Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, asylum каза:

Много класно звучене, актуално и до днес.

Да я попитаме освен? 

Тя е доста любезна, засичал съм я наляво-надясно. Остана си няква земна такава и запази младежки дух.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

А, то добре, че в София не са си всички общи, събран целия сбирщайн от страната и света. И по центъра е като Багдад.  :D Демографията драстично се промени в последните години. Но какво да се прави...

 

 

Каквото и да e, като минеш по главната, не виждаш едни и същи тъпи муцуни.

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Каквото и да e, като минеш по главната, не виждаш едни и същи тъпи муцуни.

 

По Витошка ги виждам по-често, затова вървя в периферията...

Бе тая песен беше яка, ма нещо не се забеляза...

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://fentv.bg/турболенция-на-челни-позиции-в-музик/

Песента на Емилия и румънските звезди Florin Salam & Costi се превърна в хита на лятото.Няколко седмици след официалната си премиера, Турболенция не спира да бъде начелото на музикалните поп-фолк класации.

Емилия предизвика истински фурор в Благоевград и във Варна, където имаше участие и взриви публиката с едноименния хит.
В северната ни съседка Costi & Florin Salam, които си партнират с Емилия в този проект, също се радват на голяма подкрепа от румънските почтитатели.

Любителите на поп-фолка определят „Турболенция“ като хита на лятото.

image-1.png

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, adorable каза:

По Витошка ги виждам по-често, затова вървя в периферията...

Бе тая песен беше яка, ма нещо не се забеляза...

Мразех я, сега ми се струва шедьовър. 

Тази е по-яка

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

“Таймаут” може би е любимата ми песен от 2019. “За отказване е късно” също ми е фаворит. Интересното е, че ми харесват много и “Добре съм”, “Мистър Президент” и “Царицата”, възможно е да си пусна дори “Забранената любов” и “Молитва”. От 2004 сигурно не съм харесвал толкова много нейни песни, жалко че времето и мина и не се оценяват.  Обаче “Полицай”, “Няма скука” и “Има ли още” са ужасни. 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, BobiTo каза:

Райна спря да бъде актуална още 2010, не знам кой я брой за жива, та чак и ниво имала. Глория пък не е актуална едно 10+ години! Котката догодина прави 20 години на сцена и продължава да е хитова, това тяхното е просто 

 

Хайде пак се почнаха затапките на ниво 1ви клас. Коментирайте си Ана Газарката - какво намесвате други певици, като ви свършват аргументите. 
И да - Ана няма как да стигне Райна по качество в последните години. Да не коментирам за фолклора, където няма човек да не знае мегахитовете на Райна. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Хайде пак се почнаха затапките на ниво 1ви клас. Коментирайте си Ана Газарката - какво намесвате други певици, като ви свършват аргументите. 
И да - Ана няма как да стигне Райна по качество в последните години. Да не коментирам за фолклора, където няма човек да не знае мегахитовете на Райна. 

Райна е наистина страхотна и е свестен човек. Тия, дето ги изкарват всякакви и луди, са си най-нормални всъщност. Различна е, за някои странна, но е човек с принципи, за което евала. Песните няма какво да коментирам, аз имам нейната дискография цялата. "Стамена" звучи навсякъде, също както "Белите манастири", "Стано, стано", "Бяла роза", "Мома Яница", "Търновска царица". Уникален успех имаха и "Тежко мина младостта" и "Машала". Райна си изгря от Пирин фолк, тя си тръгна като такъв изпълнител, после надгради.  И много комплексно се разви, с пеене, танци, на турнетата беше на почти всички и беше супер приемана дори с експерименти като "Мирно".

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, GSA каза:

Хайде пак се почнаха затапките на ниво 1ви клас. Коментирайте си Ана Газарката - какво намесвате други певици, като ви свършват аргументите. 
И да - Ана няма как да стигне Райна по качество в последните години. Да не коментирам за фолклора, където няма човек да не знае мегахитовете на Райна. 

Е кои толкова мегахитове. Има гледания, но мегахитове не значи само милиони в youtube. Не се пускат народните песни на Райна, защото без обработка е фалшива. Анелия няма как да стигне Райна, защото просто е все още работеща певица. За цялата си кариера Райна дори не е била близо до Анелия. Айде стига сме бутали певици с нулев принос до големите имена. Харесвай си я, но това никога няма да промени факта, че остана само с дуетите с Константин. 

Иначе наистина Мирно беше яка песен. Дори и други там за Занзибар и т.н. Но не са хитове, донякъде заради Райна, която също като Глория и Ивана мирише на нафталин. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, GSA каза:

Хайде пак се почнаха затапките на ниво 1ви клас. Коментирайте си Ана Газарката - какво намесвате други певици, като ви свършват аргументите. 
И да - Ана няма как да стигне Райна по качество в последните години. Да не коментирам за фолклора, където няма човек да не знае мегахитовете на Райна. 

На Райна нивото е луда за връзване. Хитове? Тя самата тази дума я е забравила. Качеството на Райна: "Тенът Милка, дупето бразилка", "аз съм циклон, зайче с трион", "виж се без мен к'во си уасаби". 

