Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 10 минути, adorable каза:

Имал съм повод да общувам с Райна, страхотно се е държала.

А ти я харесваше, доколкото си спомням?

Харесвам нейни песни, но нея самата не много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Гальо каза:

Ти обаче си крайно необективен. Когато са Галин, Лидии, Десити, Симони, Десислави винаги имаш обяснения за аномалиите в гледанията им, за да докажем че не са купени. Но примерно точно ти изтъкваше, че Преслава не можела да прави по 500К за ден, и били купени. 😃 

Може и това че SG толкова много харесва алфите да е за добро! Последно така буташе Джулка и се отървахме от нея много по-скоро от очакваното!

  • Like 1
  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съжалявам, че предпочитам да подкрепям младите изпълнители, вместо да се задоволявам с идеята още години да си останем предимно с комерсите на Преслава и Галена, които също не са това, което бяха. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Не съжалявам, че предпочитам да подкрепям младите изпълнители, вместо да се задоволявам с идеята още години да си останем предимно с комерсите на Преслава и Галена, които също не са това, което бяха. :)

И аз искам млади, но кое им е новото като предлагат по-пяти и еднакви песни и от старите?

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

И аз искам млади, но кое им е новото като предлагат по-пяти и еднакви песни и от старите?

А Преслава и Галена какво толкова предлагат? 

Според мен всичко зависи от личното мнение. На мен продукцията на Алфите ми е интересна в по-голямата си част и съвсем не ми се струва толкова еднаква, колкото се изкарва тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя друга от новите или наложените се осмели да предложи подобна песен:

Затова ще я уважавам, защото не робува на комерса, а си прави музика за собствен кеф.

Всъщност освен Галя и Анелия в последно време, за други експерименти не се сещам. На Галена обаче и се получи тотален хит, благодарение разбира се и на Меди. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, GSA каза:

Коя друга от новите или наложените се осмели да предложи подобна песен:

Затова ще я уважавам, защото не робува на комерса, а си прави музика за собствен кеф.

Всъщност освен Галя и Анелия в последно време, за други експерименти не се сещам. На Галена обаче и се получи тотален хит, благодарение разбира се и на Меди. 

Десислава е предложила най-много балади в последните години, всяка една различна от другата, някои като В друг живот с брутален клип и нотка на експеримент в звученето. Жалко, че позволява на атмосферата в жанра и на някои хора да й влияят, заради което напоследък вече си е типичната поп-фолк певица, иначе щеше и до днес да предлага и много по-големи експерименти, които да оставят всичките й колежки с отворени усти, както беше преди.

Пуснах си това без очаквания и взе, че ми хареса. Не че е кой знае какво, но е приятно за слушане. Момичето прилича на Ейва Макс.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Пуснах си това без очаквания и взе, че ми хареса. Не че е кой знае какво, но е приятно за слушане. Момичето прилича на Ейва Макс.

 

Повече бие на мис Крокодил ... 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, GSA каза:

Коя друга от новите или наложените се осмели да предложи подобна песен:

Затова ще я уважавам, защото не робува на комерса, а си прави музика за собствен кеф.

Всъщност освен Галя и Анелия в последно време, за други експерименти не се сещам. На Галена обаче и се получи тотален хит, благодарение разбира се и на Меди. 

Най - добрата й песен за тази година, и колкото и да мразя Медведевче най - добрия проект като цяло за годината. Нещо ново и за жанра и доста качествено. Не е най - хитовото, но се шумеше достатъчно. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Повече бие на мис Крокодил ... 

Еее не така, симпатично е момичето.😄 А и ми се струва от онези нови, които ще се опитват да се борят в жанра без подкрепата на Алфа/Даймънд, което също е за поощряване.

преди 5 минути, BobiTo каза:

На мен ми прилича на Ейва Веселинова. 991-ratio-eva-veselinova.jpg

Да, наистина прилича и на нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , чушка. каза:

ох, мразя да минавам по Витошка, затова минавам по Белчев, без някой да ме види.

Аз затова минавам по Ботев, особено откакто развалиха и Графа :D 

преди 1 час , чушка. каза:

Много ме е яд, че тази песен не стана хит!

За сметка на това, тази стана

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

 

Мен пък не ме кефи като цяло. Да има някои добри места, ама ужасно горещ климат, и една застиналост откъм икономика. Да, Ивана го бута за номер 1, ама като е толко номер 1 що се дотресе половин Пловдив в София. То и за другите градове се отнася. Виж че дори чалгаджийките предпочитат да живеят у София. Но това е друга тема. Нека си го харесват, казват че е меката на чалгата и още по мек за други неща.

Хубав е на снимка. Усещането ми на живо е за циганска махала :D  Гордея се, че не го харесваш и ти! Още повече ми се издигна в очите!

Предпочитам Търново, Русе, Варна... 

  • Love 3
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, adorable каза:

И аман от мегаамбициозни хора от дълбоката провинция, които идват в София с намерението да мачкат всичко живо, а накрая мачкат само нечии чаршафи...

Тая песен е жестока.

Пишеш това и постваш Цури Янева, колко тематично. ❤️ 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, adorable каза:

ЪЪъъ? Слушах я просто, рядко ми се случва, но има попадения.

Мисълта ми беше, че това е певицата, която най-много мачка чарфаши и дебело коремче за пари и слава. Това и Кити би го схванала, ама на теб трябва всяко нещо да ти се обясни. 😁

Хит! 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Мисълта ми беше, че това е певицата, която най-много мачка чарфаши и дебело коремче за пари и слава. Това и Кити би го схванала, ама на теб трябва всяка нещо да ти се обясни. 😁

Хит! 

 

Аз бях обяснил още преди време, че след изкаран Ковид се схваща по-бавно. :D :D :D Така че имам оправдание. :D

Аз пък харесвам тая:

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

Аз бях обяснил още преди време, че след изкаран Ковид се схваща по-бавно. :D :D :D Така че имам оправдание. :D

Аз пък харесвам тая:

 

Много яка песен, да, с @Blueberry харесваме също:

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

2009 май Ана ми е била любимка, ОБОЖАВАХ Две неща и Добрата, лошата. А на Галка й oбърнах внимание с това бруталче.

Десита почти пресъздаде клипа!

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...