Jump to content

Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 32 минути, DarkChild каза:

На мене ми е в игнора и не получавам.

забравих за тази опция, добре, че ми припомни💋

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Днес пече, естествено. Когато трябваше, не пече. Природата е срещу мен.

Таня гледах ти сторито във ФБ! Според мен с черна коса си брутална. Лъвица! ❤️

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, THE IIconic каза:

Таня гледах ти сторито във ФБ! Според мен с черна коса си брутална. Лъвица! ❤️

Мерси, ама там хич не се харесвам. 3 дена подред ми върви надолу. Ако и на работа се случи нещо, не знам. Почивката не я усетих изобщо. Вкъщи ремонта от няколко дена ме подлудява. Навсякъде найлони, картони, сменяш едни чехли за коридора, други за стаята, Аман. Майсторът ми вика много рано отивам на работа, чакай да падне слънцето, щото той чака да стане хладно и чак по обяд идва вече. Даже баща ми ми спря тока, щото правил контакт както си слушах музика. Галин и Симона с новата ги чух от една кола. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Kriminal каза:

забравих за тази опция, добре, че ми припомни💋

И аз играх доскоро WoW. Иначе тоя е най - лимитирания човек който познавам. Той е на принципа, че ако харесваш Галена, не може да харесваш нищо на Преслава, защото било предателство. Тя Галена за него е религия. Отделно съди хората по политическите им възгледи. Въобще според мен е човек с проблеми, и като го казвам имам предвид медицински. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

И аз играх доскоро WoW. Иначе тоя е най - лимитирания човек който познавам. Той е на принципа, че ако харесваш Галена, не може да харесваш нищо на Преслава, защото било предателство. Тя Галена за него е религия. Отделно съди хората по политическите им възгледи. Въобще според мен е човек с проблеми, и като го казвам имам предвид медицински. 

Ама за политическите възгледи е прав пък!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , zai4eto82 каза:

 Майсторът ми вика много рано отивам на работа, чакай да падне слънцето, щото той чака да стане хладно и чак по обяд идва вече. 

В Бургас наобед ли се смрачава?

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DarkChild каза:

В Бургас наобед ли се смрачава?

Не, обаче вкъщи на терасата на кухнята сутрин е такъв пек, че изобщо не може да се работи, тъй като в кухнята терасата и на хола е изгрева на слънцето, в спалнята и нашата стая пък е хладно сутрин. После става обратно при нас е горещо, а следобед в кухнята и хола е хладно. Следобед е залеза в другите стаи. Аз виждам и изгрева и залеза, не всеки може да ги вижда. 

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , WindWalkerMonk каза:

И аз играх доскоро WoW. Иначе тоя е най - лимитирания човек който познавам. Той е на принципа, че ако харесваш Галена, не може да харесваш нищо на Преслава, защото било предателство. Тя Галена за него е религия. Отделно съди хората по политическите им възгледи. Въобще според мен е човек с проблеми, и като го казвам имам предвид медицински. 

Съгласен съм с тебе май диър. 
Аз играх LoL ама все тая, ся не съм по игрите, даже нямам нито една в компа нито в телефона. Никога не бях обсебен от игрите ппц, само като излезе симс 3, но тогава бях баш дете хахаха

  • Like 1
  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Kriminal каза:

Съгласен съм с тебе май диър. 
Аз играх LoL ама все тая, ся не съм по игрите, даже нямам нито една в компа нито в телефона. Никога не бях обсебен от игрите ппц, само като излезе симс 3, но тогава бях баш дете хахаха

Аз си цъкам още. Забавни са ми, но всеки си има приоритети. Понякога са обсебващи.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Аз си цъкам още. Забавни са ми, но всеки си има приоритети. Понякога са обсебващи.

Дам, аз си имам своите приоритети:

Николета Лозанова: как поддържа форма / Cosmopolitan.bgПътуващо кино показва филм с Николета Лозанова | Rozali.comНиколета награби сексимацкаnikoleta lozanova 28 (Small) - Клюки.БГНиколета Лозанова чисто гола и окована с вериги | Лайф.dir.bgnfoiwfn.jpg⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀NIKOLETA LOZANOVA auf Instagram: „"Казват, че животът е  комбинация от магия и паста. Аз добавям и чаша … | Nikoleta lozanova, Hot  drink, Alcoholic drinks

  • Haha 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Blueberry каза:

Комплексирах се - идолката ми Корнелия Нинова слуша Висоцки, аз - Лидия...

Бъзикаш се, но за първи път нещо по-новаторско като подход в предизборната битка. ПР-а им заслужава тлъст бонус за тази идея с влогърката, при все че си имат партийна телевизия, която дори симпатизантите им не отразяват. Това е добър начин да запознаят и младите избиратели със себе си.

  • Love 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, omline каза:

Бъзикаш се, но за първи път нещо по-новаторско като подход в предизборната битка. ПР-а им заслужава тлъст бонус за тази идея с влогърката, при все че си имат партийна телевизия, която дори симпатизантите им не отразяват. Това е добър начин да запознаят и младите избиратели със себе си.

Идеята е на блогърката, БСП имат 0% принос. Свързала се е с лидерите на големите партии и е прекарала по 1 ден с тях. Качи онзи ден с Панев от ДБ, днес с Корнелия, след малко чакаме с Мая Манолова и остават Борисов и Тошко. Май и с някой от Патриотите е снимала. Честно казано не знам как ще успее да качи всичките, но поне с ДБ мина :D 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

Идеята е на блогърката, БСП имат 0% принос. Свързала се е с лидерите на големите партии и е прекарала по 1 ден с тях. Качи онзи ден с Панев от ДБ, днес с Корнелия, след малко чакаме с Мая Манолова и остават Борисов и Тошко. Май и с някой от Патриотите е снимала. Честно казано не знам как ще успее да качи всичките, но поне с ДБ мина :D 

 

ГЕРБ и ИТН ще ги качи в един ден явно. "Патриотите" за десерт.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Мразя ви. Аз само да подуша пица и съм +2 кг.

Само пий по 3л вода на ден (особено преди да ядеш я пий) и вс ще е 6 💋

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Wow 1
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...