юни
4 - Скандал - 2.48 млн - изд. 8 май
5 - Аномалия - 2.41 млн - 5 май
6 - Автомата - 2.37 млн - 7 май
(gap)
7 - Вендета - 1.78 млн -  4 юли - това верно май е заради рекламите в ютуб, има тридневен бум и после нищо)
8 - Горчиви истини - 1.59 млн - 24 юни
9 - Момиче от лед - 1.55 млн - 26 април
10 - Разведени - 1.52 млн - 23 юни
(gap)
11 Изкушение - ТоТо Н - 1.22 млн
12 Бутай - 1.2 млн
13 Втория машуп на Емил TRF - 1.16 млн
14 няква турска песен - 1.07 млн
15 Влез, влез - 1.06 млн
16 В твоето легло - 1.03 млн
17 Токсичен - 1.03 млн
18 Да си траят - 1.03 млн
19 Нежно - 0.997 млн
20 Само Ако Бях - 0.956 млн

=== Емилия мачка Меди. Тройката песни излезли 5-8 май мачка със задържане, Момиче от лед също мачка със задържане.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, SG каза:

Ръцете май си бяха горе-долу колкото Щрак, те просто никога не са имали силни начални дни като Горчиви истини.

Аз позицията за Преси я изказах- слабо е за нея. Но аз лично хич не мисля да я подценявам вече, накрая като нищо да вземе да се стегне и да издаде някоя песен на ниво Проблем.

Просто тази песен е флоп, не съм коментирал позициите на Преслава и не съм казал че краят й е дошъл, въпреки че ми е интересно какво ще предложи сега.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...