Jump to content

Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

Рики ще пее за първи път на Global Citizen на 25 септември заедно с Металика, Дюран Дюран, Деми, The Wekend, Додйа Cat и доста други,Предстоят да обявят още изпълнители. Събитието ще се предава на 6 контитнента по доста телевизии и ще се стрймва. 

А в Приморско ще има много як фестивал музикален Sunland с изпълнители нон-стоп 3 дена- с 3 сцени, едната, от които ще е в морето и с лагеруване. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, zai4eto82 каза:

Рики ще пее за първи път на Global Citizen на 25 септември заедно с Металика, Дюран Дюран, Деми, The Wekend, Додйа Cat и доста други,Предстоят да обявят още изпълнители. Събитието ще се предава на 6 контитнента по доста телевизии и ще се стрймва. 

А в Приморско ще има много як фестивал музикален Sunland с изпълнители нон-стоп 3 дена- с 3 сцени, едната, от които ще е в морето и с лагеруване. 

Русалке как изкара вчера в Приморско? Чакаме подробности.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, THE IIconic каза:

Русалке как изкара вчера в Приморско? Чакаме подробности.

Страхотно, чак не ми се прибираше ама ето преди час се прибрах и съм на работа. Даже вчера се напих и днес искам да спа ама няма. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

@WindWalkerMonk другарко, знам как е да те обиждат безпричинно и да монтират фалшиви снимки и съобщения за теб. СТЕЙ СТРОНГ. 

Шок! Взривиха автомобила на съперницата на Емaнуела! Подробности: |  Сензация - здраве и красота

 

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Kriminal каза:

@WindWalkerMonk другарко, знам как е да те обиждат безпричинно и да монтират фалшиви снимки и съобщения за теб. СТЕЙ СТРОНГ. 

Шок! Взривиха автомобила на съперницата на Емaнуела! Подробности: |  Сензация - здраве и красота

 

Една тайна, аз съм Емануела Цветкова.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Май диърс искам да ви попитам вие дали вярвате в науката, смисъл не нормалната а тази дето само измислят некви глупости сега само и само да оправдаят огромните си заплати.

Точно това имам предвид, за да не кажете, че съм игорантен или нещо подобно. Просто на един разумен човек не са му логични такива неща. + Този документален го имаше в канала на Дойче Веле, но сега го няма, защо ли?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Kriminal каза:

Май диърс искам да ви попитам вие дали вярвате в науката, смисъл не нормалната а тази дето само измислят некви глупости сега само и само да оправдаят огромните си заплати.

Точно това имам предвид, за да не кажете, че съм игорантен или нещо подобно. Просто на един разумен човек не са му логични такива неща. + Този документален го имаше в канала на Дойче Веле, но сега го няма, защо ли?

Ще го изгледам душата. Аз много обичам такива неща и на доста се връзвам. Но имай предвид, че ако беше за болести, аз съм куку хипохондрик и вярвам на всичко. Това гледам е за manufacturing нещо. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Ще го изгледам душата. Аз много обичам такива неща и на доста се връзвам. Но имай предвид, че ако беше за болести, аз съм куку хипохондрик и вярвам на всичко. Това гледам е за manufacturing нещо. 

Снощи финала на "Безмилостен град" беше много тежък! :(

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, WindWalkerMonk каза:

Ще го изгледам душата. Аз много обичам такива неща и на доста се връзвам. Но имай предвид, че ако беше за болести, аз съм куку хипохондрик и вярвам на всичко. Това гледам е за manufacturing нещо. 

Аз го изгледах преди 2 месеца може би, но пак ми хрумна тази идея в главата. Да, за тва е.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Иначе мисля да пусна дебат и за марихуана/проституцията за легализация. Дано не ме убият с камъни. 

Пускай за проституцията да се повихрим с познания и акъл, и идеи! 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

Днес брат ми има рожден ден. Също Рак като Коце. ❤

Да е жив и здрав и вече да те прави леля! Време е .

Ужас, Рики пак е с изрусена брада.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, WindWalkerMonk каза:

В Германия мамата си трака. Наводнения, реката е заляла няколко къщи. Бая е преляла.

По конкретно, че те реките в Германия много. 

Изобщо тая година много наводнения и природни бедствия, до миналия месец преди тук в Чехия да удари торнадо и отнесло няколко села близо до автстрийста граница, не бях и подозирал че такова нещо се случвало из наште географски ширини. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Lelqtian каза:

По конкретно, че те реките в Германия много. 

Изобщо тая година много наводнения и природни бедствия, до миналия месец преди тук в Чехия да удари торнадо и отнесло няколко села близо до автстрийста граница, не бях и подозирал че такова нещо се случвало из наште географски ширини. 

https://www.npr.org/2021/07/15/1016310282/torrential-rain-and-flooding-are-wreaking-havoc-across-western-germany?t=1626350109714

Ужасно е. Ще ти направя снимки като се прибера от работа. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

https://www.npr.org/2021/07/15/1016310282/torrential-rain-and-flooding-are-wreaking-havoc-across-western-germany?t=1626350109714

Ужасно е. Ще ти направя снимки като се прибера от работа. 

Специално за мен, благодаря, но може и да не правиш. Нагледах се (засега), просто не ми беше хипер ясно кои немски кьошета са пострадали тоя път. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Специално за мен, благодаря, но може и да не правиш. Нагледах се (засега), просто не ми беше хипер ясно кои немски кьошета са пострадали тоя път. 

В Швейцария е същото. Около Берн, Биел, Тун. В Австрия не знам как е още.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

В Швейцария е същото. Около Берн, Биел, Тун. В Австрия не знам как е още.

Засега май нищо, но може да очакваме и насам поредна порция стихии тия дни. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И мъжът на Химена Дуке- Джей Адкинс има днес рожден ден. Много е готин с двете си дъшери. Късметлийка е Химена с такъв мъж ❤️

 

218355231_361567978669848_39180217173634943_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , zai4eto82 каза:

Рики Мартин се върна към русата брада, сега и Коце се изрусил. Как може така. :(

Разменяш електрони между тях. За да е завършена картинката, чичо Рики вече се омъжи, Коцьо кво се ослушва? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...