Jump to content

Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 10 часа , asylum каза:

С такъв цвят ти е най-добре. 

А. не. 

Супер новина: Рики ще пее за първи път на живо новата си песен Que Rico Fuera с Палома Мами на наградите Premios Juventud на 22 юли.

Джей Ло пуска новата си песен в понеделник. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много различен ФИНАЛ на Истинска любов" в интернационалната версия, която гледаме у нас. Франчишка отвлече Клара като я упои. Заведе я на някакво място и й призна цялата истина,че е убила именно тя родителите й Лобо ги намери и уби с 2 куршума Франчишка. Манел пусна Лобо, не го предаде на полицията, защото той няколко пъти е помагал и спасявал Клара и винаги ще му бъде благодарен, Диана оздравя от шизофренията и се събра с едно момче и ще се върне в университета. Баща й се събра с Алис- заедно ще отгледат детето, което чака от изкуствено оплождане. Жи се сгоди за негърчето. Лиляна и тя се сгоди и бременна с близнаци. Пресиоза се събра и тя с един там. Нуну отива в затвора за побой над баща си. Амалия се сдобри с дъщеря си. Барбара се събра с Мигел, Мафалда и Себастиао също се събраха. Пилар и Висенте след като се разведха, отново ще са заедно, синът им Рекардо остава очти 2 години в затвора. Дъщерята на Долореш пък след като мъжа й си замина с друга и й открадна парите, тя си намери нов мъж на сватбата на Клара, който е братовчед на Манел. 

Най-накрая се ожениха Манел и Клара. Много красиви артисти. А актрисата, която играе Клара в момента чака дете.

 

 

КЛАРА.jpg

КЛАРА 2.jpg

КЛАРА 3.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , asylum каза:

С такъв цвят ти е най-добре. 

Не. Цвета се е измил.  На 31 юли ще й направим терапия с маска и шампоан да се освежи малко и изправим, а на 20 август ще я направим като на Валя,. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, zai4eto82 каза:

Не. Цвета се е измил.  На 31 юли ще й направим терапия с маска и шампоан да се освежи малко и изправим, а на 20 август ще я направим като на Валя,. 

Ама ти вярно си я правиш в зависимост от това дали и кога Константин ще има участия.:blink: Горкият Ники. Гледай да не объркаш имената в леглото, че лошо!

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Gerganafen каза:

Ама ти вярно си я правиш в зависимост от това дали и кога Константин ще има участия.:blink: Горкият Ники. Гледай да не объркаш имената в леглото, че лошо!

Зависи. Правила съм и като не е идвал за участия. 

То не може всеки месец да ходиш да се боядисваш, косата трябва да почива. Ако не ходя да я боядисвам, ходя да й правят терапия за освежаване и поддържане на косата с маска и шампоан. 

В Китен като бях при Коце бях толкова чорлава и на плитки и не бях с направена коса, но пък Коце ме хареса, даже ме черпи. А сега едното участие дето ще ходя пак няма да съм с боядисана коса, просто ще й направим терапия и изправим. В Бургас като дойде ще я боядисаме. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Зависи. Правила съм и като не е идвал за участия. 

То не може всеки месец да ходиш да се боядисваш, косата трябва да почива. Ако не ходя да я боядисвам, ходя да й правят терапия за освежване и поддържане на косата с маска и шампоан. 

В Китен като бях при Коце бях толкова чорлава и на плитки и не бях с направена коса, но пък Коце ме хареса, даже ме черпи. А сега едното участие дето ще ходя пак няма да съм с боядисана коса, просто ще й направим терапия и изправим. В Бургас като дойде ще я боядисаме. 

Аз взех пример от теб и всяка седмица ходя. И подобно на Кити, ме е страх дори да се среша сам. С повод и без повод кеся по салоните.

И няма да се направиш като Валя, защото тя се прави като теб! 

  • Haha 3
  • Wow 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Той Ники ми е казвал,че само за него се правя. и се дразни ама изобщо не ми пука. Един ден е, искам да ме помни Коце, пък и Борето ще идва. Ники иска руса да се правя, казала съм му забрави. Някои казват, че ми отива русо, други не, Аз на руси кичури не можах да се възприема,че изтраях 1 месец само, руса пък изобщо не се харесах. 

И най- интересното е,че ТРИО БИК идват в Бургас на 20 август срещу 21 август, а ние с Ники имаме годишнина на 21 август и аз ще бъда при Коце. :D

A Ники ще чака в колата,. 

Време е да го направите официално ;) 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , zai4eto82 каза:

 а ние с Ники имаме годишнина на 21 август и аз ще бъда при Коце. :D

A Ники ще чака в колата,. 

Поканете жена му да му прави компания, да не е сам на този празник.

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тука съм руса на Коце в Приморско през 2019, август месец. Даже си спомням, че ходих на фризьор в Приморско да ми изправи косата за участието ама там фризьорката изобщо не е като моята. Изобщо няма продуктите, които използва моята фризьорка. Тогава бях 2 дена в Приморско и съвпадна участието му с престоя ми там. На снимките не може да се забележи:

 

20190814_033326.jpg

20190814_033213.jpg

  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...