  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Те намесват Райна после се оплакват? Смях в залата - осъзнайте се моля. Като толкова ви харесват храчки в салфетки, това си е ваш проблем. Но поне правете разлика от качественото и боклука. Райна помита Анелия по качество след 2010 година и само сляп и глух може да го отрече. 
И да “Стамена”, “Машала”, “Мъка ме налегна”, “Тежко мина”, са мега хитове, колкото и да не ви харесва. Хората по цял свят се хващат на хоро на тях, Ана само може да си мечтае за такива успехи. Слушайте си помиите, които ви предлага и се радвайте. Мен щеше да ме е срам ако Райна пееше подобни боклуци. Мерси. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Те намесват Райна после се оплакват? Смях в залата - осъзнайте се моля. Като толкова ви харесват храчки в салфетки, това си е ваш проблем. Но поне правете разлика от качественото и боклука. Райна помита Анелия по качество след 2010 година и само сляп и глух може да го отрече. 
И да “Стамена”, “Машала”, “Мъка ме налегна”, “Тежко мина”, са мега хитове, колкото и да не ви харесва. Хората по цял свят се хващат на хоро на тях, Ана само може да си мечтае за такива успехи. Слушайте си помиите, които ви предлага и се радвайте. Мен щеше да ме е срам ако Райна пееше подобни боклуци. Мерси. 

Ама не те е срам, като Райна се държи просташки, обижда и псува хората в социалните мрежи? Айде, пак с двойните стандарти. Само с "Дай ми още" котката помита цялото "творчество" на кукуто в периода 2010-2021. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Ама не те е срам, като Райна се държи просташки, обижда и псува хората в социалните мрежи? Айде, пак с двойните стандарти. Само с "Дай ми още" котката помита цялото "творчество" на кукуто в периода 2010-2021. 

Аз нямам твоят синдром и директно критикувам и заклеймявам Райна, когато нещо не ми харесва, както правех през 2011-12 за ужасиите, които пусна тогава. Научи се да приемаш чуждо мнение без да плюеш и намесваш чужди изпълнители като ти свършат аргументите и станеш раздразнителен от истината. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Runevski каза:

“Таймаут” може би е любимата ми песен от 2019. “За отказване е късно” също ми е фаворит. Интересното е, че ми харесват много и “Добре съм”, “Мистър Президент” и “Царицата”, възможно е да си пусна дори “Забранената любов” и “Молитва”. От 2004 сигурно не съм харесвал толкова много нейни песни, жалко че времето и мина и не се оценяват.  Обаче “Полицай”, “Няма скука” и “Има ли още” са ужасни. 

Добре съм е супер, нищо че е писана от Деян Тенекето - може би и с най-хитово звучене, но нямаше как да се забележи. И другите са приятни. Аз Молитва си я харесвам някъде от 2009, доста е характерна. Иначе Полицай е може би най-успешната от всичките в България, а Няма скука - в Турция :D

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, BobiTo каза:

Ама не те е срам, като Райна се държи просташки, обижда и псува хората в социалните мрежи? Айде, пак с двойните стандарти. Само с "Дай ми още" котката помита цялото "творчество" на кукуто в периода 2010-2021. 

Имал съм повод да общувам с Райна, страхотно се е държала.

А ти я харесваше, доколкото си спомням?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , adorable каза:

По Витошка ги виждам по-често, затова вървя в периферията...

Бе тая песен беше яка, ма нещо не се забеляза...

ох, мразя да минавам по Витошка, затова минавам по Белчев, без някой да ме види.

изпий един Моет на тази песен!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

Абсолютно подкрепям. От топ име със силни, смислени песни, Ана подкопа дъното, в стремежа си да е актуална и достигна ниво Юнона, Милица, Хабиби, Амет. 

Чак пък смислени песни... Като музика (гепена, естествено) може, но като текстове беше тотал щета. Точно тя и Гергана подкараха вълната "чакала-плакала" с текст ниво лексикон в шести клас. На това му се вика идейност:

"Ти не знаеш как те чаках, всяка нощ за тебе плаках" - Анелия, "Сама"

"Всяка нощ за тебе плаках, ти не знаеш как те чаках" - "Губя те бавно" . 

И така още 50 песни... Анелия сега поне е разнообразна, има от всичко - и " Гъзарка", и " Просяци " - кой каквото го кефи. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , PHILIPP PLEIN каза:

Новина от последните минути!

FB_IMG_1626101428944.jpg

По-добре Оцко, отколкото Саня.

Тая пача щe забрани вси чалга събития, a поп артистите няма да помиришат бг ефир. Знаем я колко е продажна, а и щом една от идолките на форума Кеми Тодорофф е казала, че не струва, значи е вярно!

 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия, каквито и да ги твори в последните години, ще си остане запомнена с предостатъчно хитове, най-ранните от които емблеми за жанра. Не знам каква е тази нападателност спрямо нея в последно време, все едно чак сега е влошила качеството на продукцията си. Песни като "Така ме кефиш", "Поръчай пак", "Да ти викна ли такси", "Генерал" и текстове като "Беше само секс, нищо повече" също не бяха на нивото на първите й и някои хора още от тогава виждаме накъде отива кариерата й, но не е имало чак такова подценяване на нея като изпълнител, даже голямо хвалебствие падаше през повечето време. Явно е вярно това, че хората подкрепят някого само когато е сред със силните на деня, а когато навлезе в спад веднага всички му обръщат гръб.

А и миналата година Аня се опита да си върне нивото от преди, интересно колко от недоволните от нея са риплейвили песни като тази така както риплейват любимите си комерси, та да й дават стимул?

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...