Jump to content

Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 27 минути, zai4eto82 каза:

Спала съм само 3 часа. Снощи му мрънках, че сложил люта чушка и магданоз в салатата, че си направих отделна салата. Мрънках му за дъжда, за плажа, за времето. Казах му, че имам специални поздрави от Велислав. И сега сме на ранчото и още вали. 

Очаквах да ми се скараш, може би дори да ми се обидиш, а ти ми представи подробен отчет за какво точно мрънкаш. Единствена и неповторима! :bowdown:

  • Haha 4
  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално всички сме като  Танчето, просто не споделяме тук. Мрънкаме като вали и ни се провали почивката, на любовника/любовницата, когато не се съобрази и сложи продукт, който не консумираме. Казваме от кого имаме специални поздрави и накрая отиваме на ранчото.

  • Like 3
  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, zai4eto82 каза:

Досега валя и на ранчото и в 15:00 пак ще вали с часове. Чак в петък няма да вали вече. Каква файда. 

Ми прибирай се! Кво да се прави.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DarkChild каза:

Какво "ранчо"? Да не си американка сега? Бостан му се вика.

Зайка гледа латиносериали, следователно ходи на хасиенда! 

  • Haha 9

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днеска бех у мола във Варна ли е, врана ли е, се1. И кво се случи. Некви двама провинциални обекта - субекта работят, ама разбирайте продавачи. И у 11:45 решиха да одят в обедна. Леле, аз тъкмо влизах и скочих. Та досега говорех с компанията, викам оправете си раб. време -  пише едно от 13, вие по секо време. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

image.png.9efa5939b8b2654d0be22eb98f2e8515.png

Играех ЛоЛ преди 8 години ддз ама всеки път като ми идват така известията от любимата ми пломбичка, чувам в главата ми ПЛОМБИЧКА ИЗ ОН А РЕМПИДЖ, КИЛИНГ СПРИ

  • Haha 3
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Kriminal каза:

image.png.9efa5939b8b2654d0be22eb98f2e8515.png

Играех ЛоЛ преди 8 години ддз ама всеки път като ми идват така известията от любимата ми пломбичка, чувам в главата ми ПЛОМБИЧКА ИЗ ОН А РЕМПИДЖ, КИЛИНГ СПРИ

На мене ми е в игнора и не получавам.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...