Jump to content



Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 4 часа , Just_Me каза:

@asylum ходи ли вчераа 😊

Screenshot_20210710-071746_Instagram.jpg

Не :( 

преди 2 часа , THE IIconic каза:

@asylum снощи много тежък епизод на "Безмилостен град". Шенис и Джерен умряха! 😭

Тежка им пръст! :D

  • Haha 1
  • Sad 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Blueberry каза:

Идеята е на блогърката, БСП имат 0% принос. Свързала се е с лидерите на големите партии и е прекарала по 1 ден с тях. Качи онзи ден с Панев от ДБ, днес с Корнелия, след малко чакаме с Мая Манолова и остават Борисов и Тошко. Май и с някой от Патриотите е снимала. Честно казано не знам как ще успее да качи всичките, но поне с ДБ мина :D 

 

Добре, значи ще разширя хвалбата до Браво на ПР екипите на всички партии, че са я отразили, защото е хубаво да ги виждаме в по-неподправена среда, а не плюнчейки се по ТВ студията.

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Каква Мата Хари бе, това е името на песента, лельо.

Ами и тя е написала, че са пели Мата Хари, а не че Мата Хари е пяла. Фурейра е спомената за друго, така че не ги е изредила кои са пели.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Другата седмица много рождени дни- шефката, шефската дъщеря, брат ми, Коце и Татяна. 

Предстоящи събития с Рики Мартин:
 
23 юли: Premios Juventud - Изпълнение на Que Rico Fuera заедно с Палома Мами за първи път на живо.
28 юли: Behind the music 2021
 
Под новия си клип Енрике Иглесиас щял да отговаря на въпроси на феновете и коментари. Повечето въпроси са кога ще му излезе албума и ще има ли колаборация с Рики Мартин.
Един от въпросите е даже планираш ли турне в Европа с Рики Мартин. 
 
Чак има въпрос от Сирия към Енрике Иглесиас; Какво би казал за тези, които нямат достатъчно пари да отидат на твой концерт или живеят в далечни страни
 
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@FikLena само защото сме в изборен цикъл ти махам бана, но горещо ти препоръчвам да прочетеш правилата.

Никой не е длъжен да проверява какви са отношенията ти със зайка и да знае дали МА, БЕ и тн е учтивата форма помежду ви.

Модераторите ще решат дали да те удостоят с бан все пак. НО като реверанс от мен - за теб, днес си имунизиран.

@pechenko @omline

@asylum пиши по темата. Това се отнася и за @FikLena. После да не се сърдите, че сте с бан. ТЕзи отношения и претенции са за Чат Мания, а не за темата за изборите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

@FikLena само защото сме в изборен цикъл ти махам бана, но горещо ти препоръчвам да прочетеш правилата.

Никой не е длъжен да проверява какви са отношенията ти със зайка и да знае дали МА, БЕ и тн е учтивата форма помежду ви.

Модераторите ще решат дали да те удостоят с бан все пак. НО като реверанс от мен - за теб, днес си имунизиран.

@pechenko @omline

Той директно ме банна не е посочил дори кое правило съм нарушил. и е писал ' 'МА" на другаде,тук не, Две седмици'

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

@FikLena само защото сме в изборен цикъл ти махам бана, но горещо ти препоръчвам да прочетеш правилата.

Никой не е длъжен да проверява какви са отношенията ти със зайка и да знае дали МА, БЕ и тн е учтивата форма помежду ви.

Модераторите ще решат дали да те удостоят с бан все пак. НО като реверанс от мен - за теб, днес си имунизиран.

@pechenko @omline

@asylum пиши по темата. Това се отнася и за @FikLena. После да не се сърдите, че сте с бан. ТЕзи отношения и претенции са за Чат Мания, а не за темата за изборите.

Не съм гледал в коя тема е било. Получавам известия за всички коментари, които Фиклена публикува, защото я следя, и кликвам директно. Там се е случило да отговоря. Иначе решението да пише там е може би високата активност днес - а и не можеш да получаваш лични съобщение. 

По случая с "ма"-то и "бе"-то - това са обръщения, които се ползват в голяма част от страната в безобидни разговори. Отделно на бъзик се ползват още повече. Ако ви дразнят, добавете ги изрично в правилата, за да няма неправилни тълкувания. 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

коя точка съм нарушил ?  @pechenko @omline @meleto

Цитат

гласува ли МА ?

няма как да съм нарушил точка 2.. защото омлине ми даде 1 точка, a не 2  .

6.1.2 Нарушения по т.2 от Настоящите правила - наказва се с 2 точки.

–––––––––

2. Допустим език

2.1 Не се допуска използване на нецензурен език.

2.2 Не се допускат личностни нападки и използването на лична информация за даден потребител, с цел да бъде репликиран/игнориран/заплашван/обиден. 

2.3 Не се допуска вулгарен език към изпълнители/продуценти или други публични личности. Допускат се коментари, които са двояки, лаконични, иронични или метафорични.

2.4 Не се допускат нападки, свързани с реални хора, например, близки или роднини на потребители във форума.

2.5 Не се допускат коментари на религиозна, сексуална, образователна тема, когато касаят потребители на форума.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@FikLena1.12 Не се допускат коментари, в които се унижават, сравняват, иронизират или споменават потребители, когато това е обект на обида, преднамерено отношение на дискриминация и други форми на нападка.

 

За това се дава 1 точка и е упоменато защо съм ти я дал (въпреки че според мен е за повече) - обидно поведение. Отделно ти си "поскътал" други 14 точки. 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е готин Рики в новата си фотосесия за списание Buena Vida ❤️

 

Рики Мартин става в 5:30 сутинта всеки ден да медитира и да практикува йога, тъй като по време на пандемията спрял. Един-два пъти ходи на терапевти казва в интервюто за списание Buena Vida 2021.

 

E6E1O_GXoAgNWBa.jpg

204588471_351342243016481_6160420908112151823_n.jpg

E6E1DgwWQAIJoep.jpg

 

 

 

 

 

 

 

E6E1KLVXoAIuN3s.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Много е готин Рики в новата си фотосесия за списание Buena Vida 

Рики Мартин става в 5:30 сутинта всеки ден да медитира и да практикува йога, тъй като по време на пандемията спрял. Един-два пъти ходи на терапевти казва в интервюто за списание Buena Vida 2021.

"Въй, чуек"...направи си отделна тема за Рики, моля! Да знаем да не отваряме и да четем ненужни спам информации и снимки. Улесни ни животеца деее!

Сигурно 20 от 28те страници тук са само с него

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...